Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG MB-MP64DA/EU EVO 64GB 26.90€ @e-shop


leo06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου στείλανε μήνυμα από χθες ότι είναι έτοιμη για παραλαβή? Να πάω? Αξίζει? Τι λέτε?

 

Άν είναι να μή ξέρεις αν σου είναι απαράιτητη, άσε να την πάρει κάποιος άλλος συμφορουμίτης που θα την έχει πιό πολύ ανάγκη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου στείλανε μήνυμα από χθες ότι είναι έτοιμη για παραλαβή? Να πάω? Αξίζει? Τι λέτε?

 

Αν δεν εχεις αναγκη απο τοσα GB, δεν υπαρχει λογος. Μπορεις να συμβιβαστεις και με τα 32 GB ή ακομα και με τα 16GB. Αναλογα τις αναγκες-χρηση του καθενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορια βλεπω απο τριτο πωλητη του amazon (Low Price Memory) ερχεται στις £14.45+£3.50 (μεταφορικα)=£17.95 (σημερινη ισοτιμια =24.4€). Αν η τραπεζα εχει και προμηθεια 2% θα βγει στα 24,9€)

 

 

http://www.amazon.co.uk/Samsung-MICRO-MEMORY-CLASS-HighSpeed/dp/B00N0RX6W4/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν είναι να μή ξέρεις αν σου είναι απαράιτητη, άσε να την πάρει κάποιος άλλος συμφορουμίτης που θα την έχει πιό πολύ ανάγκη. :)

Το ξέρω ότι μου είναι απαραίτητη. Αυτό που ρώταγα ήταν αν αξίζει! (κυρίως σε θέματα ταχύτητας εγγραφής αλλά και αξιοπιστίας, τυχόν προβλημάτων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως απο ταχυτητα ειναι αργη 47/13 ειναι λιγο στις μερες μας.

 

Για τα λεφτά της θεωρώ ότι καλά είναι και τα speeds. Έτσι κι αλλιώς οι πιο πολλοί για κινητό ή για camera την παίρνουν, όχι για boot ή για flashdrive.

 

Έχω την ίδια και τη γεμίζω μια φορά το μήνα κι αν για το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 26 ευρω πήγαινε να παρεις ποιο γρήγορες.... αν βρεις ..... οπως λεει και ο καρρας τηλεφώνησε μου....!!!!!!  :-D

εξυπναδες

απλα σκεψου οτι πριν 2 χρονια ειχα παρει ιδιας ταχυτητας σε ελαχιστα μεγαλυτερη τιμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...