Προς το περιεχόμενο

δημοσιο ιεκ


anna99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 8 μήνες μετά...

Καλησπέρα ξεθάβω .

 

Ο αδερφός εχει επιλεγει στο δημόσιο ΙΕΚ του Αμαρουσίου για την ειδικότητα του Τεχνικού Δικτύων.

Είναι κάτι που του αρέσει οπότε πιστεύω δεν εχει να χάσει κάτι πόσο μάλλον που ειναι πλέον και δωρεάν όπως διάβασα στο site.

 

Στο διαταύτα. 

 

Εχει κανείς γνώμη για το συγκεκριμένο ΙΕΚ; 

 

Επίσης πότε ξεκινάει το εξάμηνο στα ΙΕΚ; Δεν εχω καταλάβει γιατι έδωσε τέλος του Σεπτέμβρη τα δικαιολογητικά αλλά δεν εχει λάβει κάποια ειδοποίηση ή δεν έχει υπάρξει κάποια ανάρτηση στο site τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ξεθάβω .

 

Ο αδερφός εχει επιλεγει στο δημόσιο ΙΕΚ του Αμαρουσίου για την ειδικότητα του Τεχνικού Δικτύων.

Είναι κάτι που του αρέσει οπότε πιστεύω δεν εχει να χάσει κάτι πόσο μάλλον που ειναι πλέον και δωρεάν όπως διάβασα στο site.

 

Στο διαταύτα.

 

Εχει κανείς γνώμη για το συγκεκριμένο ΙΕΚ;

 

Επίσης πότε ξεκινάει το εξάμηνο στα ΙΕΚ; Δεν εχω καταλάβει γιατι έδωσε τέλος του Σεπτέμβρη τα δικαιολογητικά αλλά δεν εχει λάβει κάποια ειδοποίηση ή δεν έχει υπάρξει κάποια ανάρτηση στο site τους.

αύριο ξεκινούν τα μαθήματα σε όλα τα δημόσια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αύριο ξεκινούν τα μαθήματα σε όλα τα δημόσια.

 

Θα τους πάρει τηλέφωνο σε ευχαριστώ.

 

Ειναι δυνατόν να μην τους έχουν ειδοποιήσει ή να εχουν κάνει σχετική ανάρτηση; αν ειναι δυνατόν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τους πάρει τηλέφωνο σε ευχαριστώ.

 

Ειναι δυνατόν να μην τους έχουν ειδοποιήσει ή να εχουν κάνει σχετική ανάρτηση; αν ειναι δυνατόν..

βασικά είναι :Ρ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...


Δημοσιεύθηκε σε ΦΕΚ ο Νόμος 4430/2016 για την Κοινωνική και Αλληλέγγυα Οικονομία



 
Άρθρο 57

Μεταβατική διάταξη

Άνεργοι εγγεγραμμένοι στα μητρώα του Ο.Α.Ε.Δ., που συμμετείχαν σε προγράμματα εκπαίδευσης ή επαγγελματικής κατάρτισης πριν από την έναρξη ισχύος του παρόντος νόμου, διατηρούν συνυπολογιζόμενο τον χρόνο παρακολούθησης όλων των ως άνω προγραμμάτων στο χρόνο ανεργίας τους και κρατούν τυχόν ποσό επιδόματος ανεργίας που τους καταβλήθηκε κατά τη χρονικό περίοδο παρακολούθησης των ως άνω προγραμμάτων, εφόσον εντός τεσσάρων (4) μηνών από τη δημοσίευση του παρόντος δηλώσουν στον Ο.Α.Ε.Δ. τα πλήρη στοιχεία όλων των προγραμμάτων που έχουν παρακολουθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • 7 μήνες μετά...
Στις 26/7/2019 στις 9:31 ΠΜ, Despoina2001 είπε

Εγώ θέλω να κάνω εγγραφή σε διεκ, υπάρχει πιθανότητα να μην με δεχτούν επειδή είμαι από άλλη πόλη; 

γεια σου! εκανες εγγραφη στο διεκ? για ποια ειδικοτητα ενδιαφερεσαι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...