Προς το περιεχόμενο

Η Lenovo ανακοίνωσε το θηριώδες PHAB Plus στις 6,8 ίντσες


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην γελάτε καθόλου,είχα το Note 8 3G και το δούλευα κανονικά σαν τηλέφωνο,δεν είχα κανένα θέμα εγώ προσωπικά και δεν με ενδιέφερε καν τι λέγανε οι χαζοί τριγύρω μου. :D :D

 

το περίεργο είναι ότι εγώ κοροϊδευα το Note 1 όταν βγήκε λόγω μεγέθους για τηλέφωνο, και τώρα έχω το Note 3!! 

Ποτέ δε ξέρεις!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω καλοκοιτουσα το huawei mediapad x2 στις 7 ιντσες, αλλά τελικα πηγα στο Lenovo Z2 pro στις 6... Τις κλήσεις μου ετσι και αλλιως παντα τις απανταω με bluetooth και οταν χρησιμοποιω το κινητο ως tablet/υπολογιστη οσο μεγαλυτερη η οθονη τοσο πιο ανετα ειμαι , ετσι και αλλιως το κινητο δεν το μεταφερω στην τσεπη του τζην αλλα σε τσαντουλα που έχω οτι χρειαζομαι.   Οποτε μην κοροιδευετε τα μεγαλα κινητα, είναι μεγάλη ευκολία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω καλοκοιτουσα το huawei mediapad x2 στις 7 ιντσες, αλλά τελικα πηγα στο Lenovo Z2 pro στις 6... Τις κλήσεις μου ετσι και αλλιως παντα τις απανταω με bluetooth και οταν χρησιμοποιω το κινητο ως tablet/υπολογιστη οσο μεγαλυτερη η οθονη τοσο πιο ανετα ειμαι , ετσι και αλλιως το κινητο δεν το μεταφερω στην τσεπη του τζην αλλα σε τσαντουλα που έχω οτι χρειαζομαι.   Οποτε μην κοροιδευετε τα μεγαλα κινητα, είναι μεγάλη ευκολία...

Όπως σε νιώθω έτσι με νιώθεις και εσύ :D :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...