Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το Huawei Mate 8 και από $480


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ειναι το επομενο κινητο μου τελος,οθοναρα 2 σιμ sd micro ,4 ram,128 hd ,ετσι θα ειναι το iphone to 2047...πανεμορφο οπως κ το mate 7 ..μπραβο στη huawei..καλα μερικοι τι θελεται με 50 ε να το παρετε...οποιος εχει αγοραζει αλλιως βλεπει  κ η ferrari  ειναι ακριβη τι να κανουμε...(ειχα μεχρι χθες iphone to εδωσα,k πριν 20 μερες εδωσα το note3 που το ειχα σαν 2 κινητο...αρα εχω δει καποια πραγματα νομιζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασες τα "αντιγραφη iPhone, αντιγραφη Note, αντιγραφη LG, κινεζιά...".

Ετσι για το χαβαλε δηλαδη, δε μας λες ποσο κοστολογεις εσυ μια συσκευη με επεξεργαστη στα 16nm, με 3GB RAM, 32GB memory+microSD και 4000mAh μπαταρια?

αρχικα το αρθρο ελεγε 850$ αλλα διορθωθηκε :) σε αυτα τα λεφτα πιστευω ειναι απολυτο vfm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριολεκτικα σε ολα τελειο το εν λογω κινητο.specs,μπαταρια(Ω ναι και μπαταρια επιτελους μια εταιρια που ακουει αυτο που ζηταει ο κοσμος),εμφανιση παρα πολυ ωραια,ενα ρημαδο κακο εχει που θα ειναι Deal breaker για τους περισσοτερους δυστηχως και δεν θα κανει τις πωλησεις που πρεπει.Οτι βγαινει μονο σε 6ιντσο.

 

Βγαλε ρε Huawei δυο μοντελα ενα 5ιντσο μοντελο να ταραξεις δυνατα την αγορα,δεν θελουν ολοι Phablet/παντοφλες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από το κείμενο θα σταθώ στον soc...14nm FinFet Tsmc....

Βλέπε κάποια iPhone 6s -6s Plus....

Γιατί όχι 14nm Samsung αφού και καλά είναι καλύτερος ;;;;λέω εγώ τώρα !!!κατι που πέρασε στο ντούκου από το άρθρο και δεν το σχολίασε κανείς !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από το κείμενο θα σταθώ στον soc...14nm FinFet Tsmc.... Βλέπε κάποια iPhone 6s -6s Plus.... Γιατί όχι 14nm Samsung αφού και καλά είναι καλύτερος ;;;;λέω εγώ τώρα !!!κατι που πέρασε στο ντούκου από το άρθρο και δεν το σχολίασε κανείς !!

Γιατι πολυ απλα οι περισσοτεροι δεν θα κατσουν να ειναι ψειρες με τετοιες λεπτομερειες στους επεξεργαστες,ελεος δηλαδη.

 

ειναι το επομενο κινητο μου τελος,οθοναρα 2 σιμ sd micro ,4 ram,128 hd ,ετσι θα ειναι το iphone to 2047...πανεμορφο οπως κ το mate 7 ..μπραβο στη huawei..καλα μερικοι τι θελεται με 50 ε να το παρετε...οποιος εχει αγοραζει αλλιως βλεπει  κ η ferrari  ειναι ακριβη τι να κανουμε...(ειχα μεχρι χθες iphone to εδωσα,k πριν 20 μερες εδωσα το note3 που το ειχα σαν 2 κινητο...αρα εχω δει καποια πραγματα νομιζω)

Πες ομως οτι ειχες μεχρι εχθες το Iphone 4 και οχι τα τελευταια απο το 5s και μετα. Τωρα βεβαια τι γνωμη μπορει να εκφερει καποιος απο πλευρας Iphone 4 και hardware εχοντας εν ετη 2016 σχεδον με το Iphone 4 ενας Θεος ξερει αλλα τελος παντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλήρης συσκευή και όμορφη, με τα ελάχιστα περιθώριά του έχει το μέγεθος του iPhone 6s Plus των 5.5 ινστων, αλλά με τόσο κόπο που κάνανε για να βγάλουνε το προϊόν, κάποιος δε βρέθηκε να σκεφτεί ότι αυτό το Huawei στην πρόσοψη το χαλάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλήρης συσκευή και όμορφη, αυτό το Huawei στην πρόσοψη τί το θέλουν

 

 

 

Ιδιο μέγεθος με το iPhone 6s Plus, καλή δουλειά ε;

Το Phablet ειναι phablet . Ολο και περισσοτερα κινητα πλεον βγαινουν σε 5.5+ιντσες αυτο εννοει.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Mate 7, αρκετά ευχαριστημένος σαν ποιότητα κατασκευής αλλά μου τα χαλάει πολύ το λογισμικό σε ορισμένα σημεία το οποίο σηκώνει σαφή βελτίωση.

 

Μπράβο πάντως στη Huawei έχει πιάσει το νόημα αν επενδύσει και στο λογισμικό θα ανέβει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αλλες εταιρες αμα σου χαλασει στο αντικαταστουν κατευθειαν ,επισης εχεις 4 χρονια λογισμικη υποστηριξη ,αριστο σερβις και αψογη ποιοτητα κατασκευης.

Μάλλον δεν σου έχει χαλάσει ποτέ επώνυμη συσκεύη εεε???

 

καμία εταιρία δεν προσφέρει εργοστασιακή εγγύηση 4 χρόνια ουτε σε λογισμικό ούτε σε hardware, επίσης μιάς και σχεδόν όλα τα service τα έχουν αναλάβει procordia & arvato υπολόγιζε κανένα μήνα και αν...και εννόειται δεν υπάρχει η λέξη αντικατάσταση στο λεξιλόγιο τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Phablet ειναι phablet αυτο εννοει. Ολο και περισσοτερα κινητα πλεον βγαινουν σε 5.5+ιντσες αυτο εννοει.

Κινητό είναι το 3310. Επίσης ο όρος φάμπλετ έχει πλεον πέσει σε αχρησια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...