Προς το περιεχόμενο

Το ZUK Z1 κυκλοφορεί από τις 21 Αυγούστου στην Διεθνή αγορά με Cyanogen OS 12.1


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ γιατί βλέπω ένα iPhone με τετράγωνο Home Button?

 

Η παρθενογένεση τελείωσε εδώ και καιρό . τώρα το στοίχημα είναι στο best copy στο οποίο δεν βρίσκω τίποτα μεμπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι? αντιγραφη iphone? αστειο.. το περιγραμμα του 6 ειναι αντιγραφη galaxy ..εκει που διαφοροποιειται και μαλιστα ομορφα το iphone ειναι στο unibody design .. αυτο που βλεπω εδω ειναι ενα galaxy 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος έχει wind ποιο κλέφτες δεν παίζει :P

Όλες οι εταιρείες αγόρασαν φάσμα στα 800mhz βολεύει μεγαλύτερη κάλυψη με μικρότερη ταχύτητα δεδομένων μικρό το κακό αρκεί να έχεις σήμα και στο βαθμό που βοηθάει καλό θα είναι όσο γρηγορότερα τόσο το καλύτερο.

Και το http://www.insomnia.gr/_/articles/hardware/xiaomi/τον-επόμενο-μήνα-η-εμφάνιση-του-xiaomi-redmi-no-r9901?st=25#commentsStart μία από τα ίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι σχεδόν όλη η Ευρώπη παίζει στην μπάντα 3 του LTE και εξακολουθείς να λες για τα 800MHz. Και 2600MHz έχουν αλλά δεν διαμαρτύρεσαι γι αυτή τη συχνότητα. Στα 800 θα αργήσουν να παίξουν Vodafone και Cosmote. Τώρα αν έχεις Wind και δεν θα έχεις 4G ή δουλεύεις στην Wind και δεν θα έχουν 4G οι πελάτες της με αυτές τις συσκευές δεν είναι λόγος να μπαίνεις σε κάθε θέμα να λες για τα 800MHz. Ό,τι κινεζική συσκευή έρχεται αυτές τις μπάντες δουλεύει και παίζει μια χαρά το 4G.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα dali13gr εγώ δεν έκανα αναφορά σε εταιρεία πουθενά, αν και απάντησα σε σχόλιο με αναφορά!

Τι να κάνω να μη το αναφέρω όλες πήραν δεν είναι εκτίμηση είδηση είναι.

Και vodafone έχω και wind, η πρώτη για το 4g που παίζει μόνη της στη περιοχή μου. Και τα δύο τηλέφωνα μου υποστηρίζουν τα 800mhz αγορασμένα από skroutz stores.

 

Άλλο είναι το θέμα συμφέρει το  Xiaomi Redmi Note 2 (όποιο αρέσει στο καθένα) ή αυτό που έχω με σχεδόν τριπλάσια τιμή η απάντηση είναι προφανείς σήμερα συμφέρει όπως και να το δεις και μάλλον προς τα εκεί κοιτάω για αλλαγή τηλεφώνου. Αλλά το τι συμφέρει είναι προσωπική εκλογή και εκτίμηση. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει παμφθηνη κορεατικη που κυκλοφορεί με υποστήριξη και updates να έχουμε να λεμε

 

Το κινητό είναι άριστο στα χαρτιά για την τιμη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανάκριβη κινέζικη τεχνολογία με άρωμα ανύπαρκτης υποστήιρξης

 

Σε σχέση με κάποιούς "μεγάλους κατασκευστές" μόνο ανύπαρκτη δεν είναι η Cyanogen σε υποστήριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...