Προς το περιεχόμενο

sym wolf 125 πρόβλημα


panossym

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας... Εχω ένα μηχανάκι sym wolf το 125αρι και μου παρουσιάζει το εξής πρόβλημα, κάθε φορά που έχω να το χρησιμοποιήσω πάνω από 5 μέρες μετά δεν παίρνει μπρος. Ξέρεις κάποιος γιατί γίνεται αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μηχανακι δεν εχει μανιβέλα, η μίζα δουλεύει κανονικά. Όσες φορές το έχω πάθει αυτό το πάω σε συνεργείο κοντά στο σπίτι μου το αφήνω εκεί και μου το βάζουν μπρος και όταν τους ρωτάω γιατί το κανει αυτό μου λένε αερολογίες. Ένας φίλος μου είπε ότι μπουκώνει το καρμπυρατέρ από το καύσιμο που έχει στάξει μέσα, του έκανα υπερχείλιση αλλά και πάλι τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μηχανακι δεν εχει μανιβέλα, η μίζα δουλεύει κανονικά. Όσες φορές το έχω πάθει αυτό το πάω σε συνεργείο κοντά στο σπίτι μου το αφήνω εκεί και μου το βάζουν μπρος και όταν τους ρωτάω γιατί το κανει αυτό μου λένε αερολογίες. Ένας φίλος μου είπε ότι μπουκώνει το καρμπυρατέρ από το καύσιμο που έχει στάξει μέσα, του έκανα υπερχείλιση αλλά και πάλι τίποτα...

 

Σορρυ, τώρα είδα ότι είναι μοτοσυκλετάκι. Διάβασα Sym και το μυαλό μου πήγε κατευθείαν σε scooter.

Και εμένα για μπουκωμένο καρμπυρατέρ μου κάνει έτσι όπως το περιγράφεις. Όταν τελικά καταφέρνεις να το βάλεις μπρος, τα καυσαέρια που βγάζει είναι φυσιολογικά;

Κατά την γνώμη μου μην το πας στο συνεργείο της γειτονιάς σου. Πήγαινέ το στην αντιπροσωπία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...