Προς το περιεχόμενο

ΜΜΜ Αθήνα και άνεργοι


Radiant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβώς αυτά σκεφτόμουν και γώ και...έκοψα εισιτήριο στο τέλος :P

 

καλα εκανες αν και δυσκολα νομιζω καποιος σε αυτη την κατασταση να σου κοψει προστιμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πότε καταργήθηκε η κάρτα;Εγώ έκανα εγγραφή πριν λίγες μέρες και έχω κανονικά την καρτούλα.

 

εδω και 6 μηνες σχεδον δεν υπαρχει καρτα την ανανεωση φεβρουαρίου και  Μαΐου την εκανα ονλαιν, μηπως εσυ παιρνεις επιδομα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε καταργήθηκε η κάρτα;Εγώ έκανα εγγραφή πριν λίγες μέρες και έχω κανονικά την καρτούλα.

 

 

Δεν ξέρω αν καταργήθηκε ή 'οχι...αλλά απο τότε που ανανεώνεται ηλεκτρονικά δεν φαίνεται με τα αυτοκολλητακια ότι είναι ενεργή..εγώ τουλαχιστον αυτό εννοούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν καταργήθηκε ή 'οχι...αλλά απο τότε που ανανεώνεται ηλεκτρονικά δεν φαίνεται με τα αυτοκολλητακια ότι είναι ενεργή..εγώ τουλαχιστον αυτό εννοούσα.

 

εγω που ειχα παει να κανω ανενεωση πριν 5 μηνες μου ειπαν μονο ονλαιν ανανεωση σε υπηρεσιες του ΟΑΕΔ μονο οσοι παιρνουν επιδομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το πολυ πολυ βγαζεις μια βεβαιωση απο το site του ΟΑΕΔ αν δεν εχεις καρτα επειδη κανεις online ανανεωση

Δεν βλεπω γιατι να εχει προβλημα καποιος με το χαρτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος απο την καρτα ανεργιας εγω εχω και μια βεβαιωση Α4 χαρτι, η οποια πανω αναγραφει ημερομηνια "εκτυπωσης/εκδοσης" 27 ιουλιου. Η κοπελα στο ταμειο του οαεδ μου ειπε οτι δειχνοντας αυτη τη βεβαιωση στον ελενγκτη, μπορω μεχρι τις 26-27 Αυγουστου να μετακινουμαι δωρεαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πω και κατι ομως.. βαρεθηκα! Βαρεθηκα να εχουν περασει τεσσερις μηνες απο την τελευταια φορα που με επιασε ελεγκτης. Αυτο το μηνα δεν θα βγαλω καρτα και οτι γινει ας γινει, εγω την βεβαιωση ανεργιας θα την εχω μαζι μου παντα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...