Προς το περιεχόμενο

[external hdd] Intenso Memory Case 2,5" USB 3.0 1TB 50€@public.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το έχω κάνει, είναι όπως η επιστροφή με τις κάρτες της eurobank , πρώτα το pos διαβάζει το ποσό μετά δίνει τους πόντους και στο τέλος σε ρωτάει ο ταμίας αν θέλεις να αφαιρέσεις από το αρχικό ποσό την αξία όλων των πόντων (συμπερ. και της αγοράς του ταμείου)...μόλις με ειδοποιήσουν για παραλαβή θα πάω να το κάνω

Μακαρι να εχεις δικιο, αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι αυτο που λες δεν γινεται, ουτε στο go4more ουτε στην επιστροφη της γιουρο.

Συμφωνώ και εγώ με τον matrixxx ότι δεν γίνεται. Έτσι όπως το λες είναι ότι σε ρωτάει αν θέλεις να εξαργυρώσεις και πληρώνεις το υπόλοιπο αλλά για να καταχωρηθούν οι πόντοι πρέπει να γίνει η αγορά οπότε αυτό που περιγράφεις θα γίνει στην επόμενη αγορά σου (με δεδομένο ότι έχει συμπληρωθεί ο ελάχιστος αριθμός πόντων για εξαγορά). Πώς θα εξαγοράσεις τους πόντους όταν ακόμη δεν τους έχεις κερδίσει ?

 

Επίσης, οι πόντοι κερδίζονται με βάση το ποσό αγοράς οπότε δεν σε συμφέρει να τους εξαργυρώσεις σε κατάστημα που δίνει 40 πόντους στο ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επίσης, οι πόντοι κερδίζονται με βάση το ποσό αγοράς οπότε δεν σε συμφέρει να τους εξαργυρώσεις σε κατάστημα που δίνει 40 πόντους στο ευρώ.

 

Νταξει δεν ειναι τιποτα ιδιατερο. Αμα εξαργυρωσεις 2000 προηγουμενους ποντους, 0,5€ θα χασεις με αυτη τη συναλλαγη.

 

Θα περιμενουμε νεοτερα για την συναλλαγη. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε καλύτερα να φυλάξω τους πόντους για το βενζινάδικο που έχει καλύτερη εξαργύρωση (2000=6€),

 

Και στο βενζιναδικο 5€ βλεπω οτι ειναι. Συνεπως εφοσον ισχυει οπως λες η εκπτωση επι τοπου, δεν εχει καμια σημασια αν θα τα αφαιρεσεις στο public ή σε οποιαδηποτε αλλο καταστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα από κατάστημα, οι πόντοι  ΔΕΝ εξαργυρώνονται στο ταμείο επιτόπου αλλά στην επομενη αγορά σε οποιαδήποτε επιχείρηση έχει go. Η τελική τιμή 45€ για 1ΤΒ νομίζω είναι αρκετά καλή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα πριν λίγο τον 1 TB σε μαύρο στα 50 €. Ο δίσκος του είναι:

  • Vendor Information: VID: 2537, PID: 1068
  • Hard Disk Model ID: TOSHIBA MQ01ABD100
  • Firmware Revision: AX101U
  • Disk Family: MQ-01ABD100
  • Form Factor: 2.5"
  • Capacity: 1000 GB (1000 x 1,000,000,000 bytes)
  • Number Of Disks: 2
  • Number Of Heads: 4
  • Rotational Speed: 5400 RPM
(ευχαριστώ πολύ τους πληροφοριοδότες :))
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε σήμερα. Σύμφωνα με το SMART έχει μέσα WDC WD10JPVX (το Blue 2.5'' δηλαδή): http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=800

Άσπρο

άσπρο και εδώ, επίσης WD

 

να είναι λέτε θέμα άσπρο/μαύρο

και Toshiba να έχουν μαύροι;

 

εγώ θα έλεγα είναι θέμα παρτίδας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα άλλον έναν σε άσπρο (ο προηγούμενος μαύρος ήταν toshiba) και είναι WD!

(Χτύπησα και 2.000 πόντους και από το go4more της Εθνικής)

Ευχαριστούμε και πάλι τον gr234567! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...