Προς το περιεχόμενο

Αποχώρηση ατόμων από την ομάδα του Popcorn Time για νομικούς και ηθικούς λόγους


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε φιλε, δε κρατηθηκα, το σχολιο σου με ενεπνευσε. Διαβαστε το ακουγωντας ταυτοχρονα αυτο

 

 

Ας πουμε οτι κλεινει... Και μετα τι ? θα λυθει το θεμα της πειρατιας? Θα βγαζει "παλι" λευτα το Hollyhood? Παρτε το χαμπαρι παληκαρια οσες μηνυσεις και να κανετε, οσα προγραμματα/sites και να κλεισετε το "δωρεαν" πλεον εχει γινει σαν 10 Λερναιες Υδρες. 1 κεφαλι θα κοβετε 20 θα βγαινουν.

Μαχητες του torrent. Υπερμαχοι του free. Σηκωστε τα επιθετικα σας σχολια εναντια στον εχθρο. Ελατε να παλεψουμε στη μνημη του gamato. Ελατε μαζι μας να καλπασουμε προς τη δοξα του streaming. Με τη δυναμη του yify. Με το θαρρος που μας δινει το cokeandpopcorn. Οι ελευθερες ταινιες ειναι δικες μας. Κανενα hollywood δε μπορει να μας στερησει να βλεπουμε τα σκουπιδια του δωρεαν. Ειμαστε πιο πολλοι απ αυτους. Πιο γενναιοι. Πιο τζαμπατζηδες. Με τις φορμες μας, στο σπιτι μας, στον καναπε μας. Θα μας το στερησουν? Θα μας στερησουν το αραλικι? ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΡΗΣΟΥΝ ΤΟ PAUSE ? ΤΟΞΟΤΕΣ, ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ! ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΜΟΥ!! ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ ΣΤΗ ΔΟΞΑ!! ΓΙΑ ΤΟ FREEEEEEEEEEEEEEEE. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAΑΑΑΑΑΑΑAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πουμε οτι κλεινει... Και μετα τι ? θα λυθει το θεμα της πειρατιας? Θα βγαζει "παλι" λευτα το Hollyhood? Παρτε το χαμπαρι παληκαρια οσες μηνυσεις και να κανετε, οσα προγραμματα/sites και να κλεισετε το "δωρεαν" πλεον εχει γινει σαν 10 Λερναιες Υδρες. 1 κεφαλι θα κοβετε 20 θα βγαινουν.

Δηλαδη με την λογικη σου δεν υπαρχει λογος να πιανουν κλεφτες γιατι ειναι ευκολο απο τον οποιοδιποτε να γινει κλεφτης και δεν λυνεται ετσι το προβλημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη με την λογικη σου δεν υπαρχει λογος να πιανουν κλεφτες γιατι ειναι ευκολο απο τον οποιοδιποτε να γινει κλεφτης και δεν λυνεται ετσι το προβλημα ?

 

Κλεφτες?Οχι αγαπητε αντιγραφο ειναι .Ουτε αυτο δεν ξερεις και προσπαθεις να μας κανει και "κηρυγμα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλεφτες?Οχι αγαπητε αντιγραφο ειναι .Ουτε αυτο δεν ξερεις και προσπαθεις να μας κανει και "κηρυγμα"

αμα φτιαξω εγω μια ταινια/τραγουδι/παιχνιδι το οποιο πουλαω, και το κατεβασεις εσυ τσαμπε, κλεφτης εισαι, το γεγονος οτι ειναι σε ψηφιακη μορφη και η "κλεψια" ειναι ποιο ευκολη δεν αλλαζει κατι! 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα φτιαξω εγω μια ταινια/τραγουδι/παιχνιδι το οποιο πουλαω, και το κατεβασεις εσυ τσαμπε, κλεφτης εισαι, το γεγονος οτι ειναι σε ψηφιακη μορφη και η "κλεψια" ειναι ποιο ευκολη δεν αλλαζει κατι! 

Βεβαιως ειμαι κλεφτης αφου μπηκα στο σπιτι σου και πηρα το προτυπο και εσυ εμεινες με τον αερα κοπανιστο.Μαθε πρωτα τον ορισμο των λεξεων και μετα κανε αντιλογια.Ειναι ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ οχι κλεψιμο piracy-not-theft-460x328.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κλείσουν όλα και να δείτε που θα πάνε οι VDSL και adsl συνδέσεις. Πόσος είναι ο τζίρος όλων αυτών των ευρυζωνικών ; :P

Για όλα τα άλλα μου φτάνουν τα mb του κινητού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαιως ειμαι κλεφτης αφου μπηκα στο σπιτι σου και πηρα το προτυπο και εσυ εμεινες με τον αερα κοπανιστο.Μαθε πρωτα τον ορισμο των λεξεων και μετα κανε αντιλογια.Ειναι ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ οχι κλεψιμο piracy-not-theft-460x328.jpg

η με δουλευεις η εισαι χαζος, δηλαδη το steam το itunes το netflix πουλανε αερα κοπανιστο, δεν εκλεψες το προτυπο αλλα δεν πουλαω και το προτυπο, αντιγραφα πουλαω αντιγραφα εκλεψες ειναι σε Ψηφιακη μορφη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η με δουλευεις η εισαι χαζος, δηλαδη το steam το itunes το netflix πουλανε αερα κοπανιστο, δεν εκλεψες το προτυπο αλλα δεν πουλαω και το προτυπο, αντιγραφα πουλαω αντιγραφα εκλεψες ειναι σε Ψηφιακη μορφη

Αντιγραφα του αντιγραφου εινια -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...