Προς το περιεχόμενο

Κατασκευη Mouse pad


MySt3R10uSs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρετε insomniacs.Δεν ξερω αμα δημοσιευω το θεμα στη σωστη κατηγορια,δεν ταιριαζε πουθενα αλλου.

 

Λοιπον γινετε να κατασκευασω το δικο μου mouse pad?

Θα μου πείτε "τοσα υπαρχουνε,τι θες να το παιξεις μαστoρας??" -Οχι,απλα δεν μου κανουν τα αλλα.Θελω να ειναι....τεραστιο! Να καλυπτει ολο το θρανιο σε μηκος και σχεδον ολο το θρανιο σε πλατος. Και επισης δεν το θελω ορθογωνιο αλλα να σχηματιζει μια καμπυλη,επιδη το θρανιο στο οποιο θα το εχω δεν ειναι ορθογωνιο.

 

Χαρακτηριστικα που θελω να εχει:

1. Να ειναι ολοκληρο μαυρο.

2. Να μην ειναι λεπτο σαν χαρτι αλλα να εχει ενα παχος 3-5mm.

3. Να μην γλιστραει πανω σε ξυλινη επιφανεια.

4. Να λειτουργουν ολα τα ειδη ποντικων πανω σε αυτο.

Επισης θελω να γραψω κατι πανω στο mouse pad.Εχω δει μερικα καταστηματα τυπωνουν σχεδια κλπ. πανω σε mousepad's

 

 

Τι υλικα θα χρειαστω για να φτιαξω κατι τετοιο? Ειχα ψαξει πιο παλια στο internet αλλα ελεγε διαφορα διαφορετικα υλικα απο τα οποια φτιαχνονται τα mousepad's. -> https://en.wikipedia.org/wiki/Mousepad

Θα ειναι αρκετα δυσκολο?
Θα κοστισει πολυ?
Που μπορω να βρω αυτα τα υλικα?

 

Αυτα.... :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 8 ευρο απο ebay πηρα Mouse pad 70x 30 cm εχει πολυ καλη αφη κ καλο γλιστριμα(ειχα razer goliathus και το συγκεκριμενο με βολεψε παραπανω γιατι ρολλαρει κλτρο ειδικα σε fps games)

http://www.ebay.com/itm/Rubber-Sift-Surface-Computer-Gaming-Mouse-Pad-Mat-Large-XL-Size-600-300mm-Blue-/261735969067?hash=item3cf0adf12b

ειναι αυτο απλα ειχε option και για λιγο πιο μεγαλο! 
η κατω επιφανια ειναι καοτσουκενια για να μν γλιστραει και η πανω τυπου υφασμα καπως!(το moyse ακομα και χωρις τα "πατακια" που εχει ια να γλιστραει κλτρα ,δοκιμασα ενα παλιο που ειχαν βγει, ρολλαρει αρκετα ωραια)
πιστευω ειναι πολυ καλο deal κ απο οτι βλεπω στο φορουμ υπαρχουν ατομα που εχουν βρει τροπο, κολπο να αγοραζεις μεσο ebay!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 8 ευρο απο ebay πηρα Mouse pad 70x 30 cm εχει πολυ καλη αφη κ καλο γλιστριμα(ειχα razer goliathus και το συγκεκριμενο με βολεψε παραπανω γιατι ρολλαρει κλτρο ειδικα σε fps games)

 

http://www.ebay.com/itm/Rubber-Sift-Surface-Computer-Gaming-Mouse-Pad-Mat-Large-XL-Size-600-300mm-Blue-/261735969067?hash=item3cf0adf12b

 

ειναι αυτο απλα ειχε option και για λιγο πιο μεγαλο! 

η κατω επιφανια ειναι καοτσουκενια για να μν γλιστραει και η πανω τυπου υφασμα καπως!(το moyse ακομα και χωρις τα "πατακια" που εχει ια να γλιστραει κλτρα ,δοκιμασα ενα παλιο που ειχαν βγει, ρολλαρει αρκετα ωραια)

πιστευω ειναι πολυ καλο deal κ απο οτι βλεπω στο φορουμ υπαρχουν ατομα που εχουν βρει τροπο, κολπο να αγοραζεις μεσο ebay!

 

 

απο τετοια μαγαζια(ebai,amazon) δεν συνηθιζω να κοιταω....τα τελικα εξοδα ποσο ητανε;; δλδ μαζι με φορους,μεταφορικα κλπ....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε μ όλα μαζί 7-8 θα σου βγει!

Free shipping λεει οποτε οσο είναι η τιμή του τόσο πληρώνεις!

Εγώ πάντως είμαι κατά ευχαριστημένος και μεγάλο κ καλής ποιότητας και αμα πάθει κάτι εννοείται θα ξαναπάρω ίδιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...