Προς το περιεχόμενο

Ε3 2015: Οι νικητές και οι χαμένοι των συνεντεύξεων τύπου Microsoft και Sony


Sir Pretender

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιοσδηποτε δεν φοραει παρωπιδες οποιασδηποτε εταιρειας την ιδια απορια θα ειχε....οπως και γιατι για εναν τοσο απαιτητικο τιτλο ζηταει μολις 2εκ για χρηματοδοτηση ασχετα βεβαια αν θα τιναξει τη μπανκα απο οτι φαινεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη ειχα το ξαδερφο μου στο gamepro αστο.. εσυ κατι δεν εχεις καταλαβει το παιχνιδι ΘΑ βγει το 2016 ΘΑ , και μας μιλας για αξιολογιση παιχνιδιου; Ποσο σοβαρος μπορεις να εισαι; Και αντε ειπανε πως ειναι 10 με τονο εσυ που εχεις δει 5 λεπτα βιντεο (10 χρονια το ιδιο βλεπεις) πως εβγαλες το πορισμα πως ο τιτλος αξιζει με το παραπανω να μου το φερεις στο τραπεζι για αντιλογο xbox vs ps4 πως;

ΑΧαχα απλα δεν υπαρχετε μερικα fanboys σε λιγο θα παιζουμε εναν ηρωα που αντι για κεφαλι θα εχει μια πατουσα και θα πηδαει απο μερος σε μερος με τα ποδια κουνελιου και μια μυγα να το φωναζει που θα παει και τι θα κανει χαχαχα παιχνιδαρα!!

Επισης μας φερνετε στο τραπεζι το shenmue 3 που ο τιτλος ειναι multiplatform ως xbox vs ps4. Αστο δεν.

Το μονο που βλεπω καπως οκ ειναι το ff7 που εγω προφανως δεν θα το παιξω το επαιξα παλια αλλα για τα 20χρονα και 15χρονα ειναι μια χαρα.

Που και παλι χαρα δεν βλεπω γιατι κανετε και οι xboxαδες και οι psαδες που εχετε exclusive 3των εταιριων.. Να ειχατε μια σοβαρη εταιρια οπως η nintendo που συντηρει με νυχια και με δοντια μια κονσολα διχως 3rd party υποστηριξη να το καταλαβω αλλα πραγματικα ο fanboyσμος σας ιδικα στα psfans ειναι οτι το χειροτερο ever.

Να σας θυμισω ποιος εκραζε το shenmue; H ιδια η sony επι εποχες dreamcast αχαχα και κατω απο αυτην ολα τα fans τωρα μολις επαιξε sony + shenmue η χαρα σας εφτασε μεχρι τον πλανητη αρη.

 

Ακυρα οσα ειπες..αναφερομουνα στα προηγουμενα uncharted,οχι σε αυτο που θα βγει,το εγραψα καθαρα,εδωσαν ειπα,οχι θα δωσουν,τι στο καλο,Ελληνικα δεν τα γραφω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έβαλες συγκεκριμένο βαθμό σε παιχνίδι που θα βγει το 2016 και μάλιστα θα είναι και πληρωμένος.

Πόσο σοβαρός είσαι?

 

Πως έβγαλες το πόρισμα πως δεν αξίζει?

Και πως έβγαλες το πόρισμα για άλλα που δεν έχουν βγει ακόμα και τα βάζεις στη σύγκριση?

Mεγαλη διαφορα το θα διχως το θα

Ο τιτλος ενα 5αρακι θα παρει με το που βγει και θα εχουν πληρωθει και γιαυτο.

Και αυτο αποτελει προβλεψη οχι κριτικη μαθε να διαβαζεις διχως νευρακια :)

Κανεις αλλωστε δεν εντυπωσιαστηκε απο τις σκηνες που επαιξαν μονο τα sony fanboys ισα ισα αηδιασαν απο το προβληματικο ζωυφιο το ψεκασμενο.

Τυχαιο; Δεν νομιζω :) Οποτε μη μας το φερνεις στο τραπεζι εναν τιτλο διχως χθες και διχως αυριο γιατι θα βγει μεθαυριο και οταν αυτο θα βγει θα πατωσει με τα αθλια γραφικα με τα bugs που θα εχει με τον τιτλο να μην εχει καμια ουσια να το παιξεις..

Δεν ειναι τυχαιο πως μια 10ετια τωρα ολο το φτιαχνουν και ολο βγαινει του χρονου.. Μεχρι και να το φτιαξουν βαριουνται οι devs φαντασου που να το παιξεις..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το ποιος πρέπει να μάθει να διαβάζει και ειδικά αυτά που γράφει φαίνεται.

