Προς το περιεχόμενο

Vodafone ultra 6 Vodafone 229 eur


KINGLUCAS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και πάλι δεν συγκρίνεται xiaomi με alcatel 

Γιατι δν βγαζει αξιολογα μοντελα η alcatel?

Εχεις κανει την xiaomi η θεα των κινητων! Ενταξη βγαζει vfm κινητα αλλα το skin τους ειναι αθλιο κ χωρις αντιπροσωπια ευρωπη να πρεπει να περιμενεις 1 μηνα για σερβις του κινητου αμα εισαι τυχερος εγω δν θα το διαλεγα!

Αμα ερθει αντιπροσωπια Ευρωπη η ετσω ελλαδα τοτε ναι θα το σκεφτομουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Γιατι δν βγαζει αξιολογα μοντελα η alcatel?

Εχεις κανει την xiaomi η θεα των κινητων! Ενταξη βγαζει vfm κινητα αλλα το skin τους ειναι αθλιο κ χωρις αντιπροσωπια ευρωπη να πρεπει να περιμενεις 1 μηνα για σερβις του κινητου αμα εισαι τυχερος εγω δν θα το διαλεγα!

Αμα ερθει αντιπροσωπια Ευρωπη η ετσω ελλαδα τοτε ναι θα το σκεφτομουν!

δεν χρειάζεται εγώ να την κάνω κάτι,οι συσκευές που βγάζει την έκαναν (μέσα σε 5 χρόνια) αυτό που είναι σήμερα,όσο για το miui εκατομμύρια χρήστες xiaomi και μη συσκευών έχουν άλλη άποψη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σιγά μην πάρο   κινεζικο ρε φιλε μου πάμε καλά? 
 
το εν λόγο κινητό που λέω έχει εγγύηση Ελλάδα από Vodafone και σκοτώνει απλά λέμε σκοτώνει είχα το προηγούμενο μοντέλο του και ήμουν "πλιρισι" ευχαριστημένος
 
1920 x 1080 2 GB ,16GB σκοτώνει στα 230e

 

Το συγκεκριμενο εχει εγγυηση Ελλαδα και τα αλλα τι εγγυηση εχουν Ινδια???Ελεος δηλαδη

 

Επισης ναι οπως τα λες ησουν το πολυ ευχαριστημενος με το προηγουμενο μοντελο της εν λογω εταιριας που με το που εκλεισε χρονος οπως λες κατευθειαν το εδωσες για να πας στο πιο καινουργιο. Τι να πουν και ολοι οι υπολοιποι που αγοραζαν προ capital control LG G2 με αναλογα specs στα ιδια χρηματα τοσους μηνες τωρα....

 

 

 

θέλω 5.5 ιντσών και πάνω  έδωσα το 5 ari vodafone smart power 4 που είχα 1 έτος τώρα.

 

p8 lite ελλάδα δεν θα έρθει ποτε ξανά στα 170 euro έχω φίλο που δουλεύει wind
 
άσε που είναι μικρή η οθόνη του και κατά πολύ πιο αργό,
 
8pirines φοράω με snapdragon

 

φορα τους καλα τους πυρηνες μην σου φυγουν  :rolleyes:  :rolleyes:

 

Μα σοβαρα τωρα προσπαθεις να εντυπωσιασεις κοσμο με τα παραπανω σε τεχνολογικο forum ??  :lol:  :lol:  :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά απο λίγο ψάξιμο κατασκευαστής είναι η ΖΤΕ και η vodafone το πουλάει στην αγγλια για 170 ευρώ χωρίς συμβόλαιο 

 

Τι του λετε ρε παιδια του ανθρωπου; και santa barbara να ειναι αν γραφει πανω Vodafone ειναι κινηταρα! :P :lol: :cry:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έκανε ο άνθρωπος και πήρε αυτό το κινητό, μια χαρά vfm είναι στα λεφτά του. Επίσης ότι και να πάθει, επειδή είναι της vodafone, θα γίνει άμεσα. Άμα έπαιρνε xiaomi και του τύχαινε κάτι,άντε να έβγαζε άκρη.Επίσης θα πλήρωνε μεταφορικά στο εξωτερικό.επικοινωνία μαζί τους κτλπ. Πολύ φασαρία.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά απο λίγο ψάξιμο κατασκευαστής είναι η ΖΤΕ και η vodafone το πουλάει στην αγγλια για 170 ευρώ χωρίς συμβόλαιο 

172 upfront( προκαταβολη) και μετα λεει pay as u go!

οποτε δν ειναι μονο 172 ευρο! 

Μν ακους κανεναν αν εψαχνα και εγω Midrange κινητο η σε αυτο η στο idol 3 θα πηγαινα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το έψαξα καλά - καλύτερο κινητό με 230 euro .... το p8lite που αγοράσατε όλοι μπροστά σε αυτό είναι γατάκι, μιλάμε για snapdragon , 5.5 οθόνη reeee ότι 5 άρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το έψαξα καλά - καλύτερο κινητό με 230 euro .... το p8lite που αγοράσατε όλοι μπροστά σε αυτό είναι γατάκι, μιλάμε για snapdragon , 5.5 οθόνη reeee ότι 5 άρα...

Ρωτας αν ολους τους βολευει και θελουν οθονες phablet 5.5+ και παραπανω???

Οκ εσενα σε βολευουν μεγαλες ιντσες δεκτο,αυτο ομως δεν εχει να λεει οτι 5ιντσες ειναι λιγες.

 

Οσο για το P8 light μιλαμε για κινητο που το πηρανε 60ευρω φθηνοτερα,δηλαδη περιπου 30% φθηνοτερα απο το παραπανω Vodafone....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είδα το p8lite - δεν m έκανε καθόλου εντύπωση, προτιμώ που έδωσα 50 euro παραπάνω και πήρα 8pirino και snapdragon  , για όσους θέλουν 5.5 inch ότι καλύτερο στον χωρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η συσκευή μόνο και μόνο για την εγγύηση που δίνει. Η μόνη σοβαρή που έχει βγάλει η Vodafone από τότε που άρχισε να βγάζει rebranded συσκευές. Φυσικά και υπάρχουν 10αδες άλλες επιλογές αλλά η διαφορά της τιμής είναι λογική για την εγγύηση εν Ελλάδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...