Προς το περιεχόμενο

Remote Play app για PC και Mac ετοιμάζει η Sony για το PlayStation 4


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πόσο μακρυά πιανει το dualshock;

Για να αφησω την κονσολα στο σαλόνι και ναβπαω μεσα εγω ναβπαιξω;

 

Επισης ποσο input lag θα έχει;

Εγω θα δινω input για μια εικόνα που δεν μου εχει ερθει στην οθόνη μου ακομα, τι παιχνιδια θα παιζω; Candy crush;

 

Θα μπορω με το ρουτερ του Οτε που εχω, ενα ταλαιπωρο ΖΤΕ να στριμαρω 1080p ή θα πρεπει να παω να πληρώσω να παρω κάτι άλλο ή θα πρεπει να ειμαι με καλωδιο;

 

 

Φυσικα συμφωνω με αυτους που το θεωρούν αδιαφορο feature.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα να μην σκέφτεται αυτή η SONY ρε παιδί μου όσους είναι ακόμα με dialup; Απαράδεκτα πράγματα!

Επίσης είναι άχρηστο για όσους δεν έχουν καν ρεύμα...για όλους τους άλλους που μας ενδιαφέρει μας έρχεται κουτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον προϊόν, ειδικά αν είναι δεσμευμένη η τηλεόραση από άλλον (βλ. κόρη μου, που "λιώνει" στο... Νικελόντεον) και ΚΥΡΙΩΣ... αν μπορείς να χρησιμοποιείς... ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ/ΠΟΝΤΙΚΙ για σούτερς!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^αν υπαρχει μονο μια τηλεοραση στο σπιτι και καποιος αλλος θελει να δει, εσυ θα μπορεις να κανεις stream στο pc σου χωρις κοπο του να μεταφερεις τη κονσολα.

 

Μονο αχρηστη προσθηκη δε ειναι!

προσωπικά θα άξιζε η μετακίνηση για τα περισσότερα fps μεγαλύτερη ανάλυση και μηδενική καθυστέρηση στον χειρισμό + οτι με remote play δεν πρόκειται να παίξεις multiplayer

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα να μην σκέφτεται αυτή η SONY ρε παιδί μου όσους είναι ακόμα με dialup; Απαράδεκτα πράγματα!

Επίσης είναι άχρηστο για όσους δεν έχουν καν ρεύμα...για όλους τους άλλους που μας ενδιαφέρει μας έρχεται κουτί.

 

Καλη η ειρωνια.

Απαντηση σε καποιο απο τα ερωτηματα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...