Προς το περιεχόμενο

Jessica Jones (2015)


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ισχυει ομως οτι πολλοι κραζουν επειδη εχει το Marvel μπροστα και περιμενουν να δουν full δυναμεις αλα Flash ξερω γω.

Γενικα ειναι χαζο το να περιμενεις πιστη αντιγραφη 1) δεν γινεται 2)αν ηθελα πιστη αντιγραφη θα διαβαζα το κομικ. Για μενα εινα ιχαζο να συγκρινεις σειρες με τα κομικ. Δεν λεω για σενα απλα βρηκα λογο να το πω ;p

 

Καλά και το Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D λέει μπροστά Marvel και είναι πατάτα.

 

ειδικα το AoS μονο πατατα δεν ειναι.. Και γενικα αφου δεν σου αρεσουν αυτες οι σειρες μην τις βλεπεις και μην μπαινεις στα αντιστοιχα τοπικ και ενοχλεις εμας που μας αρεσουν. Μπες μια φορα πες τη γνωμη σου και αυτο ειναι..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδικα το AoS μονο πατατα δεν ειναι.. Και γενικα αφου δεν σου αρεσουν αυτες οι σειρες μην τις βλεπεις και μην μπαινεις στα αντιστοιχα τοπικ και ενοχλεις εμας που μας αρεσουν. Μπες μια φορα πες τη γνωμη σου και αυτο ειναι..

Αν δεν σου αρέσουν αυτά που διαβάζεις μην μπαινεις σε φορουμς.

 

In other news

 

Το μονο που άξιζε ήταν ο doctor who και η περίεργη κατασταση με τον ξανθό στο νοσοκομειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν σου αρέσουν αυτά που διαβάζεις μην μπαινεις σε φορουμς.

 

In other news

 

Το μονο που άξιζε ήταν ο doctor who και η περίεργη κατασταση με τον ξανθό στο νοσοκομειο.

Δεν εχει σχεση αυτο που γραφεις με αυτα που εγραψε ο Spect.Στεκει αυτο που γραφεις αλλα οχι σε αυτη την περιπτωση.

Γενικα ειναι χαζο το να περιμενεις πιστη αντιγραφη 1) δεν γινεται 2)αν ηθελα πιστη αντιγραφη θα διαβαζα το κομικ. Για μενα εινα ιχαζο να συγκρινεις σειρες με τα κομικ. Δεν λεω για σενα απλα βρηκα λογο να το πω ;p

 

 

ειδικα το AoS μονο πατατα δεν ειναι.. Και γενικα αφου δεν σου αρεσουν αυτες οι σειρες μην τις βλεπεις και μην μπαινεις στα αντιστοιχα τοπικ και ενοχλεις εμας που μας αρεσουν. Μπες μια φορα πες τη γνωμη σου και αυτο ειναι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σχεση αυτο που γραφεις με αυτα που εγραψε ο Spect.Στεκει αυτο που γραφεις αλλα οχι σε αυτη την περιπτωση.

Δείτε αυτα που γραφει και θα καταλάβετε οτι δεν μιλάει μονο για σειρές...

 

=]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δείτε αυτα που γραφει και θα καταλάβετε οτι δεν μιλάει μονο για σειρές...

 

=]

 

αναφερθηκα σε σειρες και τα αντιστοιχα τοπικ τους. πχ Jessica JOnes με αυτο το θρεντ. AoS στο δικο του θρεντ κτλ.

 

Δες αυτα που γραφω και διαβασε το ξανα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναφερθηκα σε σειρες και τα αντιστοιχα τοπικ τους. πχ Jessica JOnes με αυτο το θρεντ. AoS στο δικο του θρεντ κτλ.

 

Δες αυτα που γραφω και διαβασε το ξανα :)

 

δεν μιλαγα για εσενα. 

 

+

 

Δες αυτα που γραφω και διαβασε το ξανα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν μιλαγα για εσενα.

 

+

 

Δες αυτα που γραφω και διαβασε το ξανα :)

Ένας από τους δύο έχει χάσει το νόημα. Κανείς παράθεση σε εμένα οπότε αναφέρεσαι σε μένα Και με την επόμενη αναφορά σου στο τι έγραψα το ίδιο. Αν είμαι λάθος εξήγησε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας από τους δύο έχει χάσει το νόημα. Κανείς παράθεση σε εμένα οπότε αναφέρεσαι σε μένα Και με την επόμενη αναφορά σου στο τι έγραψα το ίδιο. Αν είμαι λάθος εξήγησε μου

