Προς το περιεχόμενο

Μήπως ήρθε η ώρα για τα Assassin’s Creed να κάνουν ένα διάλειμμα;


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και δεν έχουμε δεί τίποτα ακόμα. Στην Ubisoft έχουν πεί ότι και μέχρι το 2025 θα βγάζουν AC εάν έχουν ζήτηση. Οπότε μέχρι να πέσουν οι πωλήσεις θα έχουμε κάθε χρόνο και ένα νέo bugfest.

 

Το τελευταίο AC που έπαιξα ήταν το Black Flag. Σε έναν μεγάλο βαθμό ήταν άσχετο με την ιστορία των προηγούμενων παιχνιδιών. Θεωρητικά, θα μπορούσε να ήταν ένα πειρατικό παιχνίδι χωρίς assassins, templars κπλ.. Αλλά γιατί να κάνουν κάτι τέτοιο όταν το ονομα AC πουλάει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για εμένα top ήταν τα AC 2, AC Brotherhood και AC Black Flag. 

Το Unity το αγόρασα day 1 αλλά λόγω καψίματος με το Destiny το επαιξα όταν είχαν ήδη βγει όλα τα patch του. Δεν με απογοήτευσε αλλά δε με γοήτευσε κι όλας.

Το Syndicate φαίνεται ωραίο λόγω σύγχρονης εποχής αλλά κατά τα άλλα είναι μια απ' τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ninja θα παίζεις όμως :P

 

Αυτό εννοείται!!!!! Αν το κάνουν νομίζω θα κάνουν κάτι ντεμί ανάμεσα σε ninja - samurai. Αφού πάντα κάνουν ένα είδος "πανοπλίας" για τον πρωταγωνιστή. Όσο το σκέφτομαι λιώνω πραγματικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι η πρώτη χρονιά που δεν το έχω κάνει προπαραγγελία στο PC.

Εννοείται πως αυτή την φορά θα αγοράσω την ηλεκτρονική έκδοση (Special Edition), αλλά λίγο πριν τα Χριστούγεννα να πέσει η τιμή.

Δεν ξαναγοράζω με κουτί. Δεν έχω που να τα βάλω.

 

Ειδικά του III και του IV...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...