Προς το περιεχόμενο

Δώρο No2.. USB LED Reading Light Sync Charger @Ζapals[TEΛΟΣ]]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ερώτημα είναι γιατί να τους δώσεις το τηλέφωνο, όχι γιατί να μην το δώσεις.

 

λες και δεν έφταναν τα spam μηνύματα από/σε viber, whatapp κτλ κτλ, ευκαιρία είναι να τους εμπλουτίσουμε το ρεπερτόριο...

 

όχι ότι δε το έχουν αρκετοί πλέον, αλλά μη το δίνουμε έτσι φόρα παρτίδα!

Όταν έρθει το δέμα πως θα σε βρει αν δεν έχεις δώσει τηλέφωνο? Εμένα πάντα τηλέφωνο περνουν μιας και σε χωριά δεν έχουν διεύθυνση τα σπίτια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ερώτημα είναι γιατί να τους δώσεις το τηλέφωνο, όχι γιατί να μην το δώσεις.

 

λες και δεν έφταναν τα spam μηνύματα από/σε viber, whatapp κτλ κτλ, ευκαιρία είναι να τους εμπλουτίσουμε το ρεπερτόριο...

 

όχι ότι δε το έχουν αρκετοί πλέον, αλλά μη το δίνουμε έτσι φόρα παρτίδα!

Δεν διαφωνω αλλα και τι μπορουν να μου κανουν αντε να στελνουν κανενα μηνυμα το πολυ που δεν το βλεπω και σιγουρο οτι θα συμβει γιατι οσες φορες το εχω δωσει δεν εχει γινει τιποτα.Θα μου πεις και θα εχεις δικιο ομως οτι αν ειναι να γινει μια φορα θα συμβει.

anyway καλο ειναι γενικοτερα να μην το δινουμε και συμφωνω αλλα οπως και να'χει αν το δωσεις δεν θεωρω οτι μπορει να συμβει και κατι το σημαντικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν υπάρχει αποδεδειγμένο πρόβλημα διότι φαντάζομαι ειναι η πρώτη φορα που παραγγελνουμε . 

 

Οποιος νιώθει άνετα δίνει και κινητό. Εγώ προσωπικά δεν το έδωσα. Μπορεί να υπάρξουν και promotion ποιος ξέρει.

 

Επίσης μην ξεχνάτε και τις τηλεφωνικές απάτες με χρεώσεις. Μπορεί να ακουγεται τραβηγμένο αλλά ολα ειναι πιθανά.

 

PS ευχαριστώ κι εγώ το mr ts . Εριξα ενα λαχανί . Εαν φτάσει έφτασε.

Μην αγχώνεσαι. Απο περιέργια σε ρώτησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι καλό το μαγαζακι να το τιμησουμε δεν είναι κακό, ευκαιρία ηταν. Σαν τους δικούς μας τους γύφτους π τα σκάμε για κινητά λαπτοπ και δεν κάνουν δώρο ούτε νερο..

 

Για ενα λουρακι μαζι με το δωρο θελει + 14,30 ευρω μεταφορικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έρθει το δέμα πως θα σε βρει αν δεν έχεις δώσει τηλέφωνο? Εμένα πάντα τηλέφωνο περνουν μιας και σε χωριά δεν έχουν διεύθυνση τα σπίτια.

 

Σε παίρνει τηλ. ο ταχυδρόμος για να σου δώσει την αλληλογραφία ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει επιλογή Cancel order?? Καταλάθως παρήγγειλα για iPhone και ήθελα για Android.

 

Αν κάνεις λογαριασμό από 2ο email και παραγγείλεις το σωστό δεν θα σου ρθει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παίρνει τηλ. ο ταχυδρόμος για να σου δώσει την αλληλογραφία ?

Δεν έρχεται ταχυδρόμος στα σπίτια. Πηγαίνουν σε ένα super market το οποίο εκτελεί και χρέη ταχυδρομείου οπότε αν γράφει σωστό τηλέφωνο πάνω στο δέμα σε βρίσκει αμέσως αλλιώς πρέπει να πηγαίνεις συνέχεια να δεις αν ήρθε το δέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έρχεται ταχυδρόμος στα σπίτια. Πηγαίνουν σε ένα super market το οποίο εκτελεί και χρέη ταχυδρομείου οπότε αν γράφει σωστό τηλέφωνο πάνω στο δέμα σε βρίσκει αμέσως αλλιώς πρέπει να πηγαίνεις συνέχεια να δεις αν ήρθε το δέμα.

 

Άρα μιλάμε για εξαίρεση συνεπώς αναγκαστικά βάζεις τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα μιλάμε για εξαίρεση συνεπώς αναγκαστικά βάζεις τηλέφωνο.

Ναι άλλη επιλογή δεν παίζει. Που να δεις με τα κουριερ χάνονται μέσα στο χωριό μια ώρα να συνεννοηθούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...