Προς το περιεχόμενο

Σκουριά στην οροφή του αυτοκινήτου. Προτάσεις !!!


Dare-Devil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Για να μην ανοίγω νέα θέμα θα εκφράσω εδώ την απορία μου.ανακαλυψα στην οροφή του αυτοκινήτου ένα πολύ μικρό κομμάτι στο οποίο έχει φύγει το χρώμα και φαίνεται σκουριά από κάτω .να αρχίσω να ανησυχώ ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν σας ενδιαφερει το θεμα αισθητικης θα πατε σε ενα χρωματοπωλειο αυτοκινητου και θα σας φτιαξει χρωμα του αμαξιου σας σε ενα μεταλλικο κουτακι.Εγω τοτε ειχα δωσει 15ε. Ξυνεις την επιφανεια μεχρι να φανει καθαρο μεταλλο και βαζεις με ενα πινελακι χρωμα. Τωρα σε περιπτωση που ξυνεις και ειναι σαπιο δηλαδη δεν βρισκεις καθαρο μεταλλο θα σταματησεις και θα βαλεις μινιο και μετα χρωμα

Εγω στις αρχες εβαζα ασταρι και χρωμα αλλα απο ενα σημειο και μετα μονο χρωμα και κανενα προβλημα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν σας ενδιαφερει το θεμα αισθητικης θα πατε σε ενα χρωματοπωλειο αυτοκινητου και θα σας φτιαξει χρωμα του αμαξιου σας σε ενα μεταλλικο κουτακι.Εγω τοτε ειχα δωσει 15ε. Ξυνεις την επιφανεια μεχρι να φανει καθαρο μεταλλο και βαζεις με ενα πινελακι χρωμα. Τωρα σε περιπτωση που ξυνεις και ειναι σαπιο δηλαδη δεν βρισκεις καθαρο μεταλλο θα σταματησεις και θα βαλεις μινιο και μετα χρωμα

Εγω στις αρχες εβαζα ασταρι και χρωμα αλλα απο ενα σημειο και μετα μονο χρωμα και κανενα προβλημα..

Αν σε ενδιαφέρει το αισθητικό αποτέλεσμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...