Προς το περιεχόμενο

Google: Ιστοσελίδα για συγκέντρωση δωρεών υπέρ των προσφύγων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι είναι 10 εκ. ευρώ για την google να τα διαθέσει δηλαδή;

Καταλάβετε όλοι οτι με τις ψευτοφιλανθρωπίες κάποιοι κονομάνε δις.Ακόμη μεγαλύτερη μαγκιά θα ήταν να έλεγε η google μαζέψτε 10 και τα διπλασιάζω γιατί να το κάνει όμως;Τσάμπα διαφήμιση με 0 € και όσο τους λέτε μπράβο τόσο η φάμπρικα της ψευτιάς και της τσάμπα μαγκιάς ανθεί.

 

 

Μα το γράφει ότι θα διπλασιάσει την δωρεά δλδ θα δώσει και η ίδια 10 εκατομμύρια. Πάντως έκανα και εγώ δωρεά ακόμα και μικρή να κάνεις δεν είναι τίποτα μπροστά στο δράμα αυτών των οικογενειών. 

Για την ιστορία καλό είναι όλοι μας να κατανοησούμε στον επόμενο πόλεμο που θα σχεδιάσουν όλοι αυτοί οι σωτήρες του πλανητη τι επιπτώσεις έχουν.

Τώρα ζούμε τις επιπτώσεις των πολέμων στο Ιρακ στην Λιβύη και της απραξίας της διεθνής κοινότητας στην Συρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως για όλους τους νεοφασίστες εδώ μέσα που μέσα από την θαλπωρή του σπιτού τους βγάζουν όλα τους τα κόμπλεξ να πω ότι εδώ δεν κρίνουμε αν είναι Ελληνες η όχι. 

Εδώ ουσιαστικά έχουμε οικογένειες με μικρά παιδιά και αυτά πρέπει να προστατεύουμε ανεξαρτήτος χρώματος και φυλής.

Ιδίως αν ένας πόλεμος τους έχει ξεριζώσει από τις πατρίδες τους και ουσιαστικά φεύγουν για να σωθούν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη διαβασα ολα τα μνμτα και η συζητηση πιστευω εχει ξεφυγει  απο τον λογο για τον οποιο αναρτηθηκε η συγκεκριμενη ειδηση θα παρακαλουσα αν καποιος μεσα απο forum εχει δωσει λεφτα κ εχει τροπο να το κανει επειδη εγω δεν εχω, να επικοινωνησει μαζι μου να βαλω κ εγω τον ''οβολο'' μου διαμεσου αυτου κανοντας του μια καταθεση του ποσου. 
Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε η Google να κάνει μια καμπάνια εναντίον της πολιτικής της Αμερικής για να σταματήσει τους πολέμους και να μην υπάρχουν οι πρόσφυγες αλλά δεν το κάνει, προτιμάει μια διαφήμιση στον εαυτό της, έτσι βγάζει περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη διαβασα ολα τα μνμτα και η συζητηση πιστευω εχει ξεφυγει  απο τον λογο για τον οποιο αναρτηθηκε η συγκεκριμενη ειδηση θα παρακαλουσα αν καποιος μεσα απο forum εχει δωσει λεφτα κ εχει τροπο να το κανει επειδη εγω δεν εχω, να επικοινωνησει μαζι μου να βαλω κ εγω τον ''οβολο'' μου διαμεσου αυτου κανοντας του μια καταθεση του ποσου. 

Ευχαριστω πολυ.

 

Μπορείς να το κάνεις με οποιαδήποτε κάρτα πιστωτική ή χρεωστική και είναι απόλυτα ασφαλές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη διαβασα ολα τα μνμτα και η συζητηση πιστευω εχει ξεφυγει  απο τον λογο για τον οποιο αναρτηθηκε η συγκεκριμενη ειδηση θα παρακαλουσα αν καποιος μεσα απο forum εχει δωσει λεφτα κ εχει τροπο να το κανει επειδη εγω δεν εχω, να επικοινωνησει μαζι μου να βαλω κ εγω τον ''οβολο'' μου διαμεσου αυτου κανοντας του μια καταθεση του ποσου. 

Ευχαριστω πολυ.

 

 

μόλις έδωσα αλλά δεν χρησιμοποίησα κάρτα ελληνική αλλά αυτές που τις φορτώνεις με bitcoin και με αυτό τον τρόπο μπόρεσα να δώσω κάτι λίγα. Τώρα δοκίμασε με οποιαδήποτε χρεωστική πιστωτική μπορεί να περάσει τα capital control.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψαν και παραπάνω. αλλά ας το επαναλάβω:

Ας μου πει κάποιος ποιoν βλάφτει αυτή η πρωτοβουλία της Google;

Ακόμη κι αν δεν είναι τίποτα γι' αυτήν, δεν είδα να σχηματίζεται ουρά ούτε από τις διεθνείς πολυεθνικές corporations, ούτε από τις ΝΤΟΠΙΕΣ για να κάνουν κάτι για τους πρόσφυγες. Και αυτοί θα είχαν φοροαπαλλαγή. Αλλά τίποτα. Όταν οι πλούσιοι κάνουν κάτι, φωνάζουμε. Όταν δεν κάνουν κάτι, πάλι φωνάζουμε. Έλεος πια!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανένα απλά υπάρχουν τύποι που πάντα θα γκρινιάζουν για να γκρινιάζουν. Ακόμα και 10 μύρια να δώσει η Google καλό είναι. Θα μπορούσε να δώσει και περισσότερα αλλά εδώ που τα λέμε δεν είναι και φιλανθρωπικά ιδρύματα. Καπιταλιστικές πολυεθνικές είναι που σαν ένα και μοναδικό στόχο έχουν το κέρδος και αυτό τον στόχο υπηρετούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η Ε.Ε. ήταν σοβαρή ένωση και όχι μαγαζάκι της Γερμανίας και κεντρο αλλων συμφεροντων θα είχαν ήδη πιέσει/απειλήσει τους Τούρκους να εποπτευσουν σωστά τα σύνορα και τα παράλια τους αντί να στραβοκοιτανε παιρνοντας μιζες οταν τα δουλεμπορικα ψυχων αλωνίζουν.

