Προς το περιεχόμενο

BoJack Horseman


totem_lost

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει περισσότερη απήχηση η σειρά. Τελειώνω την 1η σεζόν και με έχει κρατήσει.

Ομολογώ ότι θέλει λίγο χρόνο, αλλά μετά τα 2 πρώτα επεισόδια σε κρατάει και αξίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τελείωσα όλη τη σειρά και έχω να πω πως είναι εκπληκτική. Πραγματικά οι fan των animated series οφείλουν να της δώσουν μια ευκαιρία. Σίγουρα καλύτερη (κλάσεις ανώτερη) από το τόσο δημοφιλές Rick and Morty. Την ευχαριστήθηκα σε παρόμοιο βαθμό με το Futurama. 
 

ανανεώθηκε για 6η σεζόν η οποία θα είναι η τελευταία δυστυχώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το τελείωσα εχθές... Δεν σταματάνε να εξελίσσονται σαν χαρακτήρες... Κάνουν πολύ καλή δουλειά εκεί πέρα...

Το δεύτερο μέρος που θα βγει Ιανουάριο θα είναι κόλαση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Ο,τι σημαντικοτερο εχω δει εδω και παρα παρα πολυ καιρο. Μολις το τελειωσα. Πρεπει το δειτε αν οχι γιατι πολυ απλα ειναι μια εκπληκτικη σειρα με βαθος ή για τα διαμαντια επεισοδια - εμπειρια οπως το fish out of water, showstopper, free churro κλπ αλλα για το προτελευταιο της σειρας. Καθαρτηριο. Πιο πολυ με στεναχωρει το οτι σιγουρα θα κανει παρα πολυ καιρο κατι να το ξεπερασει.

Το view from halfway down δεν ειναι το καλυτερο επεισοδια της σεζον ή της σειρας αλλα ισως της τηλεορασης. Δεν ξερω αν ευθυνεται η καραντινα ή τα υπαρξιακα μου λογω ηλικιας αλλα οταν τελειωσε το προτελευταιο επεισοδιο εμεινα κοκκαλωμενος, σακατεμενος. Σα να με δειρανε. Τι πραγμα ηταν αυτο. Εκανα ωρα να συνελθω αφου τελειωσε. Σα να εξελιχθηκε τροχαιο μπροστα στα ματια μου. Δεν μπορω να περιγραψω ποσο με φορτισε συναισθηματικα ενα τηλεοπτικο επεισοδιο. Τι κειμενο, τι ερμηνειες, τι συλληψη των δημιουργων. Με διελυσαν. Τους ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...