Προς το περιεχόμενο

App/site για γνωριμίες.


Frampas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα 23 μου χώρισα απο μεγάλη σχέση για rebound βρήκα μια 16 απο badoo βγήκαμε σινεμά όπου έπεσε και δαχτυλάκι (απο περιστέρι ήταν :P ) ε και έγινε της πόπης για καμιά βδομάδα... δουλεύει σίγουρα... αλλά δεν θα το συνιστούσα για σχέση... όσες είναι εκεί για τον ίδιο σκοπό μπαίνουν.

 

 

Βέβαια για να πετύχει το date και να κανονίσετε θέλει να τις μιλάς κανονικά και ας ξέρετε και οι δύο τον λόγο που είστε εκεί όχι έλα μ#@$νάρα μου να σου σκίσω κτλ γιατι θα φας ignore κλασικές χωριατιές δηλαδή.

23 με 16?  :huh:  :ph34r:  Ήταν δυνατό νέτο τουλάχιστον?

Κατά τα άλλα δε νομίζω ότι μπαίνει κανείς σε τέτοια site για σχέση, εκτός κι αν είναι τέρμα βλάκας,οπότε ας τα λουστεί.

Ένα ωραίο θέμα πάντως εδώ μέσα θα ήταν πόσοι θα ήταν διατεθιμμένοι να φτιάξουν προφιλ σε τέτοια site υπό την έννοια ότι χρειάζεται να συνδέσεις λογαριασμό φβ /ανεβάσεις φωτός και άλλα  με ο,τι αυτό συνεπάγεται.

Επίσης πόσοι έχουν ήδη λογαριασμό σε τέτοια site. (αλλά ποιός ανοίγει τώρα θέμα)

 
 
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν βάζω λογαριασμό facebook. Email μόνο. Καλό το badoo,αλλά πρέπει να βάλω ότι είμαι από πχ. Florida,για να μου εμφανίσει άτομα από FL. Εμένα δεν με πειράζει,αλλά μόλις αποκαλύπτω το μυστικό οτι είμαι Έλληνας,το ignore είναι σίγουρο μετά.

Μάλλον πρέπει να βρω ένα site/app που να ψάχνονται για σχέσεις ανεξαρτήτως χώρας,να κοιτάνε international.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το Tinder που δοκίμασα καλό μου φαίνεται, βέβαια εδώ που μένω μου σκάει αποτελέσματα απο 60χμ και βάλε πιο μακριά οπότε περιμένω να μετακομίσω Αθήνα για να κάνω παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πρέπει να βρω ένα site/app που να ψάχνονται για σχέσεις ανεξαρτήτως χώρας,να κοιτάνε international.

Τωρα κατά πόσο μπορείς να το πεις σχέση το να κάνεις τσατ δε ξέρω, πάντως... 

 

Τσέκαρε το okcupid.

[Μαζεύει βέβαια και ταξιδιάρικα άτομα και είναι λίγο χιπστεροκατάσταση (απ ότι μου έχουν πει :Ρ), οπότε ποτέ δε ξέρεις...]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξωτερικό γίνεται χαμος με τα site γνωριμιων. Και σοβαρα ατομα. Πχ οι προισταμενοι μου στη δουλειά (επιμελητες σε νοσοκομείο). Ισως επειδή δε μένει καθόλου χρόνος για προσωπική ζωή. Απ οσο γνωριζω ανδρες με υψηλη συνδρομή, γυναίκες δωρεαν. Και ειναι αρκετά αποτελεσματικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Στο εξωτερικό γίνεται χαμος με τα site γνωριμιων. Και σοβαρα ατομα. Πχ οι προισταμενοι μου στη δουλειά (επιμελητες σε νοσοκομείο). Ισως επειδή δε μένει καθόλου χρόνος για προσωπική ζωή. Απ οσο γνωριζω ανδρες με υψηλη συνδρομή, γυναίκες δωρεαν. Και ειναι αρκετά αποτελεσματικο.

 

Στο ελλαντα ομως, το επιπεδο μαλλον ειναι τραγικα χαμηλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...