Προς το περιεχόμενο

DOOGEE X5 series


p_under

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αύριο βλεπω στο FB ολα τα κινεζομαγαζα εχουν προσφορές λόγω 11.11 λέει. Κοίτα αν το βρεις πουθενά σε προσφορά και παρτο από εκει πιο φθηνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας παιδιά , και εγώ σκέφτομαι να το αγοράσω από το banggood com (με paypal), αλλά έχω δύο απορίες:

 

1) Το  banggood.com είναι αξιόπιστο ;

2) Πως θα αυξήσω τα megapixels από 5/2 σε 8/5 mp ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά , και εγώ σκέφτομαι να το αγοράσω από το banggood com (με paypal), αλλά έχω δύο απορίες:

 

1) Το  banggood.com είναι αξιόπιστο ;

2) Πως θα αυξήσω τα megapixels από 5/2 σε 8/5 mp ;

 

Για το 2, υπαρχει σαν ρυθμιση στη φωτογραφικη μηχανη. Εχω διαβασει ομως οτι οι φωτογραφιες ειναι καλυτερες στο 5 παρα στο 8. Too much interpolation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 2, υπαρχει σαν ρυθμιση στη φωτογραφικη μηχανη. Εχω διαβασει ομως οτι οι φωτογραφιες ειναι καλυτερες στο 5 παρα στο 8. Too much interpolation.

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το banggood μια χαρά αξιόπιστο μαγαζί είναι. Μπορείς ν' αγοράσεις και χωρίς paypal, αν και δεν το προτείνω!

Με πρόλαβες , θα το ρωτούσα και αυτό , δηλαδή  δεν θέλω να φτιάξω paypal για ένα κινητό . Τι λέτε να μην το ρισκάρω ;Να περιμένω κάποια προσφορά από το skroutz;Μπορώ να το αγοράσω από κάπου σε αυτήν την τιμή με αντικαταβολή;

Επεξ/σία από greekmanael
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mάλλον θα το αγοράσω από το skroutz με αντικαταβολή .

Είπες χωρίς PayPal. Πιστωτική δε σε πειράζει, έτσι? Ε, τότε πάρτο από κινεζομάγαζο με πιστωτική. Εκτός και αν δεν μπορείς, δε θέλεις ή κάτι τέτοιο οπότε πάω πάσο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπες χωρίς PayPal. Πιστωτική δε σε πειράζει, έτσι? Ε, τότε πάρτο από κινεζομάγαζο με πιστωτική. Εκτός και αν δεν μπορείς, δε θέλεις ή κάτι τέτοιο οπότε πάω πάσο.

Μπορώ απλά διαβάζω σε διάφορα forums ότι δεν είναι ασφαλές να αγοράζεις  από τα e shops χωρίς  paypal , όπως είπε και  ο newsformobiles πιο πάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...