Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Action Camera Review


erasmia394

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι καλά που δεν την αγόρασα... σκεφτόμουν πριν μερικούς μήνες να την αγοράσω. Πολύ κακή ποιότητα βίντεο και εικόνας για τα χαρακτηριστικά που υπόσχεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατεβασες το βιντεο η απλα το ειδες απο το νετ? καλα εκανες και δεν την πηρες. χαχα,α

 

Κάνε μια βόλτα από τις ειδήσεις και δες ποστ του να καταλάβεις τι παίζει. Περιμένει την Apple να βγάλει action cam. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μια βόλτα από τις ειδήσεις και δες ποστ του να καταλάβεις τι παίζει. Περιμένει την Apple να βγάλει action cam. :P

Όχι φίλτατε, προτιμώ να κρατήσω τα λεφτά μου και να πάρω την GoPro. Δεν θα τα ξοδέψω για κινέζικες μετριότητες χαμηλής ποιότητας ειδικά της συγκεκριμένης εταιρίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλτατε, προτιμώ να κρατήσω τα λεφτά μου και να πάρω την GoPro. Δεν θα τα ξοδέψω για κινέζικες μετριότητες χαμηλής ποιότητας ειδικά της συγκεκριμένης εταιρίας.

Δειξε μας στην κουκλα που σε αγγιξε η συγκεκριμενη εταιρια και αντιδρας ετσι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλτατε, προτιμώ να κρατήσω τα λεφτά μου και να πάρω την GoPro. Δεν θα τα ξοδέψω για κινέζικες μετριότητες χαμηλής ποιότητας ειδικά της συγκεκριμένης εταιρίας.

 

Be my guest. Απλά πρώτα δες και κανένα συγκριτικό της συγκεκριμένης με την GoPro Hero 4 Silver (που ανήκουν θεωρητικά στην ίδια κατηγορία αλλά με κόστος πολλαπλάσιο εις βάρος της GoPro).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Be my guest. Απλά πρώτα δες και κανένα συγκριτικό της συγκεκριμένης με την GoPro Hero 4 Silver (που ανήκουν θεωρητικά στην ίδια κατηγορία αλλά με κόστος πολλαπλάσιο εις βάρος της GoPro).

Έχω δει, η GoPro έχει μακράν καλύτερη ποιότητα βίντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει, η GoPro έχει μακράν καλύτερη ποιότητα βίντεο.

 

Μακράν  :-D  :-D

 

 

Μόνο που μπαίνουν σε διαδικασία να συγκρίνουν μηχανήματα με τεράστια διαφορά κόστους, λέει πολλά. Καλές αγορές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον για να λεμε τα πραγματα οπως πρεπει. Η gopro παντα θα ειναι ως πρωτυπο. Απο εκει και περα η xiaomi πιστευω μπορει να ανταγωνιστούνστει μια χαρουλα την hero 3+4 silver και αν οχι στα παντα η σχεση τιμης αποδοσης την κανουν κορυφαια για τους περισσοτερους χρηστες που δεν εχουν να σκασουν τοσα χρηματα. Απο εκει και περα εχω δει βιντεο απο την xiaomi yi2 και απο την gopro hero4 black που τις εχεικαι τις 2 φιλος επαγγελματιας. Η αποψη του ηταν πως η δευτερη εκδοση της xiaomi την παταει την gopro. Οποιος θελει ας αγορασει και τις δυο να συγκρινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακράν  :-D  :-D

 

 

Μόνο που μπαίνουν σε διαδικασία να συγκρίνουν μηχανήματα με τεράστια διαφορά κόστους, λέει πολλά. Καλές αγορές.

Ασε τα Fanboy της Apple να λένε, όσοι έχουν Xiaomi ξέρουν την άριστη ποιότητα και την λογική κοστολόγηση των συσκευών της εταιρίας. Άσε αυτούς να αγοράζουν φρου φρου σε τετραπλάσιες τιμές για να έχουν τα λογότυπα επάνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατοχοι της xiaomi δοκιμαστε το script waffle V8.2

 

Και μα φανταστειτε η xiaomi yi2 και παλι ειναι φθηνοτερη. 200 δολαρια την εχω βρει

 

https://youtu.be/T3smNDwTc48

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε τα Fanboy της Apple να λένε, όσοι έχουν Xiaomi ξέρουν την άριστη ποιότητα και την λογική κοστολόγηση των συσκευών της εταιρίας. Άσε αυτούς να αγοράζουν φρου φρου σε τετραπλάσιες τιμές για να έχουν τα λογότυπα επάνω.

Ενώ έχουμε την Xiaomi που πουλάει σκουπίδια ή μάλλον τενεκέδες και χαίρονται τα Φανμπόγια της Xiaomi με κάθε τριτοκοσμική σαβούρα που βγάζει.

 

Κατοχοι της xiaomi δοκιμαστε το script waffle V8.2

 

Και μα φανταστειτε η xiaomi yi2 και παλι ειναι φθηνοτερη. 200 δολαρια την εχω βρει

 

https://youtu.be/T3smNDwTc48

Αν δεν παινέψουν οι κινέζοι το σπίτι τους στο βίντεο θα πέσει να τους πλακώσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προκαλω να αγορασεις και τις 2 και να κανεις οσα τεστ θελεις

Μηπως και σε ολα τα βιντεο που κυκλοφορουν ειναι κινεζοι και τους βαφτισαν? χαχαχα δεν υπαρχεις. Φιλε πεταει ο γαιδαρος, δεν σου χαλαω χατηρι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι και με την hero5 black θα προτιμουσα την yi2 .πολυ καλυτερο EIS και κοιταξτε στις ακριες στο βιντεο πως παραμορφωνει η gopro το πεδιο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προκαλω να αγορασεις και τις 2 και να κανεις οσα τεστ θελεις

Μηπως και σε ολα τα βιντεο που κυκλοφορουν ειναι κινεζοι και τους βαφτισαν? χαχαχα δεν υπαρχεις. Φιλε πεταει ο γαιδαρος, δεν σου χαλαω χατηρι

 

Γιατί για να δώσω άσκοπα λεφτά ή για να μου πιάσει χώρο στα σκουπίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...