Προς το περιεχόμενο

Έρευνα παρουσιάζει ότι περισσότερες γυναίκες από άνδρες έχουν κάποια παιχνιδομηχανή


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα... δεν είναι καθόλου Gamer φίλε μου. Απλά σε γουστάρει και ξέρει ότι μπορεί να καεί αν σου κάνει σκηνή. -Κι όμως- υπάρχουν "χαζοί" που έχουν χαλάσει σχέσης για παιχνίδια...

Φιλε μου θα σε διαψευσω για αυτο το που λες για τον λογο οτι ειμαι 10 χρονια μαζι της,απο την ωρα που την γνωρισα ηταν gamer αλλα δεν ηθελε να μου το πει μηπως και ξενερωσω.

Οταν μου το ειπε πεταξα απο την χαρα μου,και αν απο μονη της ηξερε 5 πραματα,με εμενα εμαθε 10 πραματα :D

Γρήγορα!παντρεψ...oh wait..

Well played!  :-D 

 

Εγκυκλοπαιδικά,ειναι σε ανταγωνιστικό επίπεδο?

Εννοώ,οσες έχω γνωρίσει εγω (2 βασικά,που μπορεσα να το τεστάρω επειδή παιξαμε μαζι) που δηλώνουν gamers,ήταν σαν να παίζω με bot στα ultra easy settings. :/

Εγκυκλοπαιδικα ειναι σε ανταγωνιστικο επιπεδο μονο σε οτι της αρεσει,δλδ π.χ assassin's creed το ξερει το εχει δει αλλα δεν εχει μπει στον κοπο καν να το μαθει.

Εδω στο ps4 την αφησα με το GTA V και μου τελειωσε το story πριν καλα καλα το δω εγω και την ειπα "μα καλα τι εκανες??" :P

Και σε σχεση με τα bot που ειχες,δεν εχει καμια σχεση η γυναικα μου ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει ένας κατακλυσμός από φεμινιστικά σκουπίδια, υπόλλειμα του αναγκαίου φεμινισμού προηγούμενων δεκαετιών, ακόμα και "αξιόπιστες"  πηγές σαν το BBC είναι γεμάτα από δαύτα. Π.χ. προσφατα διάβαζα οτι υπάρχει 14% διαφορα στις αποδοχες των δυο φυλων στη Βρετανια χωρις να ανεφερουν το είδος της εργασίας. Είναι γνωστό ότι οι περισσοτεροι μηχανικοι είναι ανδρες ενω οι περισσοτεροι βρεφονηπιοκόμοι γυναικες, δηλαδή τα φύλα έχουν απλά διαφορετικές προτιμήσεις και διαφορετικές δουλειές πληρώνονται διαφορετικά. Από τα βασικά λάθη "φεμινιστών" είναι ότι προσπαθούν να αποδείξουν ότι τα φύλα είναι ίδια και τέτοιες ειδήσεις εντάσσονται σε αυτή την προσπάθεια. Τα φυλα είναι ισα 

 

Ενώ πολλές, για να μην πω οι περισσότερες φεμινίστριες είναι είτε το ξέρουν είτε όχι μίσανδρες που λένε κουταμαρες με το κιλό, σχόλια αυτού του αρθρου δείχνουν ότι στην κουταμαρα τουλάχιστο τα δυο φυλα ειναι ιδια :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ πολλές, για να μην πω οι περισσότερες φεμινίστριες είναι είτε το ξέρουν είτε όχι μίσανδρες που λένε κουταμαρες με το κιλό, σχόλια αυτού του αρθρου δείχνουν ότι στην κουταμαρα τουλάχιστο τα δυο φυλα ειναι ιδια :-)

Βασικα οι "φεμινιστριες" που λες εσυ,το κανουν λαθος και δειχνουν και λαθος εικονα στον κοσμο εξω,η σωστη φεμινιστρια ειναι σαν την Emma Watson που αν εχεις δει τι λεει και τι κανει θα την παραδεχτεις,ενω οι αλλες οι τρελες που βγαινουν ξωβιζες και λενε της χαζομαρες τους,απαιτουν να της παρουν και στα σοβαρα,αν ειναι δυνατον.

Θες να εισαι φεμινιστρια,φερσου σαν την Εμμα,σωστα και πολιτισμενα,οχι σαν ζωο με τα βυζια σου απεξω!!

Αλλα οπως να εχει το πραμα,γυναικες και αντρες της ιδιες χαζομαρες λενε.

Οσο για το θεμα δουλειας,εχω δει και γυναικα ηλεκτρολογο και ψυκτικο,και οταν πηγα για θερμουδραυλικος στο ιεκ ειχαμε 2 γυναικες που την γουσταρανε την δουλεια,και οχι δεν ηταν "μπαζα" (το λεω για να προλάβω κανα σχολιο :P ) ηταν ομορφες κοπελιτσες που ηξεραν τι παει να πει ισότητα παντου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το υγρό πυρ, αυτό είναι το νήμα με τα πιο δημοφιλή σχόλια

 

Που είναι αυτό το νήμα να το δω?

Links?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...