Προς το περιεχόμενο

Νεα συνδεση ΟΤΕ ADSL24, μου στειλαν ρουτερ VDSL24, normal?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έκανα και εγω την κίνηση να φύγω σήμερα απο HOL / Vodafone και πήγα σε ΟΤΕ γιατί είχα προβλήματα με διακοπές και καθόλου σταθερό ακόμα και wifi !!!! Στον Γερμανό που πήγα το πακέτο είναι 24.90 για 24αρι Ίντερνετ με modem (ασύρματο vdsl2 router speedport entry 2i) ετσι είναι η περιγραφή του κουτιού και 19.90 για ΟΤΕ TV full pack ο τύπος μου είπε η ταχύτητα θα είναι τούμπανο συν και η τηλεόραση για να δούμε..... Ελπιζω να δω διάφορες.... Αν κάποιος έχει εμπειρία καλο θα είναι να μας πει ευχαριστω και καλές γιορτές σε όλους !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ο τύπος μου είπε η ταχύτητα θα είναι τούμπανο

 

καλά τι θα ελεγε, οτι σερνεται το συμπαν; μακαρι να εισαι τυχερός και να σου κατσει καλή σύνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έκανα και εγω την κίνηση να φύγω σήμερα απο HOL / Vodafone και πήγα σε ΟΤΕ γιατί είχα προβλήματα με διακοπές και καθόλου σταθερό ακόμα και wifi !!!! Στον Γερμανό που πήγα το πακέτο είναι 24.90 για 24αρι Ίντερνετ με modem (ασύρματο vdsl2 router speedport entry 2i) ετσι είναι η περιγραφή του κουτιού και 19.90 για ΟΤΕ TV full pack ο τύπος μου είπε η ταχύτητα θα είναι τούμπανο συν και η τηλεόραση για να δούμε..... Ελπιζω να δω διάφορες.... Αν κάποιος έχει εμπειρία καλο θα είναι να μας πει ευχαριστω και καλές γιορτές σε όλους !!

το speedport ειναι πιο νορμαλ απο το παλιο μοντελο και πιο καλο απο τα παλια zte.τωρα για το ποσο καλα θα παιζεις εξαρτατε κιολας απο που θα σου δωσουν.αν σου δωσουν απο το αστικο κεντρο τοτε μην περιμενεις μεγαλες διαφορες.

 

καλά τι θα ελεγε, οτι σερνεται το συμπαν; μακαρι να εισαι τυχερός και να σου κατσει καλή σύνδεση.

 

αν δεν παινεψεις το σπιτι σου που λενε θα πεσει να σε πλακωσει.να πουλησει θελει και αυτος

Με HOL όταν είχα κάνει τεστ νέα Σμύρνη που είμαι μου έβγαζε 9 τώρα να δουμε

αν παρεις παλι απο το αστικο κεντρο και οχι απο kv θα εχεις πανω κατω την ιδια ταχυτητα αναλογως τι margin ειχες με την hol.η hol δινει 11 margin απο default αλλα στο παει στο 6 ο οτε δινει 9 απο defaultκαι δεν ξερω αν στο παει στο 6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...