Τα quotes είναι απο πανω και το νόημα ξεκιναει απο την προηγούμενη σελιδα. Follow the breadcrumbs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα επιτελους  ειδα τα πρωτα 6 επεισοδεια,χωρις βεβαια να εχω την επιθυμια να  δω και τα 6 μαζι γιατι ηθελα να τα δω λιγα λιγα την περιοδο των γιορτων που δεν εχει σειρες.Ομως μου ηταν αδυνατο να σταματησω να βλεπω μολις ξεκινησα και προφανως σε 1-2 μερες θα τα εχω δει ολα.Η σειρα δεν ειναι σαν των DD,το οποιο αλλωστε ειναι και 1 αριστουργημα,αλλα κινειται σε  ενα διαφορετικο τελειως μοτιβο.Στον DD ειναι η δραση που κυριαρχει ενω εδω ειναι το ψυχολογικο υποβαθρο των ηρωων.Ανυπομονω επισης για την σειρα του  λουκ κειτζ  και πως θα παρουσιασουν την ιστορια του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fans του Daredevil κρατηθείτε μέχρι το τέλος, 

 

Βέβαια (μην το διαβάσετε αν δεν είδατε το τελευταίο επεισόδιο)

 

 

έβλεπα όλο το επεισόδιο με την ελπίδα να ξεπροβάλει από κάπου και να τα κάνει όλα ρημαδιό... ειδικά στην σκηνή στην εκκλησία ήμουν σίγουρος ότι θα πεταχτεί από κάπου... ξενέρωσα τόσο πολύ όταν της είπε η γιατρίνα να τον φωνάξει και αρνήθηκε η Τζέσικα....

 

 

Αρκετά καλή μου φάνηκε, έφτιαξαν ωραία ατμόσφαιρα... λίγο στα μείον που δεν εξήγησαν γιατί

 

η Τζέσικα δεν επιρεάζεται απ' τον Killgrave...

 

 

 

Μήπως το αναφέρει κάπου στα κόμικς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fans του Daredevil κρατηθείτε μέχρι το τέλος, 

 

Βέβαια (μην το διαβάσετε αν δεν είδατε το τελευταίο επεισόδιο)

 

 

έβλεπα όλο το επεισόδιο με την ελπίδα να ξεπροβάλει από κάπου και να τα κάνει όλα ρημαδιό... ειδικά στην σκηνή στην εκκλησία ήμουν σίγουρος ότι θα πεταχτεί από κάπου... ξενέρωσα τόσο πολύ όταν της είπε η γιατρίνα να τον φωνάξει και αρνήθηκε η Τζέσικα....

 

 

Αρκετά καλή μου φάνηκε, έφτιαξαν ωραία ατμόσφαιρα... λίγο στα μείον που δεν εξήγησαν γιατί

 

η Τζέσικα δεν επιρεάζεται απ' τον Killgrave...

 

 

 

Μήπως το αναφέρει κάπου στα κόμικς;

Στα κομικς την βοηθαει η  jean grey,εδω βεβαια δεν μπορουν να το πουν

 

μαλλον  μπερδευτηκες στο 12 γιατι εκει δεν ειναι εκκλησια,παρολο που εχουν κανει τα σκηνικα τους να φαινενται ετσι,ειναι, συναυλιακος χωρος με σκηνικα απο εκκλησιες.Προφανως πετυχαν τον σκοπο τους αφου σε εκανε  να αναρωτιεσαι που ειναι ο DD.Εκτος απο το οτι ολοι αυτη   η ηρωες  ειναι ολοι στο hell's kitchen το μονο αλλο κοινο που θα εχουν ειναι  η νοσοκομα που θα περασει απο ολους τους ηρωες.

 

 

Λοιπον τελειωσα ολοι την σειρα και μπορω να πω οτι ηταν mind blowing.Αναμενω συντομα ανακοινωση οτι θα παρει και 2 σεζον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Fans του Daredevil κρατηθείτε μέχρι το τέλος, 

 

Βέβαια (μην το διαβάσετε αν δεν είδατε το τελευταίο επεισόδιο)

 

 

έβλεπα όλο το επεισόδιο με την ελπίδα να ξεπροβάλει από κάπου και να τα κάνει όλα ρημαδιό... ειδικά στην σκηνή στην εκκλησία ήμουν σίγουρος ότι θα πεταχτεί από κάπου... ξενέρωσα τόσο πολύ όταν της είπε η γιατρίνα να τον φωνάξει και αρνήθηκε η Τζέσικα....

 

 

Αρκετά καλή μου φάνηκε, έφτιαξαν ωραία ατμόσφαιρα... λίγο στα μείον που δεν εξήγησαν γιατί

 

η Τζέσικα δεν επιρεάζεται απ' τον Killgrave...

 

 

 

Μήπως το αναφέρει κάπου στα κόμικς;

αν θυμαμαι καλα το εξηγουν λεγοντας οτι

 

 

 

σταματησε να την επηρεαζει οταν ειχε αρνηθει να σκοτωσει την γυναικα του μαυρου απο την οποια πηρε το φλασακι

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...