Προς το περιεχόμενο

Goldenbrands καταγγελία


gabriels

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Βάλια

Λογαριασμό που έφτιαξες χθές το βράδυ για να κράξεις το brandsgalaxy, γράφοντας ένα copy-paste κέιμενο σε 3διαφορετικά θέματα, ένα εκ των οποίων μάλιστα έχει να κάνει με το yoox.com !

Παρότι έχεις φωτό εμένα μου κάνεις για φέικ ακκάουντ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα ρε ακομα ψωνιζετε  απο goldenbrands?

Ξερω,σας μπερδεψε το super wow ονομα.

Κατα τα αλλα απατεωνες που πουλανε σκουπιδια.

Ιδια ταξη με diamantino και snatch.

Nα ειναι καλα ο ελληναρας που ακομα δεν εχει καταλαβει οτι η φθηνια τρωει τον παρα,και δουλευουν τετοια "μαγαζακια" .


 


Προσοχη !!!! το ηλ. καταστημα brandsgalaxy δεν σεβεται τους ορους και δεν επιστρεφει τα χρηματα ουτε και αλλαγη δεχετε , ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ στισ συναλλαγες μαζι τους , την πατησα κανονικα και απο 11.8.2017 τρεχω ακομα να απαντησου

Αμα εκανες 2-3 αλλαγες επειδη δε σου αρεσε το προιον λογικο να σε γραψουν στα π@π@ρια τους.

Μου θυμισες μια φοιτητρια που της παρεδωσα ( δουλευα κουριερ ) ενα ρουχο απο brandsgalaxy την τεταρτη,πεμπτη της πηγα την αλλαγη και  παρελαβα το παλιο ( που και καλα δεν της εκανε και ζητησε αλλαγη την ) και μαντεψτε,τη δευτερα ξαναηρθε δεμα αλλαγη για τη μανταμ.

Ποσο να ασχοληθει μετα ενα μαγαζι με τετοιο πελατη?

Εχε χαρη που φαινεσαι μπιστολι και θα σου στειλω hot private message σε λιγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλια1, έλα πες τι όνομα πάτησες στο google για να μπεις στις εικόνες και να κατεβάσεις την φωτο :lol:

Πατα Βαλια στο google και πες μου τι καταλαβαινεις.

Εαν δεν καταλαβεις πατα Βαλια Κακουτη η αλλιως εδω

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Σήμερα θα φύγει καταγγελία και από εμένα στον Συνήγορο του Καταναλωτή. Παραγγελία από 10 Δεκεμβρίου και ακύρωση στις 31 Ιανουαρίου (και πολύ το άργησα).
Την έχω ετοιμάσει, απλά πρέπει να σκανάρω και ταυτότητα.

Θα κάνω και καταγγελία στη γενική γραμματεία καταναλωτή όπως μου είπε ένα φίλος.

Θα προτιμούσα να κάνω αμφισβήτηση συναλλαγής λόγω της αμεσότητας (στο τηλέφωνο που έκανα στην τράπεζα μου είπαν ότι μπορώ να το κάνω όποτε θέλω και θα μου δώσουν άμεση απάντηση από το κατάστημα), αλλά θεωρώ πιο σωστό να γίνει καταγγελία μπας και κλείσει μια ώρα αρχύτερα το μαγαζάκι.

 

Κρίμα που δεν είχα δει εγκαίρως το συγκεκριμένο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Από τον Νοέμβριο περίμενα μία παραγγελία και αφού με κορόιδευαν ότι θα μου την στείλουν Φεβρουάριο περίμενα και τίποτα ζήτησα τα χρήματά μου πίσω έχει φτάσει Ιούλιος και ακόμα  τα περιμένω. Μιλάμε για μεγάλη απάτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...