Προς το περιεχόμενο

τρακαρισμα και επισκευη


angelo7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια..χτυπησε με το αυτοκινητο ενα σκυλι με 110χλμ...πηγα το αμαξι στην αντιπροσωπεια και εσπασε η βαση του φυγειου..αυτοι μου λενε να αλλαξω κατευθειαν φυγειο νερου κ ψυγειο a/c ενω κανενα απο τα δυο δεν χανει!!!μου τα κοστολογισαν 700€...δεν γινεται να κολησουν την βαση;;;;θα υπαρχει καποιο προβλημα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μου το ειπαν και στην αντιπροσωπεια που το πηγα...το θεμα ειναι οτι θελουν να βγαλουν λεφτα τσαμπα ή μπορει να γινει ζημεια;;μου φαινεται αδυνατον παντως να μην μπορούν να κολησουν την βαση με καποιον τροπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ δεν φτιαχνεται η βαση;;και γιατι να αλλαχτουν και τα δυο ψυγεια;;στην ιδια βαση στηριζονται;

Πλαστικο αν ειναι το ψυγειο δεν κολλαει..

 

Αλλα αν στραβωσε η μετοπη που σου ειπα θελει αλλαγη, μην το αφησεις ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκυλι εζησε..το εγραψα

Και δεν ξερω πως εγινε αυτη η ζημεια ενω ο προφυλακτηρας μου δεν εχει ουτε γρατσουνια

Και χαλαρωστε δεν ειστε οι μονοι φιλοζωοι..εχω κι εγω σκυλια και ξερω τι θα εκανα αν το σκυλακι ειχε κατι...γιαυτο και εγραψα εδω και ζηταω την γνωμη καποιου για το αυτοκινητο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι τυχερος που εσπασαν μονο οι βασεις του ψυγειου και δεν ανοιξε κανενας αεροσακος.

Οσον αφορα στο ψυγειο,οι βασεις δεν μπορουν να κολληθουν με καποια πολυ ισχυρη κολλα,πχ εποξικη κολλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω κολλαει καπως απλα η αντιπροσοπεια προσπαθει να με γδυσει..γιατι οταν τους ειπα δεν το φτιαχνω δεν εχω φραγκο μου ειπαν θα το κολησουμε καπως και καλα προσωρινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκυλι εζησε..το εγραψα

 

 

το πως θα ζησει ομως...

 

Μερικες φορες θα φανεις πιο φιλοζωος αν πληρωσεις το 40αρικο της ευθανασιας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω κολλαει καπως απλα η αντιπροσοπεια προσπαθει να με γδυσει..γιατι οταν τους ειπα δεν το φτιαχνω δεν εχω φραγκο μου ειπαν θα το κολησουμε καπως και καλα προσωρινα

Στο αναφερω διοτι εχω κολλησει τις βασεις του μπροστα φαναριου με αντιστοιχη κολλα,και ειναι αψογο.Βεβαια αλλο το φαναρι,αλλο το ψυγειο.Ρωτα και σε καποιο αλλο συνεργειο περαν της αντιπροσωπιας

 

Ποιο ειναι το αμαξι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν χανει το ψυγειο εισαι κομπλε ο ανεμηστηρας του φυγειου πισω ειναι το θεμα μην εχει σπασει η επξρεαστει και δεν δουλευει σωστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...