Προς το περιεχόμενο

Delivery Ζωγράφου


Kostas93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο ΣΑΒΒΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ!Εχει μεγαλωσει γενιες και γενιες και δεν ειναι κατεστραμενο χαχα μην μου θιγετε την μαγαζαρα απο εκει εφτιαξα το κορμι μου χαχα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι φαν της λεπτής πίτσας, τσέκαρε Just Pizza. Εξαιρετικές τιμές και αρκετά νόστιμη. Το μόνο μειονέκτημα του μαγαζιού είναι η σχετικά μικρή ποικιλία προϊόντων. 

 

Φυσικά, αν θες να φας κάτι περισσότερο μπαμπάτσικο, πας οπωσδήποτε σε La Greca. Καισαριανή νομίζω είναι το μαγαζί, αλλά στάνταρ φέρνει Ζωγράφου/Ηλύσια. Καλό πιτσόνι και επίσης αξιοπρεπέστατα burgers. Έχει και καλές προσφορές, π.χ. οι 2 πίτσες των 12 τεμαχίων κοστίζουν περίπου 18 ευρώ.

 

Για burger τούμπανο κ πεντανόστιμο, αλλά δυστυχώς ακριβό, μιλάς με New York Sandwiches. Τα στάνταρ burgers είναι τούμπανα και έρχονται με μπόλικες τηγανητές πατάτες. Εναλλακτικά σου προτείνω, για να μη στουμπώσεις, να παίρνεις ένα μίνι burger και μια μικρή σαλάτα για περίπου τα ίδια φράγκα. Τα υπόλοιπα προϊόντα (bagels, sandwiches) είναι γευστικά, αλλά κατά τη γνώμη μου δεν αρκούν για να χορτάσεις. 

 

 

EDIT: Ξέρω ότι ψάχνεις κυρίως για πιτόγυρα και λοιπά ψητάδικα, αλλά επειδή τα παιδιά έκαναν παραπάνω καλές προτάσεις, είπα να προτείνω και κάτι διαφορετικό, έτσι για την ιστορία. :P

Λες και το έγραψα εγώ. Συμφωνώ απόλυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...