Προς το περιεχόμενο

Good News ! Artic Silver 5


DimitrisKTM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θαρρεις και κανει οτι υποσχεται...Εμενα απο τοτε που πηρα την 3, αντι να μου ριξει κι αλλο την θερμοκρασια οπως υποσχεται (μετα απο 200 ωρες λεει λειτουργιας) μου την ανεβασε κι αλλο την θερμοκρασια!!!! Βεβαια λογικα χωρις αυτην θα ειχα ακομα παραπανω, απλα οταν ανοιξα το μηχανημα και εδειχνε 42 βαθμους (50 πραγματικοι) πιστευα οτι θα πεσει παρακατω αλλα τελικα τωρα πια δειχνει 46 (54 δηλαδη) idle...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πίστευα ότι είμαι ο μόνος που του συμβαίνει αυτό...

Όταν άλλαξα από την μάπα θερμοαγώγιμη που χρησιμοποιούσα παλιότερα σε AS3, έπεσα κατα μέσο όρο 2-3 βαθμούς. Αλλά απ'την στιγμή που θα την πρωτοβάλω μέχρι 3-4 μέρες μετά, η θερμοκρασία ανεβαίνει 3-4 βαθμούς (και τότε υπολογίζω την διαφορά από την άλλη πάστα εννοείται :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε dusan7 και εγω λεπτη στρωση εχω βαλει μιας και χρησιμοποιω την παστα χρονια τωρα (απο την 1 ως την 3, την 5 δεν την εχω δοκιμασει) και εκανα ακριβως οτι λενε οι οδηγιες ωστε να ειμαι σιγουρος οτι θα εχω optimum performance λογω overclocking αλλα μπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σορρυ αλλα μην λεμε και οτι θελουμε τωρα, μια απλη επισκεψη στο σιτε της εταιριας και θα δειτε οτι λεει οτι την βαζεις μια φορα και τελειωσε, αλλωστε πριν σας ειπα οτι επισημα λενε οτι αποδιδει στο 100% μετα απο 200 ωρες λειτουργιας! Το θεμα ειναι γιατι σε μερικους αντι να ριξει κι αλλο την θερμοκρασια, με τον καιρο ανεβαζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...