Προς το περιεχόμενο

Όπως κάθε χρόνο τέτοια εποχή, ουρές άρχισαν να σχηματίζονται έξω από τα Apple Store


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλο το σκηνικό κάθε χρόνο είναι στημένο. Τι να λέμε τώρα. Όλο για τον ντόρο για να παθήσεις περισσότερο κάτι που δεν μπορείς να έχεις για δημιουργηθεί η καλά ανάγκη ότι πρέπει αυτό να το πάρεις και τέτοια! !εντάξει έχει κάνει καλύτερη δουλειά και από drogia! !τόση εξάρτηση! !περιμένω να δω τα πρώτα touch I'd να μην δουλεύουν και τις πρώτες οθόνες με pixels καμμένα. Φέτος το touch Id θα έχει την τιμητική του σε προβλήματα! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 177
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάτοχος ευτυχώς πλέον ενός s6 gold 32gb θα πω αν και πάντα είχα μόνο iPhone ότι η Samsung τουλάχιστον δίνει συσκευές και όχι με το σταγονομετρο. Ελλάδα το έστειλε μπαμ.η Apple επειδή μας έχει σε πολύ εκτίμηση θα τα στείλει πάλι 01/11 σε περιορισμένα κομμάτια και όσοι θα φέρουν απέξω θα αισχρό κερδίσουν και χωρίς κανέναν αντίκτυπο φορολογικό διότι θα είναι μαύρα. Παρτε Apple. ...πάρτε. ..με γεια. ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνήσω κι εγώ ότι ένα πολύ μεγάλο ποσοστό που είναι εκεί ΣΙΓΟΥΡΑ πουλάνε τη θέση τους σε αυτούς που δε θέλουν να περιμένουν μέρες...

 

επίσης ΣΙΓΟΥΡΑ το έχετε παρατηρήσει ότι πριν κυκλοφορήσει η ετήσια συσκευή βλέπουμε παντού ειδήσεις ότι δεν φτάνουν τα αποθέματα...

 

Το ξαναγράφω, δείτε το "ντοκιμαντέρ" Futurama Season 6 Episode 3: "Eyephone"... ;)

 

Link.png Site:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τόσο μυαλό έχουν και κάθονται έχω για ένα κινητό.

 

http://gzt-cdn3.wefiles.net/sites/default/files/1155902.jpg

 

Βρες τις διαφορές... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνετα θα στηνόμουν στην ουρά, αν με πλήρωνε κάποιος για να το κάνω ή το κέρδος από την πώληση της συσκευής ήταν ικανοποιητικό.Πιστεύω ότι αρκετοί από αυτούς έχουν παρόμοιους λόγους πού το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο τηλεφωνάκι, μπράβο στο μήλο απο πολλές απόψεις. Τα άτομα που στήνονται έτσι για οτιδήποτε εκτός απο τα πρός τα ζην μου θυμίζουν το παιδί μου που με τους φίλους του συχνά θέλουν ένα παιχνίδι απλά για να το δείξουν ο ένας στον άλλον (γιατί όλοι τους έχουν η το προηγούμενο η το πρό προηγούμενο μοντέλο iphone)..

Ποιός ξέρει, εάν λύσουμε όλα τα προβλήματα μας μπορεί και εμείς αύριο μεθαύριο να σχηματίζουμε ουρές για κάτι εκτός των τροφίμων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κάτοχος ευτυχώς πλέον ενός s6 gold 32gb θα πω αν και πάντα είχα μόνο iPhone ότι η Samsung τουλάχιστον δίνει συσκευές και όχι με το σταγονομετρο. Ελλάδα το έστειλε μπαμ.η Apple επειδή μας έχει σε πολύ εκτίμηση θα τα στείλει πάλι 01/11 σε περιορισμένα κομμάτια και όσοι θα φέρουν απέξω θα αισχρό κερδίσουν και χωρίς κανέναν αντίκτυπο φορολογικό διότι θα είναι μαύρα. Παρτε Apple. ...πάρτε. ..με γεια. ..

 

Και η samsung επισης σε φροντίζει για να σου ζεσταίνει τα χεράκια όταν το κρατάς και ανοίγεις απλά τον browser, σου κάνει έκπληξη εξαφανίζοντας την μπαταρία σε 2-3 ώρες αν σου κολλήσει κάνα app, σε κάνει να θυμάσαι τα ...Θεία όταν δεν αναγνωρίζει με τη μία το δακτυλικο αποτύπωμα με τη μία και βιάζεσαι να το ξεκλειδώσεις κλπ κλπ...

 

Και πριν προλάβεις να πεις κάτι, να τονίσω πως πλεον και γω ένα S6 32gb black έχω... :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για τις κονσόλες παιχνιδιών στήνονται ουρές κάθε φορά που κυκλοφορεί μια καινούρια, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι καθένας που έχει Playstation ή ξερω γω xbox one είναι καμμένος όσο εκείνοι που περίμεναν στις ουρές.

