Προς το περιεχόμενο

Jessica Jones (2015)


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο οτι διαβαζω, μαπα η σειρα και καμια σχεση με το κομικ. φυσικα υπαρχουν και καποιοι που το συγκρινουν με το Breaking Bad, αλλα αυτους δεν τους παιρνεις στα σοβαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

απο οτι διαβαζω, μαπα η σειρα και καμια σχεση με το κομικ.

Μάπα επειδή δεν έχει σχέση με το comic ή μάπα ως σειρά γενικότερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν την έχω δει ακόμη σε σχέση με το Daredevil τι βαθμό θα βάζατε (1-10) με 10 στο Daredevil ;

Τα πρωτα επεισόδια είναι κοντά στο 5.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι διαβαζω, μαπα η σειρα και καμια σχεση με το κομικ. φυσικα υπαρχουν και καποιοι που το συγκρινουν με το Breaking Bad, αλλα αυτους δεν τους παιρνεις στα σοβαρα.

Οταν εννοεις μαπα???

 

Εγω βλεπω στις προηγουμενες σελιδες να αρεσει στον κοσμο αλλα και βαθμολογιες βλεπω να παιρνεις καλες.

 

Δες τα πρωτα 2 επεισοδια και αν δεν σου αρεσει η σειρα την παρατας απο το να βασιζεσαι στο τι λενε 2-3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν την έχω δει ακόμη σε σχέση με το Daredevil τι βαθμό θα βάζατε (1-10) με 10 στο Daredevil ;

 

Σημερα την τελειωσα, εγω θα της εβαζα ενα 9. Γενικα ηταν πολυ ενδιαφερουσα σειρα. Την χαρακτηρα στα comic δεν την ηξερα και μαλιστα πηγα στα τυφλα με ελαχιστο search οποτε δεν κρινω με βαση το ποσο πιστη ηταν η μεταφορα.

 

Τα πρωτα 2 επεισοδια ηταν λιγο κατωτερα τον προσδοκιών (σε καμια περιπτωση τοσο χαλια που λενε μερικοι) αλλα μετα ανεβαινει πολυ. Στα τελευταια 3 επεσε λιγο ο ρυθμος αλλα οχι πως δεν εγιναν πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν την έχω δει ακόμη σε σχέση με το Daredevil τι βαθμό θα βάζατε (1-10) με 10 στο Daredevil ;

 

Μπορώ να τη συγκρίνω μόνο με άλλα απόλυτα σκουπίδια όπως το 12 monkeys, inception, the beach.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

skiabox τραβα μια να σταναρεις επισης και εισαι κομπλε

 

κιλλικ, ψησε να μη βασιστεις στη γνωμη τριτων, μια φορα ξερωγω, σιχαμενο τρολ

 

5ο επεισοδιο μπαλα, συνεχιζει πολυ δυνατα

 

λουκ κεητζ cant wait να δω σειρα με αυτον, γαμω τους χαρακτηρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη σειρα, την βρηκα αρκετα διαφορετικη απο το daredevil οποτε δεν θα μπω στην διαδικασια να τα συγκρινω. Αμα ψαχνεις κατι αναλαφρο, σε στυλ ταινιες μαρβελ και agents of shields θα σε απογοητευσει. Δεν ειναι κινητηριος μοχλος το ακτιον, αλλα κυριως οι χαρακτηρες και το ιντερακτιον μεταξυ τους.

 

ΥΓ :  Δεν μπορω να καταλαβω αμα ο skiabox ειρωνευεται η το λεει σοβαρα. 

 

ΥΓ 2: Who gives a fuck αμα ειναι πιστο στο κομικ, στην τελικη διαλεξανε εναν οχι και τοσο γνωστο χαρακτηρα απλα ωστε να εχουνε μεγαλυτερη ελευθερια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Papakaliati : Δεν ειρωνεύομαι καθόλου.Γούστα είναι αυτά.Εσύ μπορεί να γουστάρεις να βλέπεις Παπακαλιάτη και εγώ να θεωρώ μέγιστη ανωμαλία να βλέπει κανείς οτιδήποτε άλλο εκτός από Hollywood.(Εξαιρώ μερικές ταινίες Βρετανικές και Γαλλικές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...