Προς το περιεχόμενο

Γυάλισμα αυτοκινήτου


Soufesis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην ομάδα. 

 

Σκοπεύω να προχωρήσω στο γυάλισμα του αυτοκινήτου μου και οι τιμές που βλέπω έχουν τεράστια διαφορά (απο site προσφορών με 40€ μέχρι αρκετές εκατοντάδες σε διάφορους τεχνήτες). Η διαφορά αυτή δικαιολογεί την δουλειά; Υπάρχει κάποιος που το έκανε πόσα λεφτά του στοίχισε ή ένα ενδεικτικό κόστος για ένα αυτοκίνητο σαν το audi A4 μου. Είναι εφικτό να το κάνει κάποιος μόνος του; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε καλησπερα!! Ειχα κανει επαγγελματικο γυαλισμα/κερωμα τριων σημειων αν θυμαμαι καλα στο s3 μου κ ειχα πληρωσει περιπου 150 ευρω κ ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος..Φευγουν οι αραχνες,καποια σημαδια,προστατευεις το αμαξι απο βροχη κ ηλιο για κανα 6μηνο περιπου..Γενικα πιστευω οτι αξιζει αν κ μπορεις να παρεις δικες αλοιφες/πανακια/σφουγγαρακια κ να το κανεις μονος σου,υπαρχουν κ τροποι στο youtube,επίσης υπαρχει ελληνικό forum οπου μπορεις να διαβασεις πολλαααα οσον αφορα την περιποίηση αμαξιου  

http://www.cardetailing.gr   Αν εχεις χρονο μπες κ διαβασε κ να δεις ποιες αλοιφες μπορεις να παρεις για γυαλισμα κερωμα κ να δεις ποιους επαγγελματιες προτείνουν...ΘΑ το ξανα ψαξω κ εγω να σου προτείνω μερικες μαρκες..ΝΑ χαίρεσαι την AUDARA σου  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...