Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy note 3 286.98$ (απο κινα)


Exploticon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το πάρουμε θεωρητικά ναι είναι πολύ καλή τιμή για σφραγισμένο.... Αλλά ποιος ρισκάρει για νοτε 3 όταν το παίρνεις από εδώ μεταχειρισμένο στα 300 ευρώ με αξεσουάρ και με εγγύηση από εδώ ? Τα κινέζικα έχουν και 1 χρόνο εγγύηση ενώ τα ευρωπαϊκά 2 χρόνια εγγύηση και εάν σου χαλάσει το κινέζικο θα πρέπει στην κίνα να το στείλεις και τρέχα γύρευε......

 

Όποτε δεν αξίζει κατά την γνώμη μου και καλύτερα είναι να δώσεις 300 ευρώ από εδώ Ελλάδα να το δεις από κοντά και να αποκτήσεις και ένα πακέτο με αξεσουάρ.

λοιπον τα ποιο πολλα μεταχειρισμενα που κανουν κιολας 300 ευρω εχουν τελιωσει η εγγυηση τους η αντε να εχουν 4-5 μηνες ακομα εγγυηση δευτερων το μαγαζι μου ειπαν οτι θα μου δωσουν δωρεαν case + screen protection θα το κανουν κιολας install στο κινητο αυτοι μου ειπαν επισης θα μου το rootaroun (τους το ζητησα εγω αυτο) για το αν παθει κατι note 3 ειναι το πολυ να δωσεις ενα 50ρικο να στο φτιαξουν εδω αμα δεν μπορεις να περιμενης να το στειλουν κινα 

Όταν λες κάποια προμήθεια όπως;; το 40% του ποσού; ;; :P

οχι αντε να παρει 5-10% οχι παραπανω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ενα παιδι που μου ειχε μεταφερη λεφτα σε paypal http://prntscr.com/7vp80mοπως θα δειτε στο screenshot ακομα και απο bitcoin σε paypal μου ειχε μεταφερη και απο paysafe :P απλα περνη καποια προμυθεια κι αυτος ελληνας ειναι αμα θελεται στιλτε μου πμ να σας δωσο skype του η facebook του

Αντε μπράβο τώρα φτάσαμε στο ζουμί.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω οτι μου κανανε και εκπτωση 10$ βασικα απλα εκανα εγγραφη  και μου δωσανε  2000  points δηλαδη -20$ εκπωση αλλα μονο τους 1000 με αφηνε να χρησημοποιησο για αγορες κατω απο 300$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, πέρα από το γεγονός ότι το θρεντ πρέπει να κλειδωθεί ως κλασσική προσφορά από εξωτερικό εν μέσω ελέγχων κεφαλαίων, είστε πραγματικά γενναίοι που επιλέγετε να αγοράσετε ακριβά πράγματα από merimobiles και το προτείνετε και σε άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, πέρα από το γεγονός ότι το θρεντ πρέπει να κλειδωθεί ως κλασσική προσφορά από εξωτερικό εν μέσω ελέγχων κεφαλαίων, είστε πραγματικά γενναίοι που επιλέγετε να αγοράσετε ακριβά πράγματα από merimobiles και το προτείνετε και σε άλλους.

οταν η αγορα γινεται απο paypal δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα επισης το merimobiles ειναι αξιοπιστο μαγαζι εχω παρει αρκετα πραγματα οπως αμα δεις στο αλλο φορουμ πολυ περνουν κινητο απο κινα αξιας 200-300 ευρω τι να κανουμε πρωτιμαμε να μην σκαμε 400-600 ευρω για κινητο οσο για το αν θα κληδωθει οταν στο skroutz κανει 450 και πανω και καποιος μπορει να το παρει 250$ θεωρειτε προσφορα  οπως και με το powebank και γενικα αλλα gadget που στην ελλαδα εχουν την διπλασια τιμη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το κινητό μου είναι από Κίνα, όπως και το προηγούμενο, και έχω φέρει για φίλους πόσα ακόμα κινεζικά, ξέρω την αγορά εκεί. Όπως ξέρω πως το merimobiles έχει αμαρτωλό παρελθόν με refurbished και επιστροφές που πουλούσε για καινούρια όπου μετά έκαναν τους κινέζους(όπως λες αν δεις στο άλλο φόρουμ), και ως ποιότητα καταστήματος είναι ελάχιστα πιο πάνω από από το απαράδεκτο κατά την γνώμη μου pandawill. Σε καμία περίπτωση δεν είναι σωστό κατάστημα για να το προτείνει κάποιος έτσι αβίαστα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο θα ειναι παντως να μην κρινης καποιον χωρις να τον ξερεις 

Και δεν εχω σκοπο να τον μαθω μετα απο χασιμο χρηματων καποιου συμφορουμιτη που εμπιστευτηκε καποιο παιδι στο Facebook ή το Skype ή το AOL ICQ IIRC κλπ κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το κινητό μου είναι από Κίνα, όπως και το προηγούμενο, και έχω φέρει για φίλους πόσα ακόμα κινεζικά, ξέρω την αγορά εκεί. Όπως ξέρω πως το merimobiles έχει αμαρτωλό παρελθόν με refurbished και επιστροφές που πουλούσε για καινούρια όπου μετά έκαναν τους κινέζους(όπως λες αν δεις στο άλλο φόρουμ), και ως ποιότητα καταστήματος είναι ελάχιστα πιο πάνω από από το απαράδεκτο κατά την γνώμη μου pandawill. Σε καμία περίπτωση δεν είναι σωστό κατάστημα για να το προτείνει κάποιος έτσι αβίαστα.

