Προς το περιεχόμενο

Knight Rider (1982-1986) Series


BLuE_PaNtHeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα δει 5-6 επεισοδια μονο, οταν ημουν πιτσιρικας.Και σημερα την βρηκα και ειδα τα δυο πρωτα επεισοδια .Ωραίες Αναμνήσεις...Μιλαω για τον γνωστο Ιπποτη της ασφαλτου: ΚΙΤ.

Το παιζε και η τηλεόραση παλιοτερα.

Παντως πολυ μπροστα οι Αμερικανοί εν ετη 1982 credit cards σε μπαρ super car με αυτοματο πιλοτο και gps

 

Θα περασω ωραια το φθινόπωρο με τοσες σειρες

http://www.imdb.com/title/tt0083437/

 

KnightRider.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις αγαπημένες μου σειρές όταν ήμουν μικρός μαζί με τον Μαγκάιβερ. Έκαν μια προσπάθεια πέρυσι να ξαναδώ 1-2 επεισόδια αλλά να πω την αλήθεια δεν μου έκανε ιδιαιτερη αίσθηση και την παράτησα.Κάθε πράγμα στην εποχή του.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειμαι περιεργος να δω πως θα ειναι η νεα σειρα MacGyver. υπαρχει προοπτικη μια μοντερνα εκδοχη του συγκεκριμενο premise να βγει πετυχημενο, αλλα στην περιπτωση του ΚR πολυ δυσκολο. εχουν ηδη προσπαθησει αποτυχημενα 3-4 φορες να την αναβιωσουν.

οπως σωστα λες, ισως καποια πραματα πρεπει να μεινουν στις δικες τους εποχες.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γεγονός είναι ότι κι εγώ δεν έχανα επεισόδιο Knight Rider, αλλά να το δεις σήμερα, εκτός της νοσταλγίας και της μουσικής, δυσκολεύει. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα δει πρώτη φορά πολύ μικρός. Νηπιαγωγείο πρέπει να ήμουν. Μια μέρα που περίμενα να ξεκινήσει και δεν έπαιξε, είχα σκάσει στο κλάμα. Μέχρι που κατάλαβα πως αυτό που παίζει που άρεσε περισσότερο. Ήταν ο Angus Macgyver.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε για μεγαλη αρρωστεια εκεινη την εποχη ολοι το εβλεπαν,θυμαμαι ειχα αυτοκολλητα,αφισες και παιχνιδια( 1 εχει σωθει μεχρι και σημερα!!!!}

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα δει πρώτη φορά πολύ μικρός. Νηπιαγωγείο πρέπει να ήμουν. Μια μέρα που περίμενα να ξεκινήσει και δεν έπαιξε, είχα σκάσει στο κλάμα. Μέχρι που κατάλαβα πως αυτό που παίζει που άρεσε περισσότερο. Ήταν ο Angus Macgyver.

 

 

υγ. καλυτερα να μην δειτε πως ειναι ο Μακ σημερα..  :fear:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η σειρα φερνει αναμνησεις.την εβλεπα μανιωδως παιδακι στα 80ς. και μαλιστα θυμαμαι ενα season finale cliffhanger    που ο κιτ πηγε να πεσει στο γκρεμο με τον μαικλ ναιτ .η ενα αλλο που ο μαικλ ναιτ επαθε αμνησια.Ειχα πωρωθει μιλαμε

το επισης σπουδαιο ηταν η μαχη του καλου κιτ και του κακου κιτ λολ πραματι πολυ μπροστα

Το καλυτερο ηταν οταν τα χριστουγεννα του 87 η 88 μου χαν κανει δωρο το knigh rider special ed    με το κιτ να πηδαει κατι μπιχλιμπιδια.ακομα το χω αυτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι καθημερινα βλεπω ενα δυο επισοδεια,αλλα αυτο που παρατηρω ειναι οτι δεν με ενδιαφερουν τοσο τα του σεναριου,οσο τα εξωτερικα γυρισματα σε διαφορετικες τοποθεσιες,σε καθε επισοδειο.ειναι καλτ φυσικα,αλλα το βλεπω μονο διοτι εχω τα επισοδεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...