Προς το περιεχόμενο

Στη δημοσιότητα το τελευταίο trailer του Star Wars: The Force Awakens


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα γκρινιάξω λίγο: Ρε ξυπνάτε εκεί στους κινηματογράφους! Βγάλτε ανακοινώσεις από τώρα για ημερομηνίες προβολής, αρχίστε από τώρα τις κρατήσεις, διαφημίστε το, δημιουργήστε hype!

 

Πες τα ρε φίλε!!! Ρίξε ρε Village μαραθωνιους από τα προηγούμενα ή έστω ένα την εβδομάδα σε 2D και 3D να γουστάρουμε... Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούργιοι...

 

ΥΓ ο γιός μου είναι τώρα στην ηλικία που ήμουν όταν ο Luke έγινε Jedi!!! ...αλλά εγώ το είδα στα 8+ (δεν μ'αφηνε ο πατέρας μου?!? ...ακόμα του το φυλάω!!!!)

 

ΥΓ2 Φυσικά με το ζόρι μπορούσα να διαβάσω στα 8 και με τίποτα στα 5 (τους υπότιτλους) αλλά...

 

ΥΓ3 ΡΕ ΜΠΑΜΠΑ ...ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ !!!! Η ΔΥΝΑΜΗ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!!!! ....

 

ΥΓ4 ...πάω να πιώ κανένα τίλιο τώρα να συνέλθω, πονάει ο λαιμός ...τα πλευράκια μου... έχω και μια ταχυπαλμία...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και περιμένω να είναι φλόμπα και παιδικό λόγω της τάσης των τελευταίων χρόνων, μπορώ να πω πως το trailer ήταν αρκετά έως πολυ πορωτικό. 

 

Πάντως θα περιμένω να βγει το 3D bluray για να το απολαύσω στον προτζέκτορά μου 120".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι ξέχασα να αναφέρω οτι μένω Νορβηγία μόνιμα :)

Μικρή λεπτομέρεια! Εδώ το ξεκινάνε στις 16 του μήνα στις 10 το πρωϊ. Αλλά έλα που δεν έχω  άδεια.. Αν είχα θα πήγαινα στην πρωϊνή!

Ά ρε τρελλιάρη Πέτρο!!!!!!!!! Περιμένω φωτορεπορτάζ από την είσοδο στο σινεμά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ω θεε μου, ο ξεφτιλισμενος ο JarJar εκανε remake το ANH. ακριβως οπως το ειχα προβλεψει και προειδοποιησει, εγω μαζι με μερικους αλλους.

ενα ρημεικ που απο οτι φαινεται στο τραιλερ, μοιαζει με SW αλλα δεν το αισθανεσαι σαν SW. trademark τηλεοπτικο στυλ του Cocknose και μοντερνο αναμασημα νοσταλγικης εικονογραφιας. ειναι προφανως οτι η Disney ηθελε να χειριστει την νεα ταινια και το ολο "reboot" με την μεγιστη ασφαλεια.

Lucas, σε εχω συγχωρησει για τις μαλακιες που εχεις κανει αλλα ποτε που ξεπουλησες τα παιδια σου σε ενα media content κολοσσο. παει το Star Wars, πεθανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΕ ΤΟΡΕΝΤ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΙΕΡΟΣΥΛΟΙ

 

εμενα με χαλαει αυτος ο μαυρουλης δε μπορουσαν να διαλεξουν ενα πιο cool τυπακο? κανα idris elba καναν ωραιο σκληρουλη αυτος σα φλωρος ειναι

 

παραυτα ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!! 

ε οχι και τέτοια ταινία απο τtorrent....

πρώτα την βλεπεις στο cinema...μετα οταν βγει σε 1080 dts την κρατας για συλλογη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι και τέτοια ταινία απο τtorrent....

πρώτα την βλεπεις στο cinema...μετα οταν βγει σε 1080 dts την κρατας για συλλογη

Ενοείται οτι βλέπεται πρώτα στο Cinema η ταινία και μετά κάντε οτι θέλετε,αν δεν δείς αυτήν την Ταινία σε σινεμά (δυστυχώς no imax όπως είπα πιο πρίν)ας την δείς και σε κινητό καλύτερα,ας μην το ξεφτυλίζουμε το θέμα  :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ω θεε μου, ο ξεφτιλισμενος ο JarJar εκανε remake το ANH. ακριβως οπως το ειχα προβλεψει και προειδοποιησει, εγω μαζι με μερικους αλλους.

ενα ρημεικ που απο οτι φαινεται στο τραιλερ, μοιαζει με SW αλλα δεν το αισθανεσαι σαν SW. trademark τηλεοπτικο στυλ του Cocknose και μοντερνο αναμασημα νοσταλγικης εικονογραφιας. ειναι προφανως οτι η Disney ηθελε να χειριστει την νεα ταινια και το ολο "reboot" με την μεγιστη ασφαλεια.

Lucas, σε εχω συγχωρησει για τις μαλακιες που εχεις κανει αλλα ποτε που ξεπουλησες τα παιδια σου σε ενα media content κολοσσο. παει το Star Wars, πεθανε.

 

Τα περισσότερα από αυτά ισχύουν, αλλά δεν σταματούν την ανατριχίλα κάθε φορά που εμφανίζεται στην οθόνη X-Wing (έστω Τ-70). Πάντως ακόμα και αν μιλάμε για τα απολύτως "ασφαλή" (στα όρια του remake) sequels, είμαι σίγουρος ότι δεν θα έχουν τους εμετούς που περιστασιακά προκαλούσαν τα 1-3 του Lucas.

 

Επίσης στο άρθρο ας διορθωθεί το "ήρωες της ταινίας Daisy και Finn" σε "ήρωες της ταινίας Rey και Finn"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ά ρε τρελλιάρη Πέτρο!!!!!!!!! Περιμένω φωτορεπορτάζ από την είσοδο στο σινεμά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κώστα θα σε καλέσω Skype την ώρα που θα πετάει το LucasFilms! Την ώρα που θα ναι όλοι οι τρελαμένοι όρθιοι με τα lightsabers παραμάσχαλα! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσότερα από αυτά ισχύουν, αλλά δεν σταματούν την ανατριχίλα κάθε φορά που εμφανίζεται στην οθόνη X-Wing (έστω Τ-70). Πάντως ακόμα και αν μιλάμε για τα απολύτως "ασφαλή" (στα όρια του remake) sequels, είμαι σίγουρος ότι δεν θα έχουν τους εμετούς που περιστασιακά προκαλούσαν τα 1-3 του Lucas.

 

Επίσης στο άρθρο ας διορθωθεί το "ήρωες της ταινίας Daisy και Finn" σε "ήρωες της ταινίας Rey και Finn"

 

δηλαδη η σκηνη με τον Vader wannabe να μιλαει στην μασκα του Vader δεν ειναι εμετικη; fan fiction του χειριστου ειδους ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...