Προς το περιεχόμενο

επιλογη scooter


speedman_26

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι αναμεσα σε 

1) homda sh 125 mode 
2) honda sh 150 
3) aprilia scarbeo 200 dual map 

μενω σε νησι και εχω υψος 1,72 θα το εχω για μεσα στο χωριο και γυρω χωρια αλλα για πιο μακρινες εχω αυτοκινητο.

καλοκαιρι χρησιμοποιω σχεδον μονο μηχανακι τωρα εχω ενα κινεζικο παπι 7 χρονια ειναι σε αθλια κατασταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι σε παρομοια κατασταση με εσενα,και ψαχνω για αγορα καποιο απο τα παραπανω +  το honda pcx  εχω καταληξει στα εξης.

 

Για τα honda και το 125 και το 150 εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια,οσον αφορα στο μηχανικο κομματι.Επιπλεον εχουν αρκετο γκαζι για σκουτερ(το 150),ροπη χαμηλα, και χαμηλη καταναλωση εκεινα με το injection, συν οτι εχουν σχετικα φθηνα ανταλλακτικα και πλαστικα.Εγω γενικα που κινουμαι στην αθηνα, και εχω δει πολυ περισσοτερα  sh παρα scarabeo,αν και δεν ξερω κατα ποσο ειναι αντιπροσωπευτικο αυτο για να βγαλω καποιο συμπερασμα.Τελος για το apprilia οι γνωμες διιστανται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

piaggio δεν σκεφτεσαι?ουτε yamaha?

το beverly το 300αρι και το 350 πολυ καλα σκουτερ!εχουν γκαζι πολυ καλα φρενα και πολλα αλλα!εγω αν ηθελα σκουτερ θα κοιταγα αναμεσα στα beverly και εμενα προσωπικα μου αρεσει και το x-max της yamaha!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το beverly το 300αρι και το 350 πολυ καλα σκουτερ!εχουν γκαζι πολυ καλα φρενα και πολλα αλλα!εγω αν ηθελα σκουτερ θα κοιταγα αναμεσα στα beverly και εμενα προσωπικα μου αρεσει και το x-max της yamaha!!

 

απο 125 μεχρι 200 πιο πανω ειναι too much για δουλεια που θελω πιο μακρια εχω και αυτοκινητο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παω απο κοντα να δω το aprilia scarbeo 200 dual map  αν μπορω και παταω τα ποδια μου και δεν ειναι πολυ βαρη θα παρω αυτο 

Παρατηρησε την αισθηση που δινει απο τα 0-30,διοτι μπορει να σε ξενισει λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το honda μου αρεσει πιο πολυ στην sporty εκδοση αλλα πολλα λεφτα φοβαμαι μην μου το κλεψουν εδω στο χωριο 

παρε honda και προσεξε το!αμα το προσεχεις δεν ειναι τοσο ευκολο να στο κλεψουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...