εχω παρει αρκετα κινητα απο εκει χωρις το παραμικρο προβλημα και γενικα οσους πειραν μου ειπαν καλα πραγματα γι αυτο το μαγαζι μπορεις να μου στιλεις με pm που εχουν αναφερη κατι?

Και δεν εχω σκοπο να τον μαθω μετα απο χασιμο χρηματων καποιου συμφορουμιτη που εμπιστευτηκε καποιο παιδι στο Facebook ή το Skype ή το AOL ICQ IIRC κλπ κλπ κλπ.

το ιδιο μπορει να γινη και με καποια αγγελια απο εδω και να χασει αρκετα λεφτα τι σημενη αυτο οτι πρεπι να βγαλουν της αγγελιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έιναι  να δημιουργήσετε πιστωτικές που τις φορτώνετε με bitcoin κάντε το μόνοι σας και μην δίνετε προμύθιες σε κανέναν. Είναι ποιο απλός ο τρόπος απο τι ακούγετε. διαβάστε τις οδηγίες που έχω φτιάξει στο forum. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το κινητό μου είναι από Κίνα, όπως και το προηγούμενο, και έχω φέρει για φίλους πόσα ακόμα κινεζικά, ξέρω την αγορά εκεί. Όπως ξέρω πως το merimobiles έχει αμαρτωλό παρελθόν με refurbished και επιστροφές που πουλούσε για καινούρια όπου μετά έκαναν τους κινέζους(όπως λες αν δεις στο άλλο φόρουμ), και ως ποιότητα καταστήματος είναι ελάχιστα πιο πάνω από από το απαράδεκτο κατά την γνώμη μου pandawill. Σε καμία περίπτωση δεν είναι σωστό κατάστημα για να το προτείνει κάποιος έτσι αβίαστα.

Κάτι είχα ακούσει/διαβάσει για αυτό. Επιμένω να μην το αγοράσει κανένας γιατί μετά τρέχα γύρευε. Στην κινέζικη αγορά πας όταν έχει ένα κινητό κινέζικης εταιρείας μέχρι 200 ευρώ μετά από εκεί από Ελλάδα και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι είχα ακούσει/διαβάσει για αυτό. Επιμένω να μην το αγοράσει κανένας γιατί μετά τρέχα γύρευε. Στην κινέζικη αγορά πας όταν έχει ένα κινητό κινέζικης εταιρείας μέχρι 200 ευρώ μετά από εκεί από Ελλάδα και τέλος.

εγω παντος την παραγγελια μου την εκανα οταν ερθει θα κανω ενα μικρο review εδω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα Σεριανοπουλε ή οπως σε λενε εδω ειναι το θεμα τον προσφορων αν θες να διαφημισεις τις υπηρεσιες του φιλου σου στο Facebook κανε το στις αγγελιες και οχι εδω και ας παρεις στον λαιμο σου οποιον θες.

Εχουν κλειδωθει θεματα για "προσφορες" απεξω για πολυ λιγοτερα θεματα λογω CC και αυτο το Note 3 μοστραρει στο συγκεκριμενο Site στην ιδια τιμη για μηνες.

 

Ο chek2fire εχει εναν ωραιοτατο οδηγο οπως ειπε για εικονικες χρεωστικες BiTCoins etc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα Σεριανοπουλε ή οπως σε λενε εδω ειναι το θεμα τον προσφορων αν θες να διαφημισεις τις υπηρεσιες του φιλου σου στο Facebook κανε το στις αγγελιες και οχι εδω και ας παρεις στον λαιμο σου οποιον θες.

 

Εχουν κλειδωθει θεματα για "προσφορες" απεξω για πολυ λιγοτερα θεματα λογω CC και αυτο το Note 3 μοστραρει στο συγκεκριμενο Site στην ιδια τιμη για μηνες.

 

Ο chek2fire εχει εναν ωραιοτατο οδηγο οπως ειπε για εικονικες χρεωστικες BiTCoins etc.

τι να πω εγω βλεπω αρκετα προιοντα απο κινα σε προσφορες (ασχετα την τιμη) αυτο που λες οτι εινα για μηνες που μπορω να το δω γιατι εγς απο τι βλεπω εχει μονο 1 review το item οποτε υπεθετω οτι το βαλανε προσφατα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...