Προς το περιεχόμενο

Tο Apple Pencil θα φορτίζει και με καλώδιο Lightning, με τη χρήση ειδικού αντάπτορα


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1

To ότι θέλει φόρτιση είναι μείον

τη στιγμή που υπάρχει η τεχνολογία pen - πχ της Wacom - που δε χρειάζονται φόρτιση.

δεν παίζει... Wacom είναι ποιο ακριβή.. έτσι μειώνετε περιθώριο για καθαρό κέρδος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ η Apple δεν εχει δώσει καποιο αξεσουαρ χωρίς χρηματα!Όλα τα αξεσουαρ της,εφοσον υπαρχει τροπος φορτισης,θα πληρωνονται απο τον εκάστοτε χρήστη.Ετσι δεν κανει εδω και χρόνια?Τι σας κανει να νομιζετε ότι τωρα την επιασε η φιλευσπλαχνία???

Φαίνεται ότι κάνει την εξαίρεση:http://www.macrumors.com/2015/10/29/apple-pencil-lightning-cable-adapter/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον επειδή κάποιος φίλος (πειστικά) είναι πανάκριβα τα ακουςτικα ..με 20 € αγοράζεις original !, Τα βάζεις στα Αυτιά σου και δεν τα βγάζεις ποτε ξανα ! Μόνο και μόνο υψηλότατων υλικών, Ποιότητα Προϊόντων εταιρείας είναι στο 100 τοις 100 . Σου παρέχει λογισμικό για πολλά χρόνια , Μεταπώληση προϊόντων δεν χάνουν την αξία τους Κατω απο 50% , Νομίζω δε χρειάζεται να πω τίποτα άλλο .!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην είδηση λέει ότι θα φορτίζει σε 15 δευτερόλεπτα για μισή ώρα άρα αν το αφήσεις 5 λεπτά θα σου κρατήσει ρε φούστη μου 2-3 ώρες μέσα στο νερό ,τι σκάτε αν είναι ακριβός ο αντάπτορας? χρειάζεται τόσο πολύ? 

ούτε 5 ευρώ δεν θα έδινα για τέτοιο αξεσουάρ,άστο να προεξέχει 5 λεπτά απο το Ipad δεν παθαίνει τίποτα.

επίσης τα ακριβά αξεσουάρ της εταιρίας είναι και για ακριβά πορτοφόλια,μην παραπονιέστε εσείς που έχετε iphone η mac γιατί όταν πλεεερώνατε 700 ευρώ για κινητό και 1500 για υπολογιστή τα είχατε τα λεφτά.

τώρα αυτοί που έχουν android και windows phone τι κράζουν? αφού δεν θα τα πάρουν ποτέ....ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ!!!! 

και εγώ anrdoid των 100 ευρώ έχω αλλά δεν κάθομαι να ασχολούμαι με το τι πληρώνουν τα κορόιδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν καταλαβα καλα κουμπωνεις το pen πανω σε μια θυρα του φορητου,ετσι χωρις καποιο καλωδιο?

 

κ μετα σου πουλανε το καλωδιο που θα χρειαστεις στανταρ ως εξτρα?

 

ποσο τραγικοι ρπμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...