Προς το περιεχόμενο

Απο 4mbps σε 24mbps ΟΤΕ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι το αφηνεις ετσι.απλα να ξερεις οτι αμα κανεις hard reset θα πρεπει να το ξαναφτιαξεις.αν τωρα θες να αλλαξεις και firmware το κανεις.απλα θα ξαναλλαξεις την εντολη ειτε απο το config (user.ini) ειτε απο Telnet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Ναι το αφηνεις ετσι.απλα να ξερεις οτι αμα κανεις hard reset θα πρεπει να το ξαναφτιαξεις.αν τωρα θες να αλλαξεις και firmware το κανεις.απλα θα ξαναλλαξεις την εντολη ειτε απο το config (user.ini) ειτε απο Telnet.

καλησπερα και παλι.

μετα απο καιρο,ειπα να κανω την αλλαγη του tg585 με το asus n14u.

τα αποτελεσματα ειναι τα παρακατω..

προτεινετε μου ρυθμισεις για να το φερω τουλαχιστον στα ιδια μετρα με το tg585,αμαρτια ειναι :P

με το tg585 κλειδωνω στα 13500(μονο με πειραγμα του annex a) και εχω αναλογες ταχυτητες και με το asus εχω αλλαξει ολο το λογισμικο ,εχω βαλει annex a εχω πειραξει snr μέχρι +3 και παει μαξ 12200-12400

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και παλι.

μετα απο καιρο,ειπα να κανω την αλλαγη του tg585 με το asus n14u.

τα αποτελεσματα ειναι τα παρακατω..

προτεινετε μου ρυθμισεις για να το φερω τουλαχιστον στα ιδια μετρα με το tg585,αμαρτια ειναι :P

με το tg585 κλειδωνω στα 13500(μονο με πειραγμα του annex a) και εχω αναλογες ταχυτητες και με το asus εχω αλλαξει ολο το λογισμικο ,εχω βαλει annex a εχω πειραξει snr μέχρι +3 και παει μαξ 12200-12400

δεν μπορεις να κανεις κατι.ειναι διαφορετικα chipset ειναι διαφορετικα Modem /routers>δεν σημαινει οτι θα συγχρονισουν το ιδιο.εφοσον το βαλες annex a that's all

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...