Προς το περιεχόμενο

CM Trigger mechanical ceyboard @ e-shop στα 89,90 ευρώ.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι τι ωρα  :rolleyes:  :rolleyes:

 

Αν ειναι το TriggerZ ειναι εν μερη προσφορα,αν ειναι το παλιο οχι.

Πρωην κατοχος και εγω του παλιου απο την γνωστη προσφορα και στον 1 χρονο σταματησε να μου λειτουργει χωρις λογο αφου πρωτα ειχα τις γνωστες αποσυνδεσεις που αναφερθηκαν παραπανω.

 

Επισης αλλο κουλο παλι.Μεχρι πριν λιγες μερες ο Κωτσοβολος ειχε το TriggerZ στα 109ευρω χαμηλοτερη τιμη. Τωρα ανεβασε την τιμη στα 153????Ελεος https://www.skroutz.gr/s/4424435/CoolerMaster-Trigger-Z.html

  

Θα συμφωνησω με τον @Atakas 

 

Σε αυτη την τιμη δεν ειναι κατι φοβερο, αλλα στην τιμη των 69 ευρω που το ειχα παρει στην προσφορα Κωτσου και electro αξιζε. Τα προβληματα πολλα και γνωστα με σημαντικοτερο τις αποσυνδεσεις.Οποιος το παρει τουλαχιστον να γνωριζει.

Επειδή έχω καιεγώ το ίδιο και μου έκανε και εμένα πρόβλημα με αποσυνδέσεις,άλλαξα το καλώδιο usb to mini usb με ένα άλλο που είχα από μια videocamera Sony και από τότε no problem.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πήρα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Μεγάλη διαφορά απο το προηγούμενο συμβατικό πληκτρολόγιο. Μόνο που η θέση των Macro Keys στο πλάι με έχει αποσυντονίσει λίγο στο γράψιμο αφού το χέρι μου τα θεωρεί κομμάτι του πληκτρολογίου, και πολλές φορές μπερδέυομαι.

 

Στα λεφτά του νομίζω είναι κλεψιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...