Κατά τα άλλα συνεχίζεις.

Καλά το πας.

 

Νεύρα γιατί να έχω? Ίσα ίσα προσφέρεις χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

την ιδια απορια εχουν και αλλοι:

Link.png Site: Shenmue's 3 budget is a mystery, Yu Suzuki isn't talking, and why that's a problem | Polygon

Την ίδια απορία είχα και εγώ. Είναι πολύ πιθανό να μην μπορούσε να έρθει σε συμφωνία με τη Sony. Μπορεί να ήθελε κάτι που δεν ήθελε η Sony ή το ανάποδο. Ας μην ξεχνάμε ότι το Shenmue ήταν παιχνίδι του Dreamcast και το Shenmue 2 έχει βγει και σε Xbox αλλά ποτέ σε Playstation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το ποιος πρέπει να μάθει να διαβάζει και ειδικά αυτά που γράφει φαίνεται.

Κατά τα άλλα συνεχίζεις.

Καλά το πας.

 

Νεύρα γιατί να έχω? Ίσα ίσα προσφέρεις χαρά.

Χαιρομαι που επιβεβαιωνεις το τι fanboy εισαι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τον φανμποϋσμό εδώ, ποίος κέρδισε, ποιός έχασε και σαχλαμάρες!... Κατά τα άλλα, κοντεύει να ανατιναχτεί το μυαλό μου από τις παιχνιδάρες που είδα να παρουσιάζονται. Αυτό το Star Wars, wtf? Σαν ταινία είναι! Δε θέλω ούτε να φανταστώ το τεράστιο πρόβλημα που θα αντιμετωπίζουν οι γονείς με παιδιά στην εφηβεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που επιβεβαιωνεις το τι fanboy εισαι :)

Αν σε ενδιαφέρει τόσο πάντα Nintendo ψωνίζω πρώτα.

Φυσικά μετά και όλα τα υπόλοιπα όπως και μέχρι τώρα.

Αν και δεν κατάλαβα να φάνηκε από κάπου.

Απλά προσπαθείς να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα. Κακή προσπάθεια. Σου βάζω 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε ενδιαφέρει τόσο πάντα Nintendo ψωνίζω πρώτα.

Φυσικά μετά και όλα τα υπόλοιπα όπως και μέχρι τώρα.

Αν και δεν κατάλαβα να φάνηκε από κάπου.

Απλά προσπαθείς να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα. Κακή προσπάθεια. Σου βάζω 2.

Να δικαιολογησω τι; Τι μετρια παρουσιαση τις sony; Αφου ολοι οι τιτλοι που θα βγουν με αφηνουν αδιαφορο αντιθετος στο xbox Halo fable gears of war 4 & tombraider μου χτυπανε το κουδουνακι να αγορασω xbox one

Τι να λεμε τωρα; Πες μου αν το last guardian αξιζει παραπανω απο εναν τιτλο του xbox one αχαχα να γελασουμε.

Ο fanboyσμος τυφλωνη δεν ειναι τυχαιο που τα περισσοτερα fanboys ειναι γενιας τoy 1995 και μετα ποσο μαλλον στη χωρα μας που ps1 & ps2 ειχαν κανει παταγο. Αυτα τα fanboys δεν καταλαβαινουν τι εστι exclusive και τι παει να πει exclusive απο την ιδια την εταιρια. Βλεπουν tekken πχ και λενε ελα μωρη sony βλεπουν street fighter λενε ελα μωρη sony.

 

Απλα απο τη στιγμη που λες πως προσπαθω να δικαιολογησω τα αδικαιολογητα καταλαβαινω ποσο πολυ ποναει η αληθεια.

Μη μιλισουμε για το νεκρο psvita που μεχρι χθες ολα τα καλα fanboys λεγατε psvita ftw αχαχαα με 5 τιτλους.

Μια βολτα απο τις αγγελιες του insomnia θα δειξει τι εστι psvita και ποσο αγαπηθηκε απο τους ιδιοκτητες του..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα φάνηκαν όλα τα παιχνίδια που είδα στην Ε3 (και είδα αρκετά) απλά ξαναζεσταμένο φαγητό; Δεν βρήκα καμιά καινούργια ιδέα όσο αφορά το γκεϊμπλέι, τα περισσότερα παιχνίδια μοιάζουν μεταξύ τους και μοιάζουν και στα παιχνίδια των περασμένων ετών, με τη μόνη διαφορά τα κάπως καλύτερα γραφικά.

 

Γενικότερα, δεν με ενθουσίασε τίποτα. Τι διάολο, γερνάω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...