Προς το περιεχόμενο

AOC G2460VQ6(amd free sync)


oraiustepe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορω να βρω την συγκεκριμενη οθονη πουθενα αλλού στην Ελλάδα γιατι απο το συγκεκριμενο καταστημα βγαινουν περιπου 15 ευρω τα μεταφορικα για να μου το φερει Κερκυρα που μενω; Μηπως να περιμενω λιγο γιατι κυκλοφορησε τον σεπτεμβριο μηπως βγει και σε αλλα καταστηματα; Πιστευω οτι αξιζει καθε της σεντ. Ευχαριστω. Οποιαδηποτε απαντηση ευπροσδεκτη. Την χρειαζομαι και για gaming αλλα θελω να ειναι και τελειως ξεκουραστη οπως ειναι η συγκεκριμενη

http://www.skroutz.gr/s/7566377/AOC-G2460VQ6.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μη τι αλλο διάβασα κάπου ότι έχει μεγάλη ελάχιστη φωτεινότητα, το οποίο σαφώς και κάνει τηνβοθονη κουραστική σε σκοτεινό δωμάτιο. Δεν είμαι σίγουρος αν ισχύει για αυτό το μοντέλο όμως.

 

Εναλλακτική με Freesync σε αυτή την κατηγορία τιμής πάντως δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω για το flicker free καθως και για το anti blue light technology που εχει καθως επισης και για τα 80.000.000 δυναμικη αντιθεση.επισης διαθετει και το amd freesync και αν αλλαξω καρτα θα το υποστηριζω. Το οτι δεν ειναι ips δεν με ενοχλει εφοσον καθομαι συνεχεια στην καρεκλα και εχω συγκεκριμενη γωνια θεασης και επισης κερδιζω σε response time 1ms εναντι 5ms. Ωστοσο θα ηθελα μια απαντηση σε αυτο που ρωταω παρακαλω. Εχω κανει την επιλογη μου   :-D

 

Δεν ξερω για το συγκεκριμενο που αναφερεις xmorsx δεν εχω διαβασει καποια κριτικη, ωστοσο εμπιστευομαι την aoc σε σχεση με την Lg και samsung. Καποια μοντελα της dell Μου αρεσαν πολυ αλλα πιστευω δεν αξιζουν τα λεφτα τους

Πιστευω οτι αυτα τα συστηματα δεν ειναι μπαρουφες και οτι θα δεις διαφορα στα ματια σου υστερα απο πολλες ωρες χρησης γιαυτο και προτεινω την aoc γιατι ειναι αυτη που λανσαρε πρωτη το anti blue light technology

 

Επειτα εχω και αυτην απο την οποια λειπει το free sync,εχει 60 hz μονο και εχει 50.000.000 αντιθεση κατα τα αλλα ιδια με την αλλη και βγαινει στα 166 με μεταφορικα 

http://aoc-europe.com/en/products/e2476vwm6

 

Σε αυτην εχω και review  στο youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να βρω την συγκεκριμενη οθονη πουθενα αλλού στην Ελλάδα γιατι απο το συγκεκριμενο καταστημα βγαινουν περιπου 15 ευρω τα μεταφορικα για να μου το φερει Κερκυρα που μενω; Μηπως να περιμενω λιγο γιατι κυκλοφορησε τον σεπτεμβριο μηπως βγει και σε αλλα καταστηματα; Πιστευω οτι αξιζει καθε της σεντ. Ευχαριστω. Οποιαδηποτε απαντηση ευπροσδεκτη. Την χρειαζομαι και για gaming αλλα θελω να ειναι και τελειως ξεκουραστη οπως ειναι η συγκεκριμενη

http://www.skroutz.gr/s/7566377/AOC-G2460VQ6.html

 

Σχετικά με τα μεταφορικά, απο την στιγμή που μιλάμε μάλλον για κούριερ, φαντάζομαι αντικαταβολή + βάρος και είσαι και σε νησί, δεν νομίζω πως θα έβγαινε φθηνότερα, όποιο και αν ήταν το κατάστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...