Προς το περιεχόμενο

Rollei 500 sunrise - 89e


agisilaosko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάγκες να ρωτήσω, ... αυτές οι κάμερες έχουν βύσμα για φόρτιση στο αμάξι?

Βλέπω πολλούς που τις έχουν μόνιμα κολλημένες στο αμάξι και γράφουν.

Αλλά αν η μπαταρία κρατάει λιγότερο από 2 ώρες πως τα καταφέρνουν και γράφουν ολόκληρες διαδρομές!

(Σορυ για την ερώτηση, αλλά ποτέ δεν είχα ανάλογη κάμερα)

λογικα με καλωδιο usb και στον αναπτηρα του αυτοκινητου, οπως φορτιζεις κινητο στο αμαξι σκεψου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε dobro κάτι τέτοιο εννοείς έτσι? --> http://www.ebay.com/itm/Travel-USB-Port-Car-Charger-Bullet-Adapter-For-iPhone-Samsung-MP3-4-IPod-/131557951551?pt=LH_DefaultDomain_15&var=&hash=item1ea177083f

Την χτύπησα και γω χθες με την βραδινή προσφορά! Θα σας πω εντυπώσεις σε λίγες μέρες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά την Rollei 400 την έχει πάρει κανένας;;; Την είδα τώρα στα 99 και μου φαίνεται καλή ευκαιρία μαζί με το ρολογάκι της. Είναι και αδιάβροχη μέχρι 40μ με την ειδική θήκη οπότε με καλύπτει πλήρως...Επίσης τα 110 λεπτά εγγραφής (1000mah) μου φαίνονται ικανοποιητικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε σήμερα το εργαλείο , όλα κομπλέ!
Ωστόσο βλέπω στο site πως έχει και μια φώτο θήκης! Ότι και καλά έρχεται μαζί με θήκη!

Εσάς είχε μέσα?  ( http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/_ROLLEI-500-Sunrise-40281-,99452,465514,2066177.html?langId=-18# )
Και κάτι τελευταίο, πόση ώρα θέλει φόρτιση η μπαταρία? Το σύνδεσα σε μια usb στο λαπτοπ και δείχνει πως φορτίζει, αλλά στις οδηγίες δεν λέει κάτι!

Υ.γ. Επίσης δεν μου είχαν καθόλου απόδειξη μέσα! (Να μου πεις Γερμανοί είναι ότι θέλουν κάνουν! Τους πήρα τηλέφωνο και μετά από κόπο μου είπαν πως μπορεί να έγινε κάποιο "λάθος" και θα μου την στείλουν στο mail! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά την Rollei 400 την έχει πάρει κανένας;;; Την είδα τώρα στα 99 και μου φαίνεται καλή ευκαιρία μαζί με το ρολογάκι της. Είναι και αδιάβροχη μέχρι 40μ με την ειδική θήκη οπότε με καλύπτει πλήρως...Επίσης τα 110 λεπτά εγγραφής (1000mah) μου φαίνονται ικανοποιητικά...

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/_ROLLEI-400-40279-%2c99452%2c465514%2c1962257.html?langId=-18&utm_source=Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=National-LateNight-Newsletter-12-8-2015&et_sub=actioncamera

Στα 79ευρω super τιμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως η 400 έχει την ποιότητα που φαίνεται στο παρακάτω βίντεο, τότε δεν θα την πλησίαζα ...

Εδώ που τα λέμε αν και η 500ρα που έχω στα χέρια μου έχει κάτι παρόμοιο, την βλέπω για πάντα σε κάποιο συρτάρι! Εντάξει είναι και η ώρα / καιρός που δεν βοηθάνε για τρελή ποιότητα, αλλά και πάλι το παραπάνω βίντεο είναι επιεικώς .... χάλια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος που την εχει

1. Nα ανεβασει τα specs απο το manual η και το ολο manual αν υπαρχει σε pdf

2.. Ποση ωρα βιντεο χωραει σε μια 32αρα καρτα? σε 4K (3840 x 2160 pixels) η 2.7k (2704 x 1524 pixels) και  Full HD (1920 x 1080 pixels)

3. Ειναι ευκολο να βγαζεις βιντεο χωρις να βλεπειs τι τραβας σε LCD οθονη, πχ στη θαλασσα, σε sports η σε extreme καταστασεις?

 

Ευχαριστω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μπορει καποιος που την εχει

1. Nα ανεβασει τα specs απο το manual η και το ολο manual αν υπαρχει σε pdf

2.. Ποση ωρα βιντεο χωραει σε μια 32αρα καρτα? σε 4K (3840 x 2160 pixels) η 2.7k (2704 x 1524 pixels) και  Full HD (1920 x 1080 pixels)

3. Ειναι ευκολο να βγαζεις βιντεο χωρις να βλεπειs τι τραβας σε LCD οθονη, πχ στη θαλασσα, σε sports η σε extreme καταστασεις?

 

Ευχαριστω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος που την εχει

1. Nα ανεβασει τα specs απο το manual η και το ολο manual αν υπαρχει σε pdf

2.. Ποση ωρα βιντεο χωραει σε μια 32αρα καρτα? σε 4K (3840 x 2160 pixels) η 2.7k (2704 x 1524 pixels) και Full HD (1920 x 1080 pixels)

3. Ειναι ευκολο να βγαζεις βιντεο χωρις να βλεπειs τι τραβας σε LCD οθονη, πχ στη θαλασσα, σε sports η σε extreme καταστασεις?

 

Ευχαριστω,

1. Τα specs υπάρχουν στο ιντερνετ.

2. Όταν τραβάς 2Κ κρατάει 1.30 ώρα, για 1080p 2ωρο στο νερό.

3. Είναι action camera, υποτιθεται την έχεις πανω σου ωστε να καταγράφει μια δραστηριότητα και τα χέρια σου είναι απασχολημένα. Σε περίπτωση που μετά θες να δεις τι έβγαλες συνδέεσε με wifi στο κινητό σου και είσαι κομπλέ, αλλίως αράζεις στο νετμπουκ/ντεσκτοπ σου με καλώδιο.

Παιδια να κανω και εγω μια ερωτηση. Χαζη ισως αλλα θα την κανω  :-)

Η καμερα αυτη εχει επιλογη να βγαζει φωτογραφιες ή μονο βιντεο;

Και φωτογραφίες και βίντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανα διαθεσιμη στα 99 ευρω αυτη τη φορα στις τζαμπα βραδινες ευκαιριες....

 

http://www.mediamarkt.gr/mcs/shop/tzampa_vradines_eukaires.html

Πάλι κοιμήθηκα και δεν την πρόλαβα.

Φτου πάλι από την αρχή αναμονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...