Προς το περιεχόμενο

Speed dating. Εχει εμπειρία κανείς;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά. Αυτό τον καιρό κάθομαι, με αναρρωτική, και ψάχνω για δραστηριότητες. Επεσε το μάτι μου σε ένα site που οργανώνει τρέξιμο, χορούς, βραδιές ποίησης, μέχρι scuba diving για άτομα που δεν είναι ντόπιοι στην περιοχή και δεν γνωρίζουν κόσμο (ζω εξωτερικό). Μπορώ να πω ότι δε με τράβηξε κάτι ιδιαίτερα. Το πιο ενδιαφέρον όμως μου φάνηκε ένα topic για speed dating. Εχει εμπειρία κανείς; Υπάρχει κάτι τέτοιο στην Ελλάδα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι η αλήθεια είναι οτι και εγω κατι βρήκα εκ των υστέρων. Ευτυχώς εδώ είναι τεράστια η "κοινότητα" που το οργανώνει και δεν εχει από πισω εταιρεία. Πχ εκαναν Halloween party με 1700 άτομα. Σκέφτομαι να το δοκιμάσω. Ακόμα περισσότερο που θα γνωρίσω και κανέναν αγγλόφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι η αλήθεια είναι οτι και εγω κατι βρήκα εκ των υστέρων. Ευτυχώς εδώ είναι τεράστια η "κοινότητα" που το οργανώνει και δεν εχει από πισω εταιρεία. Πχ εκαναν Halloween party με 1700 άτομα. Σκέφτομαι να το δοκιμάσω. Ακόμα περισσότερο που θα γνωρίσω και κανέναν αγγλόφωνο.

 

Να ανησυχούμε μήπως τοξοκεραυνίζεις;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως εδω εχουμε ολη την εβδομαδα (σε διαφορα σημεια στην πολη) , αλλα πηγαινω για πλακα την Πεμπτη που δεν εχει και τοσο πολυ κοσμο....

 

Χαλαρα ειναι, πινεις τα οινοπνευματα σου, μιλας με τους αλλους, και τσουπ, the bell rings πανω στο 5λεπτο συνηθως...... so, you must change.... :)

 

και καπως ετσι, σκοτωνεις τον χρονο σου.....  :-D

 

Στο speed dating αναφερομαι μονο... 

 

 

Για τις ομαδες που οργανωνουν και αλλες εξορμησεις events κλπ, εχει απειρες..... καποια στιγμη οταν βρω τον απαραιτητο χρονο, μπορει να ασχοληθω περισσοτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Χαλαρα ειναι, πινεις τα οινοπνευματα σου, μιλας με τους αλλους, και τσουπ, the bell rings πανω στο 5λεπτο συνηθως...... so, you must change.... :)

 

Τι εξυπονοάς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά. Αυτό τον καιρό κάθομαι, με αναρρωτική, και ψάχνω για δραστηριότητες. Επεσε το μάτι μου σε ένα site που οργανώνει τρέξιμο, χορούς, βραδιές ποίησης, μέχρι scuba diving για άτομα που δεν είναι ντόπιοι στην περιοχή και δεν γνωρίζουν κόσμο (ζω εξωτερικό). Μπορώ να πω ότι δε με τράβηξε κάτι ιδιαίτερα. Το πιο ενδιαφέρον όμως μου φάνηκε ένα topic για speed dating. Εχει εμπειρία κανείς; Υπάρχει κάτι τέτοιο στην Ελλάδα; 

 

Έχουμε κάνει βραδιά ποιήσης πριν από 15+ χρόνια μια παρέα 15 ατόμων.

Κλάψαμε από τα γέλια.

 

Τι εξυπονοάς?

Εννοεί πως το όλο σκηνικό στο speed dating είναι ένα ραντεβού 5 λεπτών και μόνο.

Δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες, ότι έχω δει στην TV και μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απ'οτι εχω καταλάβει μιλας για ενα 5 λεπτο με κάποια και μετά σημειωνετε και οι δύο αν θέλετε να τα ξαναπειτε.

 

Να ανησυχούμε μήπως τοξοκεραυνίζεις;

Χαχα! Φλαουτίζω μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά. Αυτό τον καιρό κάθομαι, με αναρρωτική, και ψάχνω για δραστηριότητες. Επεσε το μάτι μου σε ένα site που οργανώνει τρέξιμο, χορούς, βραδιές ποίησης,

 

Αμα τοξοκεραυνιζετε θα ταιριαζει να απαγγειλετε Καβαφη, πχ. αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Απ' ότι βλέπω υπάρχει http://www.sdex.gr/

Μούφα έχω πάει ακόμα κλαίω τα 50€ που έδωσα για εγγραφή, και απ' ότι κατάλαβα η περισσότερες γυναίκες ήταν φίλες η γνωστές τον κοριτσιών (Ιδιοκτητών)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...