 

άλλοι επίσης περιμένουν στις ουρές ώρες για να τους γιατρέψει ανίατες παθήσεις μια μαγική ζωγραφιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://gzt-cdn3.wefiles.net/sites/default/files/1155902.jpg

 

Βρες τις διαφορές... :P

Τα εισιτήρια για έναν συγκεκριμένο αγώνα είναι πεπερασμένα και δεν μπορείς να πάρεις εισιτήριο για τον αγώνα ή να δεις τον αγώνα στο γήπεδο αφού έχει γίνει.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι άλλο να πεις... Πραγματικά κατάντια!

(Βέβαια, το έχω κάνει και εγώ μια φορά, αλλά για να πάρω το Collector's Edition του WoW - Lich King σε γνωστό κατάστημα...Προφανώς θα σκεφτόντουσαν και οι άλλοι το ίδιο για εμένα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τα εισιτήρια για έναν συγκεκριμένο αγώνα είναι πεπερασμένα και δεν μπορείς να πάρεις εισιτήριο για τον αγώνα ή να δεις τον αγώνα στο γήπεδο αφού έχει γίνει.

 

Α όπως μας βολεύει το αναλύουμε δηλαδής... :P Και οι διαθέσιμες συσκευές για σήμερα δεν θα είναι άπειρες, οπότε κάποιος που το θέλει σήμερα θα στηθεί στην ουρά για να περιμένει. Είναι σα να πας στην ουρά αυτή στο γήπεδο και να τους πεις: πως κάνετε έτσι, μπορεί να έρθετε με την ησυχία σας και να δείτε την ομάδα σας σε έναν άλλο αγώνα πιο ...χαλαρό! :P

 

Ειδικά εδώ μέσα που είμαστε γκατζετάκηδες θα έπρεπε να το καταλαβαίνουμε καλύτερα αυτό. Επιπλέον σκέψου πόσοι απο αυτους που περιμένουν τόσες μέρες, βιάζονται για να το έχουν πρώτοι και να ανεβάσουν video που το πατάνε, το λυγίζουν, το καίνε, το πυροβολούν κλπ κλπ, ώστε με τα hits που θα αποκτήσουν να πάρουν πίσω την αξία της συσκευής χ100! Ο τύπος με το πρώτο bend gate, κονόμησε δεκάδες χιλιάδες (μην πω εκατοντάδες) δολλάρια από τα views κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον μπορεί να κάνει κάποιος άνετα online pre-order και να το έχει το απόγευμα σπίτι του μετά τη δουλειά του, το συγκεκριμένο γεγονός απλά αποτελεί περισσότερο ένα μικρό δημοφιλές social event παρά κάψα να αποκτήσουν το νέο iphone πρώτοι. 

 

Το τι είναι 'κατάντια' είναι καθαρά υποκειμενικό. Αυτοί οι άνθρωποι βγάζουν το γούστο τους και χαίρονται γι αυτό. Εμείς οι υπόλοιποι τι ζόρι τραβάμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι είναι 'κατάντια' είναι καθαρά υποκειμενικό. Αυτοί οι άνθρωποι βγάζουν το γούστο τους και χαίρονται γι αυτό. Εμείς οι υπόλοιποι τι ζόρι τραβάμε?

δεν είναι υποκειμενικό,αν το πάρουν 2 βδομάδες,1 μηνα μετά θα αλλάξει κάτι ? έχω δει τέτοιες ουρές στο τει χαλκίδας αρκετές ώρες πριν ανοίξει εργαστήριο αλλά για να μπορέσει κάποιος να γραφτεί σε εργαστήριο όχι για να πάρει ένα κινητό νωρίτερα η μια κονσόλα,αυτοί είναι προβληματικοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχοντας iPhone 5s και 6 και νοτε 4 και σ6 edge plus έχω να πω ότι το s6 είναι το καλύτερο iPhone που φτιάχτηκε ποτέ. Αν αυτό που παρουσίασε η σαμσουνγξ το είχε παρουσιάσει η απλ θα μιλούσαμε για πραγματικό αιφον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγώ πάντως έχοντας iPhone 5s και 6 και νοτε 4 και σ6 edge plus έχω να πω ότι το s6 είναι το καλύτερο iPhone που φτιάχτηκε ποτέ. Αν αυτό που παρουσίασε η σαμσουνγξ το είχε παρουσιάσει η απλ θα μιλούσαμε για πραγματικό αιφον.

 

Αν το s6 ήταν τόσο smooth όσο το iphone και ξεκλείδωνε πάντα με τη μια με το δακτυλικό αποτύπωμα, τότε θα μπορούσε κάπως να πλησιάσει. :) Απο κει καταλαβαίνεις την προσοχή στη λεπτομέρεια που δίνει η κάθε εταιρία. Η samsung έχει ένα άψογο hardware (και όμορφο πλέον) και δεν μπόρεσε να καταφέρει ούτε ένα smooth scrolling μέσα στα apps...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...