Προς το περιεχόμενο

"Δωράκια" από Logitech....


Mitsos_The_Great

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέχασα να πω ότι μου έκοψαν πιστωτικό διότι ήδη μου είχε κάνει μία αντικατάσταση το κατάστημα αγοράς ( http://www.insomnia.gr/topic/556890-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-logitech-%CE%B6906/?do=findComment&comment=53757673) και για να μην ταλαιπωρούμαι άλλο με το κατάστημα μου έκοψαν πιστωτικό αφού δεν μπορούν να στείλουν το προιόν για λόγους ασφαλείας (τους έστειλα και τις 2 αποδείξεις - 1 από την 1η αγορά και άλλη μία της αντικατάστασης από το κατάστημα).

Τώρα αν κάποιος έχει το ίδιο θέμα πιθανόν θα τον στείλουν στο κατάστημα αγοράς για αντικατάσταση.

 

 

Οπως και να εχει κερδισμενος εισαι.Να ρωτησω κατι τελευταιο και συγνωμη που βγηκα offtopic.

Με εμαιλ η τηλεφωνικα επικοινωνησες με την Logitech Ελας? Θυμασαι πιο νουμερο καλεσες η το εμαιλ?

Το προβλημα υπερθεμανσης το αντιληφθηκες αμεσως οταν τα αγορασες η μετα απο καιρο?

Για αρχή τους πήρα τηλ. (δεν έχω τον αριθμό μαζί μου τώρα) και μετά συνέχισα στο support.logitech.com.

Μετά από καιρό το αντιλήφθηκα. Όταν τα αγόρασα (ή μάλλον όταν μου έκαναν αντικατάσταση στο πλαίσιο) δεν είχαν τέτοιο θέμα.

 

Ωραια δωρακια. 

 

Κατα την γνωμη μου, ξανασκεψου το πληκτρολογιο, 200 ευρω αρχικη ειναι πολλα και δες αν μπορεις να τα αξιοποιησεις αλλιως. Στα θετικα του οτι ειναι μηχανικο βεβαια. Δες τα δυο επομενα σε τιμη, το ενα ειναι μηχανικο και το αλλο κανονικο.

 

Βεβαιωσου κιολας οτι σου χρειαζεται ασυρματο ποντικι 

 

Πολλά είναι αλλά αφού δεν τα δίνω από την τσέπη μου δε με απασχολεί και τόσο. Πάντα ήθελα ένα καλό ακριβό πληκτρολόγιο και να η ευκαιρία να το αποκτήσω. Το ασύρματο ποντίκι μου χρειάζεται γιατί τώρα έχω με καλώδιο και δεν με βολεύει και τόσο.

Αν δεν στείλεις το woofer η γενικά δεν το ζητήσουνε δοκήμασε να βάλεις ένα 12/24 volt fan με καμια πατεντετα :P

Καλό μου ακούγεται... ;)

 

Εμένα πάντως το woofer μου απο τα z5500 εδώ και καιρό υπολειτουργεί :P

Εσένα λογικά θα είναι εκτός εγγύησης... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...