Προς το περιεχόμενο

Ξέχασα τον κωδικό


cabocla

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα. Η συσκευή μου είναι vodafone smart  turbo 4 .. Δεν μου βγάζει επιλογή για ανάκτηση κωδικού μέσω email....Μπορείτε να βοηθήσετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα. Η συσκευή μου είναι vodafone smart turbo 4 .. Δεν μου βγάζει επιλογή για ανάκτηση κωδικού μέσω email....Μπορείτε να βοηθήσετε?

Με factory reset ΑΛΛΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

Κανε πρωτα ενα back up.

http://www.hard-reset.mobi/vodafone-smart-4-turbo-hard-reset/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να είναι το μόνο θέμα που διαβάζω στο οποίο δεν έγινε διευκρίνηση σε αυτόν που άνοιξε το θέμα ότι έπρεπε πρώτα να κάνει back up για να επαναφέρει τα αρχεία του πριν κάνει factory reset.

 

Rip αρχεία... :-D

 

Λίγο παλιό το θέμα αλλά ας απαντήσω για να υπάρχει και σαν αναφορά: Τι σημασία έχει αν του πει ή δεν του πει ότι θα χάσει τα αρχεία μιας και δεν θυμάται τίποτα από κωδικούς και ο μόνος τρόπος για να ξεκλειδώσει η συσκευή είναι με hard reset; Έτσι κι αλλιώς, backup σε κλειδωμένη συσκευή δεν μπορείς να πάρεις. Όχι εύκολα τουλάχιστον και όχι χωρίς custom recovery μέσω adb pull. Κάτι που προφανώς δεν είχε ιδέα πως να κάνει ο TS αφού δεν ήξερε πως να ξεκλειδώσει τη συσκευή εξαρχής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...