Προς το περιεχόμενο

KINGSTON KHX-H3CL/WR 63.90 € @ e-shop.gr


BoullyBoy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοειται μην το σκεφτεσαι καθολου. Εγω τα χρησιμοποιω για csgo και dota 2

 

Ευχαριστώ, απο eq χρειάζεται κάτι? π.χ αξίζει να ασχοληθείς με razer surround η κάτι εφάμιλλο για περισσότερο bass?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Update: Μόλις τσέκαρα. Όντως, μόνο τα splitters έχουν. Εκτός και αν τα άλλα τα πέταξα και δε το θυμάμαι. Θα ορκιζόμουν πάντως ότι έσκισα αρκετά σακουλάκια όταν το άνοιξα.  :lol:

Ας πει κάποιος με σιγουριά.

 

Πάνω πάνω, είχε αυτό το φύλλο χαρτιού; Σαν προστατευτικό ας πούμε.

 

Ναι, ολα οπως στα review, εκτος απο τα σακουλακια. Διαφανα αυτοκολλητα στα πλαινα κτλ. Μεχρι και τα δεματικα των καλωδιων φαινονταν αχρησιμοποιητα.

 

Οσοι αλλοι παραλαβουν ας κανουν ενα κοπο να γραψουν για τη δικια τους συσκευασια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα. Σακουλάκια δεν είχε αλλά σίγουρα το κουτί δεν υπάρχει περίπτωση να ανοίχτηκε πιο πριν. Πραγματικά εκπληκτικά ακουστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα καλημέρα..κάποια θα πιάσει :-D

 

Λοιπόν, επιβεβαιώνω και γώ πως σακουλακια δεν είχε αλλα η συσκευασία ηταν απολύτως σφραγισμένη με το χαρτάκι πάνω πάνω, τα διάφανα αυτοκόλλητα στα πλαινά, δεματικά καλωδίων στην θέση τους και φυσικά η μοναδική μυρωδιά που αναβλήζει μέσα απο το κουτί φωνάζοντας καινουργίλα!!!

 

Απο καμια ωρίτσα που έπαιξα μαζί τους χωρίς να είμαι η να έχω το αυτί ειδικού με εξέπληξαν για την ποιότητα τους, την καθαρότητα τους, τα μπάσα του είναι οσο πρέπει χωρίς να υπερκερνα και να παραμορφώνει τις υπόλοιπες συχνότητες, τα πρίμα του καθαρότατα και όσο κι αν προσπάθησα να τα πουσάρω με τέρμα το volume δεν είχε καθόλου μα καθόλου παραμόρφωση σαν να με προκαλούσε "αυτό έχεις μόνο, δώσε κι αλλο ρε αδερφέ"!!!

 

IMAG1721.jpg

 

Φανταστική αγορά για τα λεφτά του και ότι καλύτερο σε unboxing έχω κάνει και γώ.

Επεξ/σία από Tzimaras
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Έφτιαξα μια custom βάση για τα καινούργια μου ακουστικά και είπα να μοιραστώ την τρέλα μου μαζί σας!!!

 

Ω ναι.. αυτό που βλέπετε δεν είναι άλλο απο μια προέκταση καστάνιας με 22 καρυδακι παρακαλώ,

κολλημένη πανω σε βαριά μεταλλική βάση :-) :-) :-)

 

"Sorry δεν ηξερα που να το ποστάρω, παρακαλώ να μεταφερθεί στην κατάλληλη ενότητα απο τους διαχειριστές"

 

Ακολουθούν φώτο..

 

 

IMG_20150919_125730.jpg

 

IMG_20150919_125708.jpg

 

IMG_20150919_125641.jpg

 

IMG_20150919_125749.jpg

 

IMG_20150919_125810.jpg

 

IMG_20150919_125653.jpg

 

IMG_20150919_125623.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...