Προς το περιεχόμενο

Κολλημα υπολογιστη σε you tube και games


ZathuraEdition

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι... κατι πηρε το ματι/αυτι μου.. ειναι και πολυ αγενεις οι τυποι στο Public.. χαχα.. Μαλιστα... :(.. Θα το εχω υποψη μου τοτε να το αναφερω σε αυτον που θα το δει  :shock:  :( Εκανα ενα αρχειο 14 GB απο τον εξωτερικο σε αυτον και γινεται transfer με 26-33+- MB/s (το ιδιο και απο αυτον σε αλλον εξωτερικο). Εννοειται βεβαια... πως πεθανε το pc... αυτο συμβαινει οταν γινεται καποια διεργασια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοιραστηκα την ιδεα σας για ετοιμοθατο Hard Disk με τους φιλους μου... και συμφωνησαν αρκετα πολλα ατομα χαχα... μαλλον αυτο θα φταιει.. θα το παω στον τεχνικο αυριο που μου ζητησε για το δουμε με ενα τροπο που ξερει αυτος... και θα σας ενημερωσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοιραστηκα την ιδεα σας για ετοιμοθατο Hard Disk με τους φιλους μου... και συμφωνησαν αρκετα πολλα ατομα χαχα... μαλλον αυτο θα φταιει.. θα το παω στον τεχνικο αυριο που μου ζητησε για το δουμε με ενα τροπο που ξερει αυτος... και θα σας ενημερωσω 

Ανάγκη είναι να πας σε τεχνικό?

 

Το 99% κλέφτες είναι, κάντο μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε και μια αξιολογηση των windows(δεν ξερω αν εχουν τα windows 10) ενας φιλος μου με παρομοιο προβλημα στα windows 7 εκανε αξιολογηση και μετα του ειχαν φτιαξει ολα.Ημουν και μπροστα κ το ειχα δει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!!

Ανάγκη είναι να πας σε τεχνικό?

 

Το 99% κλέφτες είναι, κάντο μόνος σου.

 

Μετα που ανεφερα το προβλημα αυτο στην παρεα μου, μου προτειναν να το συζητησω με ενα παιδι που τον ηξερα αλλα δε γνωριζα οτι επαγγελεται τεχνικος υπολογιστων. Και μου ειπαν παρα πολυ καλα σχολια γι' αυτον. Τον ρωτησα τελος παντων... και μου ειπε να το παω απο το σπιτι σου σημερα (παλι καλα μενει κοντα) να το δουμε, χωρις καποια οικονομικι επιβαρυνση... Οποτε.. :P

Τρέξε το HD regenerator που θα βρεις στο Hirens Boot CD v 10.6 και πες μας τι έδειξε.

Εχω χαθει λιγο στο google σχετικα με το πως θα το κατεβασω :/

 

Κανε και μια αξιολογηση των windows(δεν ξερω αν εχουν τα windows 10) ενας φιλος μου με παρομοιο προβλημα στα windows 7 εκανε αξιολογηση και μετα του ειχαν φτιαξει ολα.Ημουν και μπροστα κ το ειχα δει

Το εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι πανω στα windows 10 ... ολοι αναφερονται στα παλια windows :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!!

 

Το εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι πανω στα windows 10 ... ολοι αναφερονται στα παλια windows :/

Καλημέρα!

 

Πήγαινε εδώ και κάτω κάτω κατεβάζεις το αρχείο που είναι σε μορφή .iso. Το καις σε ένα cd με ένα πρόγραμμα όπως το PowerIso. Αφού θα πας σε τεχνικό πες του να το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! μηπως ξερουμε κανενα καλο τεχνικο να μου στειλετε inbox πληροφοριες? Ο δικος μου απετυχε στην ζωη (για να το πω κοσμια) και για αλλη μια φορα επιβεβαιωθηκα να μην εμπιστευομαι φιλους για να βοηθησουν σε πρακτικα ζητημα... βρισκεις εναν επαγγελματια τον πληρωνεις και τελειωσε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! μηπως ξερουμε κανενα καλο τεχνικο να μου στειλετε inbox πληροφοριες? Ο δικος μου απετυχε στην ζωη (για να το πω κοσμια) και για αλλη μια φορα επιβεβαιωθηκα να μην εμπιστευομαι φιλους για να βοηθησουν σε πρακτικα ζητημα... βρισκεις εναν επαγγελματια τον πληρωνεις και τελειωσε...

 

α) μπορεις να δεις αρκετα βιντεο στο youtube και να μαθεις πως θα το κανεις και εσυ, υπαρχει απειρη αρθρογραφια. αν θελεις επαγγελματια ειτε πας σε καταστημα ειτε κοιτας σε αγγελιες.

Τι να τον κάνεις τον επαγγελματια βρε?

 

Πάρε άλλον δίσκο, βάλε τον και τελείωσε!

 

Δεν μπορει ο καθε ανθρωπος να ξερει τα παντα, ουτε να εχει την ορεξη να ασχοληθει με τα παντα. Το οτι ειναι ευκολο και γελιο για μερικους μερικους, δε σημαινει οτι για αλλους δε φαινεται βουνο. Και αυτοι που ειναι 99% κλεφτες, καπως πρεπει να ζησει αυτο το 1%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καπως ετσι... δεν εχω τον χρονο και την διαθεση πια να ασχοληθω με τον υπολογιστη μου γιατι εχω ταλαιπωρηθει 2.5 εβδομαδες και δεν εχω την υπομονη να ψαξω αλλο και να μαθω πως γινεται κατι ... :P γι αυτο ζητησα να βρω καποιον... να ερθει να το δει.. να πουμε τι θα κανουμε (γιατι σκεφτομουνα να αλλαξω και μητρικη) να τα παραγειλω, να ερθει να τα βαλει και τα τελιωνω με αυτο το παρατραγουδο :( Αρχισα να κοιταω σε αγγελιες απλως θα ηθελα να αποφυγω το Public και δεν γνωριζω αλλο καταστημα... και ειπα να προσπαθησω μπας και εχετε καποιον εμπιστο γνωστο σας τεχνικο χαχα... ουτως ή αλλιως δε θα το κανει και τσαμπα :D

Επεξ/σία από ZathuraEdition
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...