Προς το περιεχόμενο

300 ευρώ smartphones!


Omigis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρεται παιδιά, θα μπω κατευθείαν στο θέμα. θέλω να αγοράσω ένα κινητό κοντά στα 300 ευρώ παλιά είχα iphone αλλα κατάλαβα πως προσωπικά δεν μου χρησίμευε ένα τόσο ακριβό κινητό ίσως να ήταν και το hype τις εποχής. Τώρα ψάχνω για ένα κινητό κοντά στα 300 να είναι αρκετά γρήγορο με καλή καμερούλα και καλή μπαταρία. Η χρήση που θα κάνω μέσω του κινητού είναι να βλέπω κάνα mail,facebook, καi kana  navigator αpp σε γενικές γραμμές.

 
Τα φώτα σας παρακαλώ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LG G2 σ αυτα τα λεφτα. Μπαταρία απίστευτη και για τη χρήση που θες, πιστεύω σε καλύπτει

Γιατί όχι oneplus one που δεν θέλει και invites και είναι και καλύτερο στα 300 ευρώ ακριβώς τα 64 γίγα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όχι oneplus one που δεν θέλει και invites και είναι και καλύτερο στα 300 ευρώ ακριβώς τα 64 γίγα;

Αυτό που λες κάνει 400+  στο skroutz. Εκτος και αν έχεις κάποιο άλλο site να προτείνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αγοραζοντας το OnePlus One η εταιρεια σου δινει δωρο και δυο accessories της επιλογης σου νομιζω. Πιστευω πως σ' αυτη την κατηγορια των 300 ευρω το OnePlus One ισως να ειναι η καλυτερη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απλά το πρότεινε το παιδί γιαυτό.. Από Ελλάδα υπάρχουν λύσεις αλλά με ένα πενηνταράκι ακόμα παίρνεις G3... Αλλιώς G2, M4 Aqua και τελευταία λύση (μην με βρίσετε) το Galaxy J5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εκατο φορες τα ιδια. Δε μπορεις να παραγγειλεις απ'το εξωτερικο.. Εχω προσπαθησει εκατο φορες :P

το οτι εσυ προσπάθησες εκατό φορές και απέτυχες δεν λέει κάτι,εγώ μια προσπάθησα και μετέφερα χρήματα στο paypal http://www.insomnia.gr/topic/579289-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%B5-paypal-ebay-%CE%BC%CE%AD%CE%B8%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%82-request-money/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lg G2 καλό τηλέφωνο(τέρας βασικά) αλλά αυτή την στιγμή δεν ξερω αν αξίζει η αγορά του στα 315++(καλύτερα πάρε ένα μεταχειρισμένο απο το φορουμ με 200)καθώς με 10-20ε παραπάνω παίρνει το G3 . Το M4 Aqua έχει πρόβλημα υπερθέρμανσης. Μπορείς να δεις κι για lenovo k3 note.Επίσης μπορείς να δεις κι Alcatel One touch idol 3 5.5" καθώς κι απο Windows Phone το Lumia 930! (δυνατό) κι το 640 ή 640xl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...