Προς το περιεχόμενο

Στη δημοσιότητα το πρώτο trailer της ταινίας Warcraft


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρω πολύ!!!

Πολύ έξυπνη απάντηση. /clap clap

Yeah!

Τα αρνητικά πως τα κρίνετε από τώρα, αυτό λέω.

 

Think before you speak

Μου μιλας συγκεκριμενα για την πολη που στα δευτερα του trailer δεν μπορει καποιος να βγαλει ακρη ενω εγω για την ολη θεματολογια και το story που ειναι πλεον και επισημα.Αλλο το ενα αλλο το αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εχει μονο Humans και Orcs.

Dwarfs ,elves και τα λοιπα που ειναι ελπιζω απλα να μην φαινονται στο τρεϊλερ.

Γιατί βασίζεται στο Warcraft: Orcs and Humans.

Σταματήστε να κάνετε κριτική επειδή περιμένατε άλλη ταινία, κανείς δεν είπε ότι θα γυρίσει το Wow, το Warcraft δεν ξεκίνησε όταν εσείς το ανακαλύψατε και καλά κάνουν και ξεκινούν από την αρχή. Αμάν πια αυτή η γκρίνια συνέχεια, δεν είναι όπως στο βιβλίο, δεν είναι όπως στο παιχνίδι, δεν είναι όπως στο τέταρτο παιχνίδι που μου άρεσε καλύτερα...

Aφού ό,τι και να βγάλουν, δε θα σας αρέσει!

Aπλά μην το δείτε, συνεχίστε το λιώσιμο στο αγαπημένο σας Wow, πείτε πως δε βγαίνει καν ταινία, γιατί να χαλιέστε συνέχεια χωρίς λόγο;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης για το trailer,αυτό είναι το περσινό που παρουσιάστηκε μονο στο blizzcon,οπότε λογικα τα cgi περαν των ορκ που έχει το trailer να έχουν διορθωθεί.Ετσι και αλλιώς περσι ο duncan jones είχε δηλώσει οτι είχαν γυρίσει ολη τη ταινία και το μονο κομμάτι που τους έλειπε ήταν αυτο της επεξεργασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ειναι φυσικο να θελει να το παει απο την αρχη και να μας συστησει σωστα τους χαρακτηρες και τις φυλες,γιατι δεν  εχουν παιξει ολοι wow και οποτε πρεπει να το κανει σωστα ωστε να πετυχει και να βγαλει και αλλες ταινιες.Αυτους που παιζουν η επαιζαν ξερει ετσι και αλλιως,ακομα και με γκρινιες,οτι θα πανε να το δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μα ειναι φυσικο να θελει να το παει απο την αρχη και να μας συστησει σωστα τους χαρακτηρες και τις φυλες,γιατι δεν  εχουν παιξει ολοι wow και οποτε πρεπει να το κανει σωστα ωστε να πετυχει και να βγαλει και αλλες ταινιες.Αυτους που παιζουν η επαιζαν ξερει ετσι και αλλιως,ακομα και με γκρινιες,οτι θα πανε να το δουμε.</p>

 

Μου άρεσε το "θα πάνε να το δούμε" στο τέλος. Όσο για το lore, υπάρχει πολύς κόσμος που παίζει δεν το γνωρίζει. Δικαιολογημένα κατά την άποψή μου, μιας και δεν ενδιαφέρονται όλοι οι παίχτες του WoW να μάθουν την ιστορία πίσω από το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ότι θες λες. Ο Gul'Dan με τον Medivh άνοιξαν την πύλη για να έρθουν τα Orc στο Azeroth. Ο Gul'Dan ήταν στην ουσία ο αρχηγός ολόκληρης της εκστρατείας στο Azeroth, βάσει διαταγής του Medivh/Sargeras βέβαια. Ο Gul'Dan διέταξε το θάνατο του Durotan και της Draka. Για ολόκληρο τον 1ο πόλεμο ο Gul'Dan ευθύνεται αφού αυτός ήταν ο ενδιάμεσος μεταξύ των Orc και της Burning Legion.

Ωπ φιλε μου εχεις δικιο,καπου τα μπερδεψα με το lore,να και βασικα στο original strategy game δεν τον θυμαμαι να στον ειχε πουθενα σαν hero οπως σου εδινε σε καποια maps,ο gul'dan γενικα μας το παρουσιασαν στο wow.

Μου άρεσε το "θα πάνε να το δούμε" στο τέλος. Όσο για το lore, υπάρχει πολύς κόσμος που παίζει δεν το γνωρίζει. Δικαιολογημένα κατά την άποψή μου, μιας και δεν ενδιαφέρονται όλοι οι παίχτες του WoW να μάθουν την ιστορία πίσω από το παιχνίδι.

Οταν επαιζα wow,και βαλανε τα dungeons που πηγαινες πισω στον χρονο,στο dungeon που εκανες defend για να ανοιξει το portal,μου σηκωνοταν καθε φορα η τριχα καγκελο γιατι εβλεπα το παρελθον που γουσταρα σε εποχες warcraft 1 & 2
 
 
Παντος παιδια αν το πανε για τριλογια και το παιξουν σωστα,στην δευτερη ταινια θα ερθουν τα Trolls και τα dwarfs,οπως και μας τα βαζουν και στο warcraft 2.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...