 

Καλή η κίνηση της Google αλλά σίγουρα κρύβει επιτήδευση όπως είναι αλλωστε φυσικό σαν πολυεθνικό τέρας που είναι. Το ποσό είναι επίσης αστείο. Όμως για να εξαγοραστεί κάποια άχρηστη startup και να μας σερβίρουν κάποια εξίσου άχρηστη νέα "υπηρεσία" θα εσταζαν αμεσα εκατοντάδες εκατομμύρια.

 

Επίσης να καταλάβουμε όλοι ότι η χώρα μας και πολλοί συμπολίτες μας έχουν σοβαρό πρόβλημα επιβίωσης και αυτοί θα έπρεπε να ειναι η προτεραιοτητα όλων μας φορέων η μη. Δεν μπορούμε να λυπούμαστε επιλεκτικά μόνο τους αλλοδαπους. Λυπάμαι που το λέω αλλά μια χώρα που δεν μπορεί να φροντίσει καν τους νόμιμους πολιτες της δεν θα έπρεπε να αφιερώνει ίδιους πόρους για δυστυχείς και ταλαιπώρημένους μεν αλλα παράνομους μετανάστες δε. Φύλλο πορείας για όπου θέλουν και στην ευχή οποίου Θεού πιστεύουν και μακαρι η τύχη να τους χαμογελάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεφτα για την σωτηρια των προσφυγων , λεφτα για την υγεια , λεφτα για την ψυχαγωγια , λεφτα για το σπιτι , λεφτα για το φαι ,λεφτα για το νερο , λεφτα για τσιγαρο  , λεφτα για να κανουμε κατι , λεφτα για να μπορουμε να αραξουμε , λεφτα για τα παιδια , λεφτα για την μορφωση , λεφτα για τα ρουχα , λεφτα για ψωνια , λεφτα για διακοπες , λεφτα για οπλα , λεφτα για ταξιδια , λεφτα για gadget , λεφτα για πολυτελεια , λεφτα για την κριση , λεφτα για το ρευμα , λεφτα για το ιντερνετ , λεφτα για την επικοινωνια , leftα για τον θανατο , .

 

 

χωραει και αλλα πολλα 

 

εντιτ

αν μη τι αλλο , το χρημα ειναι μια πολυ ευκολονοητη γλωσσα με πολυ εντονη επικοινωνιακη δυναμη .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για όλους τους νεοφασίστες εδώ μέσα που μέσα από την θαλπωρή του σπιτού τους βγάζουν όλα τους τα κόμπλεξ να πω ότι εδώ δεν κρίνουμε αν είναι Ελληνες η όχι. 

Εδώ ουσιαστικά έχουμε οικογένειες με μικρά παιδιά και αυτά πρέπει να προστατεύουμε ανεξαρτήτος χρώματος και φυλής.

Ιδίως αν ένας πόλεμος τους έχει ξεριζώσει από τις πατρίδες τους και ουσιαστικά φεύγουν για να σωθούν.

 

εαν εβγαινε κανεις εδω μεσα και ελεγε κατι ασχημο για τους αριστερους.....προφανως θα τους εσβυναν το σχολιο .....πως γινεται εσυ να λες καποιους νεοφασιστες,λες και τους ξερεις, επειδη εχουν αλλη αποψη , και να μην σου σβυνουν κανενα σχολιο ειναι αξιον αποριας !!!  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για όλους τους νεοφασίστες εδώ μέσα που μέσα από την θαλπωρή του σπιτού τους βγάζουν όλα τους τα κόμπλεξ να πω ότι εδώ δεν κρίνουμε αν είναι Ελληνες η όχι. 

Εδώ ουσιαστικά έχουμε οικογένειες με μικρά παιδιά και αυτά πρέπει να προστατεύουμε ανεξαρτήτος χρώματος και φυλής.

Ιδίως αν ένας πόλεμος τους έχει ξεριζώσει από τις πατρίδες τους και ουσιαστικά φεύγουν για να σωθούν.

Αλλαξε μερικες λεξεις και αυτο που ειπες μπορει να ισχυσει και για τα νεοκομμουνια της σελιδας.Πολυ ατυχο το δημοσιευμα του admin τετοια πραγματα διχαζουν το κοσμο σε σελιδες τεχνολογιας.Ελπιζω να μην εχει σχεση με τις ερχομενες εκλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είσαι αναγκασμένος να σετάρεις google wallet. Μπορείς κάλλιστα να πας στην ιστοσελίδα της εκάστοτε ΜΚΟ και να κάνεις απευθείας δωρεά. Το γράφει και στο FAQ.

Όταν ο σκοπός σου είναι να μαζευτεί το ποσο, τοτε κανεις την πληρωμή εύκολη. Βάζεις Google wallet, PayPal, σκετη πιστωτική κτλ να διαλέξει ο δωρητής.

 

Στο συγκεκριμενο για να κανεις δωρεά έπρεπε πρωτα να κανεις login με Google account και υστερα να σεταρεις και Google wallet αν δεν είχες ηδη.

 

Αγαπάω εκτιμαω Google, αλλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...