Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησε το πρώτο trailer του X-Men: Apocalypse


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

διαβαζω οτι ειχε κοιμηθει με το μισο Hollywood για να προωθησει την καριερα της. ειδικα την περιοδο που ηταν με το ονομα Lisa Munn.

καμια εκπληξη.

 

 ε οχι και με το μισο. που να χωρεσει ?

 

olivia-munn.jpg?w=500&h=500

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators

Εκτός του ότι ο apocalypse μου φαίνεται fail εμφανισιακά, δεν με πείθει ότι ο φλώρος που βλέπω στό trailer είναι ο θρυλικός πρώτος μεταλλαγμένος En Sabah Nur. Πιο πολύ για κακός από Power Rangers μου φέρνει. 

 

Αριστερά: Power Ranger Vilain.

Δεξιά:Ultra, Uber, Super Duper  Immortal  Vilain APOCALYPSE.

tumblr_nrlo45JOPR1qz6mp4o1_500.jpg

Πιστεύω να πρόσεξες ότι στο trailer είναι πλέον μπλε, μετά από το κράξιμο που είχαν φάει για το μωβ αυτό...

 

Προσωπικά μου αρέσει η εμφάνισή του, η comic εμφάνιση είναι αρκετά LAME για να εμφανιστεί σε live action movie...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως Marvel και DC κοντραρονται ποια θα δείξει πιο πολυ ταινια στο trailer.

αν την βαζαν κατευθειαν σε torrent ολόκληρες θα το εκτιμούσαμε περισσότερο :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα γελαω με σχολια οτι θα παει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ναι παιδια και το iphone 7 kαι αυτο Απιστευτο ειναι αντε καλο πασχα

 

Εχεις κουρασει. Δεν φτανει που πετας χοντραδες σε καθε ποστ apple ηρθες και δω να την πεις. Δειξε λιγο ελεος. Η λεξη α π α τ ο εχει απαγορευτει επι της ευκαιριας καο οποτε την γραφεις γινεται αντικατασταση με απιστευτο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει όλες τις ταινίες και πι χαρακτήρες ίσως αποτελούν μείγμα από γνωστές σειρές επιστημονικής φαντασίας, μάλιστα ένας εξ αυτών μου θυμίζει τον gkar Babylon 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ντροπη πως εκαναν ετσι τον Αποκαλιψ, ενας απο τους λιγους αγαπημενους κακους απο την εποχη που επαιζα Xmen VS Street Fighter βεβηλωθηκε βαναυσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως γίνεται η 20th Century Fox να βγάζει X-Men και Deadpool που είναι πολύ ωραίες ταινίες και ανταγωνίζονται επάξια ταινίες από την Marvel Studios και επίσης βγάζει το τερατούργημα Fantastic Four?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν ακολουθούν τα κομικ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ στα θέματα εμφάνισης των χαρακτήρων. Έλεος πια με τον κάθε τελειωμένο σκηνοθέτη που θέλει να βάλει την πινελιά του. Είναι μακράν ο πιο LAME supervillain που έχω δεί. Είναι τόσο, που όσο τον βλέπω σκέφτομαι πως ακόμα και εγώ τον πλακώνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν ακολουθούν τα κομικ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ στα θέματα εμφάνισης των χαρακτήρων. Έλεος πια με τον κάθε τελειωμένο σκηνοθέτη που θέλει να βάλει την πινελιά του. Είναι μακράν ο πιο LAME supervillain που έχω δεί. Είναι τόσο, που όσο τον βλέπω σκέφτομαι πως ακόμα και εγώ τον πλακώνω.

Μόνος σου δεν νομίζω.

Αν πάμε εγω εσυ και ο billdanos ίσως τον έχουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που με χαλάει ειναι το οτι τον εχουν κανει πολυ ανθρωπόμορφο. Και στην εμφάνιση και στη φωνή. Καρμπον αντιγραφή απο τα κομικ θα φενοταν όντως κάπως, αλλα οχι και να μοιάζει σαν άνθρωπος με υπερδυναμεις και πανοπλία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω να πρόσεξες ότι στο trailer είναι πλέον μπλε, μετά από το κράξιμο που είχαν φάει για το μωβ αυτό...

 

Προσωπικά μου αρέσει η εμφάνισή του, η comic εμφάνιση είναι αρκετά LAME για να εμφανιστεί σε live action movie...

Δεν νομίζω να παιξε ρόλο το κράξιμο, απλώς εμείς τον είχαμε δει χωρίς CGI και νομίζαμε ότι έτσι θα ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...