Προς το περιεχόμενο

sony xperia z η samsung galaxy s4


pc-neon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα αν μιλαμε για καινουργιο στα 360 (!), υπαρχουν πααααρα πολλα που ειναι καλυτερα σε ολους τους τομεις. Αλλα πρωτα πρεπει να πεις ποσα διαθετεις και μετα να σου γινουν οι αναλογες προτασεις, γιατι το s4 απο το aqua εχουν και 100+ ευρω διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε διαθέτω 250 ευρώ max..επειδη δεν πήγαν τα πράγματα όπως ήθελα διαθέτω μονο 250..το σκέφτομαι πολυ για το m4 aqua γτ το εχει ένας Φιλος μου και φαίνεται καλο κινητο..το θεμα που εχει ειναι οτι ζεσταίνετε...θελω κινητο μέχρι 5"..και καλη σχετικά μπαταρία...!και μια οκ κάμερα..! ακούω προτάσεις..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα που εχει ειναι οτι ζεσταίνετε...

Σαν τρελο...

Αφου ξερεις το γιατι με ρωτας;

Εαν συμβιβαζεσαι με ενα κινητο που θελει να το εχεις στα παγακια μεσα παρτο.

It's your choice...

 

Μετα μην ερχεσαι και μας λες οτι καιει κανει ρανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

φιλε εγω ειχα και τα δυο αυτα κινητα...και το xperia z και το s4 i9505..και τα δυο δεν μ βγαλαν κανενα κολλημα.αλλα το s4 με Lolipop ειναι ακομα καλυτερο..ποιοτητα κατασκευης βεβαια το xperia z πολυ καλυτερη αλλα το samsung θεωρω καλυτερη επιλογη..

 

ενας φιλος σ προτεινε το p8 dual sim που πιστευω ειναι το απολυτο value for money κινητο στις 5"

 

Κατα την γνωμη μου κοιτα αυτο καλυτερα..ειναι και πιο νεο μοντελο απο τα αλλα δυο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας φιλος σ προτεινε το p8 dual sim που πιστευω ειναι το απολυτο value for money κινητο στις 5"

Μαλλον P8 Lite Dual εννοείς. Το κανονικό P8 Dual κάνει 480€ και έχει 5,2 ίντσες οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε αν μπορείς να παρεις το s4 9506 παρτο,,,ειναι απο τα καλυτερα ..δεν θα σου βγαλει κανενα προβλημα και ειδικα αν το παρεις σε BE θα ειναι και πανέμορφο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το s4 9506 πήρα πριν από ένα μήνα και είμαι πολύ ευχάριστημένος.. ..το μόνο που με χαλάει είναι η θέση του ηχείου που καμμια φορά μπορεί να με καλούν και να μην το ακούω αλλά και η ποιότητα του, όταν είναι κοντά στο τέρμα τρίζει... !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό παιδιά δεν είναι καλό στα λεφτά αυτά ????http://www.skroutz.gr/s/5200267/Samsung-Galaxy-S4-Value-Edition-I9515-16GB.html

Οχι τη στιγμη που στα 10€ παραπανω ειναι το G3.Ειναι ξεχασμενο απο το θεο πλεον και φοραει και Snap 600...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...