Προς το περιεχόμενο

Samsung 850 Evo 250GB newsletter e-shop 99,90€


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκοπεύω να πάρω έναν evo 250 για το laptop αλλά δεν τον χρειάζομαι αυτή τη στιγμή. Υπάρχει περίπτωση να πέσει και πιο χαμηλά η τιμή ή να τον αγοράσω τώρα;

δεν ξέρω να σου απαντήσω σίγουρα ίσως κάποιο άλλο μέλος να ξέρει καλυτερα αυτό που θα επισημάνω είναι οτι πριν δύο χρόνια είχα πάρει τον 840 evo 120γβ στα ίδια λεφτά που έχει τώρα αυτός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σκοπεύω να πάρω έναν evo 250 για το laptop αλλά δεν τον χρειάζομαι αυτή τη στιγμή. Υπάρχει περίπτωση να πέσει και πιο χαμηλά η τιμή ή να τον αγοράσω τώρα;

Να ανέβει η τιμή του μπορεί. Να κατέβει δεν το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Εχω παραγγειλει τον συγκεκριμενο, ο οποιος θα ειναι? ηταν? ο πρωτος μου ssd . Τωρα ομως , προσεξα οτι η παλια μητρικη μου ( M2N32-SLI Deluxe) εχει μονο μια θυρα που υποστηριζει ahci mode , με εναν περιεργο controller jmb363 , για τον οποιο εψαξα στο ιντερνετ και αλλοι λενε οτι υποστηριζει trim και αλλοι οχι. Μηπως τυχαινει να γνωριζει κανεις κατι γι' αυτο γιατι απ' οτι καταλαβα παιζει σημαντικο ρολο το trim. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαξε το newsletter και τώρα έχουν προσφορά τον kingston. ΠΡΟΣΟΧΗ! δεν είναι καλύτερος, είναι σαφώς χειρότερος στην πραγματική χρήση και αναμένεται firmware που ίσως αλλάξει την κατάσταση γιατί ο controller είναι πολύ φρέσκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...